Įkraunama...
Įkraunama...

Netradiciniai gydymo metodai

QUOTE(Purpurine @ 2012 11 15, 15:23)
Sakykit ar galima gert per diena dvi arbatu rusis?

Aš praeitus porą ciklų per dieną geriau šalavijų + jonažolių (?)(tiksliai nebeprisimenu, reikėtų pasitikslinti namie doh.gif ) arbatas. Iš karto po O skaudėdavo nugaros apačią, strėnas mausdavo ir t.t. Mečiau gerti, tie pojūčiai liko... biggrin.gif Antrąjį mėnesį neįvyko O. Tad mano patirtis dėl 2 arbatos rūšių tik tokia ax.gif Manau, visus nesusipratimus davė hormonų disbalansas.

Ir aš turiu klausimą, gal kas žinos blush2.gif Ar galima geriant Thybon+Bromcriptin gerti ir "borovaja"? g.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Purpurine @ 2012 11 15, 15:23)
Sakykit ar galima gert per diena dvi arbatu rusis? Turiu uzginos ir salavijo..salavija planuoju gerti iki O o ta uzgina visa laik isskyrus MM.bet va ar nebus blogai jei iki O gersiu jas abi..tarkim ryte pries pusryscus salavijas, po to per priespecius ir pavakarius uzgina, o vakare ant nakties vel salavijo..Ka manot?

Aš būtent taip ir gerdavau - iki O šalaviją+barovaja, paskui iki mmm tik barovaja.

Papildyta:
QUOTE(Lalabamba @ 2012 11 15, 15:37)
Ir aš turiu klausimą, gal kas žinos  blush2.gif  Ar galima geriant Thybon+Bromcriptin gerti ir "borovaja"?  g.gif
4u.gif

Munrods, kad galima. Irgi tuo pat vartojau Tiroksiną (tam pačiam tikslui kaip ir Thybonas, tik kitaip veikia) ir Bromkriptiną.
Atsakyti
Pasidalinsiu - gal kam padės... ax.gif

http://www.baby.ru/blogs/post/354615
http://valaam.ru/ru/news/635/
http://www.liveinter.../post184626791/
http://www.isihazm.ru/?id=815
Atsakyti
O kokios šaunios žinios, sveikinu Iris. Visgi pasiekėt tikslo. Ar prireikė pagalbinių procedūrų ar visgi natūraliai gavosi?
Atsakyti
galiu pasakyti kad vienasale uzgina tikrai padeda sureguliuoti cikla mm.. nebudavo po du tris menesius ir ilgiau o dabar vos ne kaip laikrodis laiku
Atsakyti
kažin ar tas pagerėjimas bus tik kol ją gersi, ar ir po to išliks.
Atsakyti
Man atrodo, kad vienašalė užgina kaip ir "praplaun" organizmą, tai poveikis turėtų būti ilgalaikis. Ne amžinas, žinoma biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2012 11 15, 14:37)
Aš praeitus porą ciklų per dieną geriau šalavijų + jonažolių (?)(tiksliai nebeprisimenu, reikėtų pasitikslinti namie  doh.gif ) arbatas. Iš karto po O skaudėdavo nugaros apačią, strėnas mausdavo ir t.t. Mečiau gerti, tie pojūčiai liko... biggrin.gif Antrąjį mėnesį neįvyko O. Tad mano patirtis dėl 2 arbatos rūšių tik tokia  ax.gif Manau, visus nesusipratimus davė hormonų disbalansas.

Ir aš turiu klausimą, gal kas žinos  blush2.gif  Ar galima geriant Thybon+Bromcriptin gerti ir "borovaja"?  g.gif
4u.gif


As taip geriau, tik plius dar ir tiroksina. Bet as tik viena menesiuka blush2.gif
Atsakyti
manau, tai jums bus labai naudinga informacija

http://www.ncbi.nlm....pubmed/20108521

metforminas, kurį kartais skiria gydytojai, yra skirtas cukraus kraujyje mažinimui, tačiau, kaip suvokiau iš savo patirties , reikia mažinti ne cukrų, o insulino išskyrimą. Sumažinus insuliną cukrus sumažėja pats.
Jūsų atveju, sumažinus insulino išskyrimą, išsispręstų ne viena problema. Be to, jei dabar metforminas ir pagelbėja kuriai, tačiau nepašalinta priežastis- per didelis insulino kiekis anksčiau ar vėliau prives prie problemų su sveikata. Praktiškai vystosi rezistencija insulinui- o tai dažniausiai baigiasi diabetu+ir daugybė kitų bėdų.
Taigi, kaip sumažinama insulino gamyba?

