Įkraunama...
Įkraunama...

Mane paliko.

QUOTE(Kaktusas2 @ 2014 01 05, 17:21)
Kam tuomet reikejo metus laiko kartu gyvent,myleti ir myletis, rupintis, planuoti ateiti jai jau siunte signalus.

Nes patogu buvo. Vienai likt svetimoj šaly baisu. Dabar atsirado nauja simpatija, vadinas, atsirado galimybė išet pas kitą
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 01 05, 20:03)
Nes patogu buvo. Vienai likt svetimoj šaly baisu. Dabar atsirado nauja simpatija, vadinas, atsirado galimybė išet pas kitą


Kad neviena ji cia, as cia vienas. Ji betkada galejo apsisukti ir iseiti pas mama i normalu dideli nama kaip ir padare dabar... tai jokio cia patogumo.
Atsakyti
QUOTE(Maar @ 2014 01 05, 19:42)
Del Konfucijaus tai sutinku, todel ir sakau, kad ta merga bus tupa iki grabo, tai, kad tokios neperkando, Kaktusui riebus minusas. 

O jus ten prikuret nebutu dalyku, nieko as negaliu patart apie isakyma, kazko nemylet ar isimylet panorejus.

Tiesiog ejo kalba apie garantijas, kad jausmai neisbles savo isrinktam zmogui niekad, nes jie bus kurstumi. Tik tiek. Apie isakyma sau mylet issirinkta.
Ir kas neatsiras stipresniu jausmu kitam zmogui - tiesiog  bus stiprinami esami jei taip butu.

Ir daug zmoniu tai zino, cia savyje ypatingumo neizvelgiu, meile yra DARBAS, o ne malonumas. Malonumas yra to darbo rezultatas. Namu tvarkymas irgi ne malonumas, o sedejimas jaukiuose namuose.
Buna kad ir namus tvarko vienas, ir jausmus puoseleja vienas zmogus, o kitas tik kritikuoja ir gasdina, kas bus jei bus blogai, jei viskas baigsis.
"Tas jausmas buvo abipusis ir manau kaskas link to kaip jautiesi surades zmogu kuris tinka netik lovos reikalams bet kuriuom gali pasikliauti ir tiketi, eiti paskui ji net jai butum aklas"

Tai ar dabar neaisku, kad jus nesugebate tokiu dalyku ivertinti?
O jei nusipirksite automobili, kuris jums "bus aisku", kad labai geras, po kurio laiko jis sustos, paaiskes kad reikia vezti i srota, o jus vis dar kartosit, kaip jums buvo aisku, kad gera issirinkot?
Kiekvienas jums patars pirma isisamoninti, kad jus nesuprantat apie automobilius, o tai nusipirksit antra ir trecia nezinodami ka perkat



Vis galvoju koks zmogus turi buti, kad kita zmogu vadintu tupu, vien todel, kad jis masto, gyvena ir t.t. ne taip kaip jis. Jei siek tiek pagloste pries plauka, padare ne taip kaip tikejosi, norejo, planavo. Del to manosi, kad tai suteikia teise zmogu vadinti tupu. Konfucijus, su visa jam, jo isminciai pagarba, niekada sau to neleistu.

Na jei iki galo nesuvokdama mano pirminio posto, puolat komentuoti, tuomet kokia problema, gilinkites i ji isnaujo. Nes as rasiau apie tai is pat pradziu, apie ka veliau pratesiau minti. Atmesti jus jos negalite. Ar vis delto galite sau isakyti nustoti myleti, ir pradeti myleti kita zmogu, tarkim kuris jums pries tai buvo antipatiskas. Jei jus valdote jausmus, tai neturetu buti sunku.

Latentines prostitutes irgi dirba, neva jaucia jausmus, klausimas ar juos turi, jaucia? Bet kur desiesi, reikia atidirbti uz suteikiama gerbuvi, komforta, statusa ir t.t. Nes jei nevykdys savo pareigu, bus ismestos uz borto, jas laukia nezinomybe, kuri jas baugina.