QUOTE
Pagrindinė civilizacinių ligų priežastis – per didelis insulino gamybos kiekis. Optimizuojant insulino gamybą – sveikstam, o pragyvenimo amžius ilgėja. Pirma priežastis, didinanti insulino gamybą organizme – dažnas maitinimasis. Maistas yra signalas milijonams beta ląstelių kasoje išskirti nuolat gaminamą insuliną į kraują. Maisto kiekis neturi įtakos – net menkas užkandžiavimas  aktyvuoja šį refleksą, todėl visai nesvarbu kiek valgote – net vienas sausainis ar džiovinta razina atpalaiduos insuliną iš kasos, kuriai visai nesvarbu kiek jūs ruošiatės suvalgyti – kasa neturi akių. Tai automatinis mechanizmas, reaguojantis į kiekvieną maisto pakliuvimą į skrandį ir žarnyną, nukreipiantis visą sukauptą insuliną į kraują. Jei valgote tris kartus paroje, turėsite tris insulino pliūpsnius organizme, valgote šešis – turėsite šešis, ir visi jie, nepriklausomai nuo suvalgyto maisto kiekio, bus vienodo dydžio. Tam, kad sumažinti insulino kiekį organizme, reikia mažinti valgymų skaičių. Todėl, jei jau išalkote, tai valgykite iki soties, kad nereiktų užkandžiauti. Kiekvieną kartą, kai ką nors ruošiatės dėti į burną, paklauskite savęs ar tikrai norite rimtai valgyti. Idealu valgyti tik du kartus paroje – ryte ir vakare. Ryte – energijos gamybai dienos darbams, vakare – organizmo atstatymui naktį.

Tačiau netgi tada, kai organizmas nesimaitina, į kraują yra paduodamas tam tikras insulino kiekis, kuris vadinamas baziniu insulino kiekiu. Jis reikalingas, nes nuolat organizme reikia keisti ar remontuoti ląsteles. Bazinio insulino kiekis, išskirtas per parą, yra maždaug toks pats, kaip ir išskirtas valgio metu. Su amžiumi bazinio insulino kiekis irgi auga, nes auga pats organizmas, tai yra didėja beta ląstelių skaičius, o kuo jų daugiau, tuo insulino gamyba didesnė – uždaras ratas.

Bazinio insulino gamybą gali stabdyti tik vienas faktorius – insulino antihormono intensyvesnė gamyba. Toks hormonas organizme yra ir jis vadinamas į insuliną panašiu augimo faktoriumi-1 (IGF-1) arba somatomedinu C. Tai neigiamojo grįžtamojo ryšio hormonas – kai tik šio hormono kiekis kraujyje padidėja, insulino kiekis kraujyje sumažėja beveik iki nulio. IGF-1 gamybą skatina maiste esantis baltymas kazeinas ir slopina baltymais skurdi dieta.

Kas gi gamina šį hormoną? Dirbantys raumenys. Šis hormonas duoda signalą raumenims aktyviai naudoti iš kraujo gliukozę – atliekamam raumenų darbui reikalinga energija. Kadangi IGF-1, kaip ir insulinas, mažina gliukozės kiekį kraujyje, tampa aišku kodėl insulino kraujyje mažėja: jiems negalima vienu metu būti kraujyje – tai nesuderinama su gyvybe, nes gliukozės kiekis kraujyje per daug sumažės. Organizmas taip surėdytas, kad IGF-1 slopintų  insulino išsiskyrimą iš beta ląstelių kasoje.

Jau turėtų būti aišku kaip sumažinti insulino kiekį organizme – reikia judėti!

Darbo metu gliukozės mažintojo vaidmenį apsiima hormonas IGF-1, siunčiantis gliukozę iš kraujo į raumenis.

Kas aktyviau atlieka šį darbą, pratimai ištvermei ar jėgai? Tyrimai rodo, kad IGF-1 gaminama daugiau, kai atliekami jėgos pratimai. Didėjant raumenų masei, didėja ir IGF-1 gamyba – jie daugiau gali pasiimti gliukozės iš kraujo.

Iš jau perskaityto seka, kad sveikti pradėti galima laikantis dviejų rekomendacijų:

1. Valgyti tik tada, kai tikrai to norite, ir niekada neužkandžiauti. Pageidautina maitintis tik du kart paroje.

2. Daryti jėgos pratimus.

Tai ne Amerikos atradimas – mūsų protėviai taip ir gyveno. Dabar įsigalėjusi kitokia nuostata – valgyti kuo dažniau ir po nedaug, o bėgioti ristele. Ji klaidinga ir evoliuciškai nepasiteisinanti – gamtoje radus maistą prisivalgoma iki soties, nes nežinia kada vėl bus randama, o ilgas bėgiojimas be prasmės – tik tuščias energijos švaistymas.