Jums labai striuka su logika, nes pastoviai naudojates argumentacinemis klaidomis. Ju pastovus kartojimas, matau jus neglumina. Pretenziju sau kaip ir nereiskiat, kalti tik kiti, kad nurodineja jas. Siaip, kartoijima inspiruojate jus savo argumentacinem klaidom. Nebus argumentacijos klaidu, nebus ir kartojimu. Logiska. Panaikinkite pirmine priezasti, antrine pati savaime isnyks. Elementaru ir desninga.

Zinot, Maar, kad jus ir saves daugiau nevarginti beprasmybemis, atsizvelgiant i jusu skundus del mano netinkamo diskutavimo, as daugiau su jumis nediskutuosiu. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 05 sausio 2014 - 20:31
QUOTE(Moonte @ 2014 01 05, 19:11)
as daugiau su jumis nediskutuosiu. Sekmes  4u.gif


Kazkur as tai jau skaiciau. O jei jau skaiciau, tai dar ne karta galiu skaityti.
Koks cia diskutavimas, jus nervuoja, kad kazkas lieka kitos nuomones, juk jus "tiek argumentu pateiket"

Ar galima vadinti zmogu tupu? Visu pirma tai virtualus personazas, kuri nutape mums Kaktusas. As pas Kaktusa jau matau bedu, bet tai ir puiku, nes tos bedos suprantamos ir pateisinamos, jo geros intencijos veikiau yra nepateisnamos, jis per daug geras, o tos mergos elgesys nepateisinamas, nors suprantamas ir manau daug kas patyre toki.
AS galvoju, ka reiktu sakyt, jei tai butu mano sunus. Na kaltinciau save, kad neparuosiau gyvenimui ir neismokinau, kad negalima tiket zmonemis ju nepazinus.

Pasakymai, kad sirdziai neisakysi, ar kad bendraujama uzuominomis, reiskia, kad su tokia zmoniu grupe negali jaustis saugus ir pasitiket. Zinau daug tokiu atveju. Bijau, kad Kaktusas po visko prisijungs pri jusu ir des ant sekanciu moteru, bus tol su jomis, kol jam bus naudinga, o po to paruosti paaiskinimai:
"sirdziai neisakysi"
"juk turejo suprasti uzuomonas"
Tokie zmones vien budami tokie, zemina tuos kuriu vertybes gristos, ne pataikavimu instinktams ar aistroms (ala sirdziai) ir negerbimu kito tiek, kad kitas kaip koks karaliaus pavaldinys turi uzuominas gaudyti.
Siulau kaktusui kita karta susirasti normalesne mergina kuri bus atsparesne sunkumams, o ne bandyti sudaryti dar didesnes siltnamio salygas.
Jo save guodimai, kad va ji gailiomis akimis ziurejo pries issiskirdama, man primena filmus apie mafija, kur krikstatevis buciuoja i kaktas pasmerktus mirti. Oj kaip gailestinga...

O jei nusipirks nauja automobili, tai irgi ji isbandyti sunkiomis vaziavimo salygomis, o ne tik paziuret ar nuo kalno vaziuoja. Automobiliai daznai turi rimtu defektu, ypac tie naudoti.
Papildyta:
Del grizimo i Lietuva, kaktusui.

Manau grizk trumpam, bet is karto planuok, kad laikinai. Atsoks fantazija manau pabuvus ilgiau nei kelis men. Optimaliausia tai pabuti iki menesio, ir kai zinai, kad geriau grizti prie tai kai jau apsems kruminius.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2014 01 05, 17:03)
Galiu isvardinti aibes pvz. Virgilijus ir Loreta Noreikos, Antanas ir Daina Bosai, Princas Charles ir Camilla ir t.t. Kurie puikiai sugyvena ir gyvena. Yra ir daugiau zinomu poru, o kiek nezinomu...


Na taip, išimčių yra. Bet, kol su žvake jų miegamajam nestovi, sunku spręsti iš žurnalų, gerai ar negerai jie ten sugyvena g.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2014 01 06, 13:50)
Na taip, išimčių yra. Bet, kol su žvake jų miegamajam nestovi, sunku spręsti iš žurnalų, gerai ar negerai jie ten sugyvena  g.gif


Idomu, labai net idomu, Jusu gebejimas vertinti informacija, jos saltinius.