Pas mus problemų su cukrumi turėjo mano vyras, tačiau mitybą keitėm abu iš karto.
Perėjom iš pradžių griežtai prie trijų kartų valgymo be jokių užkandžiavimų, po keletos savaičių bepasilikom tik 2 valgymus . Valgom sočiai, bet retai, įdomiausia- kad niekad nesam alkani. Kai kuriom dienom, valgom tik kartą.
Susireguliavo viskas. Man svorio buvo per daug- jis nukrito, vyrui jo trūko- priaugo. Cukrus normalizavosi, smarkiai sumažėjo cholesterolis.. Šiuo metu abu nebeturim jokių sveikatos problemų , o reta pilnavertė mityba garantuoja, kad jų nebus ir ateityje.
Todėl manau, kad jums verta pabandyti- tai nieko nekainuoja- ir jūs niekuo nerizikuojat. o prizas labai didelis.

daugiau http://babkin_co_il/Babkin_diabet.pdf

QUOTE
Бесплодие

Каждая женщина мечтает стать матерью. Помешать сбыться этой мечте может поликистоз яичников – самая частая причина бесподия женщин, которая развивается вследствие СИ (CИ - Сопротивляемость Инсулину, см. главу 7). Симптомы этой болезни напоминают симптомы СИ: повышенный или, наоборот, слишком низкий вес тела, появление волос на лице, нарушение менструального цикла.

Как и СИ, поликистоз может пройти, если принять меры к понижению выработки инсулина. Поэтому у женщин, которые занимаются спортом и сохраняют свой оптимальный вес, месячные восстанавливаются и наступает беременность.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 22 lapkričio 2012 - 17:00
Nu kodėl reikia žmones klaidinti doh.gif

Visų pirma, metforminas mažindamas rezistenciją insulinui padeda sumažinti jo kiekį organizme, nes paprasčiausiai mažiau insulino prireikia, kad sumažėtų gliukozė kraujyje.

Ir insulinas yra vienintelis hormonas, kuris mažina gliukozę. Jį sumažinus gliukozė savaime nesumažės.

O tolimesnė spekuliacija dėl dažno valgymo skamba irgi ne ką įtikinamiau. Insulinas skiriasi priklausomai nuo gliukozės kiekio. Kuo daugiau gliukozės, tuo daugiau insulino. Tai nesisieja su pačiu valgymo procesu, gal čia painiojama su fermentų išskyrimu valgant g.gif . Kaip tik dažnas valgymas padeda išvengti insulino šuolių.
Ir dar tas pastebėjimas dėl beta ląstelių daugėjimo g.gif , šiaip laikomasi nuomonės, kad suaugusio žmogaus organizme jos nebesidalina.
Daugiau ir nebesigilinau, kažkoks suprimityvintas požiūris į sudėtingus procesus.

Retas valgymas kuo puikiausiai gadina virškinimo sistemą, užsistovi tulžis, pertampomas skrandis su dideliu maisto kiekiu. Man sunku įsivaizduoti, kaip įmanoma paros kalorijų normą gauti per vieną valgymą. Čia kažkokia nauja mada schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE
Visų pirma, metforminas mažindamas rezistenciją insulinui padeda sumažinti jo kiekį organizme, nes paprasčiausiai mažiau insulino prireikia, kad sumažėtų gliukozė kraujyje.

vadinasi rezistencija yra? O kodėl ląstelės ima priešintis insulinui? išsiaiškinkit, kas vyks toliau, kai prasideda rezistencija, kuo tai baigsis.

Retas valgymas nė kiek neištampo skrandžio, alkio jausmo nebelieka, valgau pilnavertį maistą. Tulžis yra naudojama skaidyti riebalams, ir užsistovi, kai maiste jo trūksta.

nematau prasmės ginčytis, pasidalijau savo patirtimi ir žiniomis. Tikrinkit tą informaciją gooogle . 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytutė @ 2012 11 22, 21:34)
Kaip tik dažnas valgymas padeda išvengti insulino šuolių.


Neturiu problemų su cukraus kiekiu kraujyje, bet su šiuo teiginiu sutikčiau. Aš pvz visai negaliu ilgai nevalgyti. Man labai staigiai "krenta" cukraus kiekis, jei ilgiau nevalgau,o paskui, aišku, šoka. Nevalgius ilgiau nei 5 val man pasidaro tiek silpna, kad pradeda drebėt rankos, apima toks "visiško lengvumo" jausmas, atrodo, nebepaeisiu (ypač po sporto), ir tik kažko užvalgius pagerėja. Klausiau medikų, sakė valgyti po nedaug ir dažnai, taip palaikant pastovų insulino kiekį g.gif
Atsakyti