Na jei taip galvoti, tuomet galima suabejoti, jusu, mano, kito zmogaus teiginiais. Manot kad kiekvieno zmogaus teiginiai yra melas, visi, tame tarpe ir jus, potencialus sukciai... Siaip, civilizuotame pasaulyje yra toks supratimas, kaip a priori pagarba zmogui, jo dorai. Kol neirodyta, kad zmogus nusikaltes, meluoja ir t.t. jis apriori laikomas patikimu, nekaltu. Ne zmogus privalo irodineti savo nekaltuma, o tas kuris bando ji apkaltinti. Jus gi galit abejoti nors paciu Popieziumi, bet jusu abejones nera faktas, o jusu kaip asmens atestacja, ypac jei jus neturite irodymu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 06 sausio 2014 - 17:11
QUOTE(Moonte @ 2014 01 06, 17:06)
Idomu, labai net idomu, Jusu gebejimas vertinti informacija, jos saltinius.

Na jei taip galvoti, tuomet galima suabejoti, jusu, mano, kito zmogaus teiginiais. Manot kad kiekvieno zmogaus teiginiai yra melas, visi, tame tarpe ir jus, potencialus sukciai... Siaip, civilizuotame pasaulyje yra toks supratimas, kaip a priori pagarba zmogui, jo dorai. Kol neirodyta, kad zmogus nusikaltes, meluoja ir t.t. jis apriori laikomas patikimu, nekaltu. Ne zmogus privalo irodineti savo nekaltuma, o tas kuris bando ji apkaltinti. Jus gi galit abejoti nors paciu Popieziumi, bet jusu abejones nera faktas, o jusu kaip asmens atestacja, ypac jei jus neturite irodymu.

de omnibus dubitandum est - ypac siuolaikiniame vartotojiskame pasaulyje smile.gif
Beje cia ne teismas - Jusu teiginys Ne zmogus privalo irodineti savo nekaltuma, o tas kuris bando ji apkaltinti yra neteisingas - irodineja tas, kuris teigia (onus probandi).
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2014 01 06, 18:06)
Idomu, labai net idomu, Jusu gebejimas vertinti informacija, jos saltinius.

Na jei taip galvoti, tuomet galima suabejoti, jusu, mano, kito zmogaus teiginiais. Manot kad kiekvieno zmogaus teiginiai yra melas, visi, tame tarpe ir jus, potencialus sukciai... Siaip, civilizuotame pasaulyje yra toks supratimas, kaip a priori pagarba zmogui, jo dorai. Kol neirodyta, kad zmogus nusikaltes, meluoja ir t.t. jis apriori laikomas patikimu, nekaltu. Ne zmogus privalo irodineti savo nekaltuma, o tas kuris bando ji apkaltinti. Jus gi galit abejoti nors paciu Popieziumi, bet jusu abejones nera faktas, o jusu kaip asmens atestacja, ypac jei jus neturite irodymu.


Nu pala, pala... aš galiu žinoti, kaip gyvena mano bobutė, mama ar sesė. Bet, kaip gyvena Princas su Kamilla, labai atsiprašau.. tikrai nežinau rolleyes.gif Galiu tik perskaityti žurnaluose jų gyvenimo aprašymus ir imti sau kaip pavyzdį, bet ir tai... net žurnalų aprašytas šeimas, neištikimybės sudrebina biggrin.gif

Beje, visos jūsų išvardintos šeimos, man be galo gražios. Išskyrus Bosus. Bet, čia jau asmeninė nuomonė. Bet... jų viešas įvaizdis gražus. Gyvenime aš jų asmeniškai nepažįstu.
Atsakyti
QUOTE(Kukas2 @ 2014 01 06, 18:48)
de omnibus dubitandum est - ypac siuolaikiniame vartotojiskame pasaulyje smile.gif
Beje cia ne teismas - Jusu teiginys Ne zmogus privalo irodineti savo nekaltuma, o tas kuris bando ji apkaltinti yra neteisingas - irodineja tas, kuris teigia (onus probandi).


Kas adina vis naujiena. O teismai tai kam skirti, ka jie gina, ir kuo jie remiasi? Ar ne visuomene. O visuomene kas sudaro, ar ne is asmenu? Tuomet, klausimas jums, ar neturetu buti bendros morales normos visiem? Nes jei bus skirtingos, bus palaida bala. Tam ir yra istatymai, kad reglamentuotu visu grupiu elgesi.
............
Velg logikos nera.

Tas kuris teigia. - Ok, bet kas abejoja zmoniu padorumu, kas teigia, kad jie amoralus? Lai tas ir irodineja ax.gif

Negi reikia irodineti asmeniui savo amoraluma, jei jis pats viesai pripazista kad yra amoralus?

QUOTE(Limcamca @ 2014 01 06, 18:56)
Nu pala, pala... aš galiu žinoti, kaip gyvena mano bobutė, mama ar sesė. Bet, kaip gyvena Princas su Kamilla, labai atsiprašau.. tikrai nežinau  rolleyes.gif Galiu tik perskaityti žurnaluose jų gyvenimo aprašymus ir imti sau kaip pavyzdį, bet ir tai... net žurnalų aprašytas šeimas, neištikimybės sudrebina  biggrin.gif

Beje, visos jūsų išvardintos šeimos, man be galo gražios. Išskyrus Bosus. Bet, čia jau asmeninė nuomonė. Bet... jų viešas įvaizdis gražus. Gyvenime aš jų asmeniškai nepažįstu.


O prie ko cia jusu zinojimas. Zmogus pasake kad taip jauciasi, jums tai turi buti "gipsas". Netikite, ir nereikia. Anokia cia svieto pabaiga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 06 sausio 2014 - 19:36
QUOTE(Moonte @ 2014 01 06, 19:03)
Kas adina vis naujiena. O teismai tai kam skirti, ka jie gina, ir kuo jie remiasi? Ar ne visuomene. O visuomene kas sudaro, ar ne is asmenu? Tuomet, klausimas jums, ar neturetu buti bendros morales normos visiem? Nes jei bus skirtingos, bus palaida bala. Tam ir yra istatymai, kad reglamentuotu visu grupiu elgesi.
............
Velg logikos nera.

Na ir stebuklai - gal tada ir paso nereikia? - pasakai kas esi ir viskas - kas netiki, tegu pats suranda irodymus. Diplomu irgi nebereikia - taigi pasakei, kad genijus esi - ir taskas smile.gif Bankai irgi be irodymu paskolas isdavineti privalo smile.gif

Smegeneles kartais pajudinate, BTW?
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2014 01 06, 20:03)
O prie ko cia jusu zinojimas. Zmogus pasake kad taip jauciasi, jums tai turi buti "gipsas". Netikite, ir nereikia. Anokia cia svieto pabaiga.


Ta prasme? Žurnalas "Žmonės" parašė, kad Bosai laimingai sugyvenanti pora ir aš turiu tikėti tuom, kaip kokiu Šventu raštu? Nieko nesupratau. Bet, ačiu. Aš, geriau savo beveik šimtamete bobute tikėsiu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kukas2 @ 2014 01 06, 20:42)
Na ir stebuklai - gal tada ir paso nereikia? - pasakai kas esi ir viskas - kas netiki, tegu pats suranda irodymus. Diplomu irgi nebereikia - taigi pasakei, kad genijus esi - ir taskas smile.gif Bankai irgi be irodymu paskolas isdavineti privalo smile.gif

Smegeneles kartais pajudinate, BTW?


Visa tai yra biurokratiniai dokumentai, tam kad jus "suskaiciuotu".

O as jus privalau gerbti? Ir kodel, uz ka as jus privalau gerbti? Kodel as privalau gerbti jusu nuomone, paziuras?

O chamavoti, mielasis, nereikia. As jusu smegenu rieviu neskaiciuoju.
Papildyta:
QUOTE(Limcamca @ 2014 01 07, 00:12)
Ta prasme? Žurnalas "Žmonės" parašė, kad Bosai laimingai sugyvenanti pora ir aš turiu tikėti tuom, kaip kokiu Šventu raštu? Nieko nesupratau. Bet, ačiu. Aš, geriau savo beveik šimtamete bobute tikėsiu.  biggrin.gif


Abejokite i siveikata. Man tik keista, kai zmones manosi, kad kiti yra melagiai, nes tiesa pasakius nematu prasmes meluoti, tad galvoju jog ir kiti nelinke veidmainiauti. Geriau visai atsisakyti duoti interviu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 07 sausio 2014 - 00:31