Įkraunama...
Įkraunama...

Mane paliko.

QUOTE(Kaktusas2 @ 2014 01 05, 03:45)
Bet manau dauguma pritars kad tokie santykiai kurie pradedami is kitu nelaimes ir skausmo neturetu ilgai trukti.


Aš pritariu drinks_cheers.gif
Pamenu, dar maža būdavau, kai močiutė mokydavo: iš kito nelaimės, sau laimės nesusikursi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limcamca: 05 sausio 2014 - 15:01
Gerai padarė, kad paliko. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktusas2 @ 2013 12 28, 00:31)
Sveiki. Nezinau kur ir besikreipti ka ir bedaryti. Pries 3 metus susipazinau su nuostabiu zmoguciu , kuri labai greitai isimilejau ir pamilau kaip dar nieko neesu mylejas (dabar jau zinau tai). Mylejome vienas kita netik kaip pora bet kaip ir geriausius draugus, del jos galejau viska, norejau kalnus nuversti, kad tik jinai butu laiminga, neesu poetas todel net nezinau kaip apibudinti visa tai vaizdziai. tai buvo meile del kurios norejau gyventi, tobuleti, del jos jauciausi nenugalimas, didziavausi ja, saugojau. Nenorejome sau leisti daugiau finansiskai, turejome daug planu i ateiti, todel nusprendem pries stojant studijuoti isvaziuoti padirbeti i uzsieni. Darbas sunkus, gyvenom mazame pusrusyje (dabar jau daugiau nei metai), su mazais langais , neturejom draugu, kalbos ir kulturos barjerai, labai taupeme kad galetumem sau leisti viska ko noresim, bet pradejome tolti vienas nuo kito, po truputi pradinginejo aistra ir pernai metais per naujus metus jinai isgerusi pareiske kad nebenori su manim gyventi, tai buvo man milziniskas smugis nes buvau vienas svetimoi saly ir jinai man buvo viskas ka turejau, bet kadangi ji neturejo kur eiti tai pasiliko namie ir po truputi pavyko atgaivinti santykius, vasara musu santykiai vel isiplieske kaip niekada karstai, planavom pirkti buta, gyvenima kartu sugryzus tevynen rugpiuti nuvaziavome atostogu i siltus krastus , sios atostogos nuostabios buvo neskaitant kad i lektuva skrendant atgal pavelavom... Gryzus buvome euforijoi. Bet vel pradejome eiti i savo sunku darba, dienos pradejo trumpeti ir daresi vis tamsiau. del blogo grafiko man atsirado problemu del miego todel kai kartu turedavome laisvas dienas as miegodavau. Vel pradejom leisti mazai laiko kartu, pradingo aistre, pasidareme paniure ir suirze. Ja kazkoks vaikinas pakviete susitikti kai as dirbau jianai nuejo, su juom buciavosi , ir buvo kartu visa diena, kaip ji sake poto jai iskilo abejoniu ar ji nori buti su manimi, bet ji pasirinko mane ir nutrauke su juom visus santykius(apie si susitikima suzinojau tik kai ji mane paliko,nes jieskojau atsakymu ir skaiciau dienorasti). Poto draugavom dar 2~3 menesius, viskas kaip ir buvo neblogai. Buvo mano gimtadienis, ji labai stenges, nupirko brangia dovana, vazinejo visa diena jieskojo torto kaip as megstu, suplanavo ka veiksim , buvau labai laimingas, atsiprasiau jos kad bunu pavarges, kad susinervindavau del nieko. kita diena po mano gimtadienio varem i vakareli, ten ji vel isgere ir vel pareiske kad nevaziuos su manim namo, man tai buvo sokas, o ji argumentavo kad as nepasitikiu ja ir jai tai pabodo, nenorejau aiskintis su isgerusia, nes pats geriu retai, todel tiesiog isvaziavau namo, bendradarbe patikono kad paguldys i savo lova sale. Na ir nuo tada viskas prasidejo. pora dienu dirbom skirtingose pamainose todel perdaug apie tai ir nesnekejom, as sektiek supykes buvau (as neistokiu kur rektu ir isterikuotu). Ji su manim elges graziai kaip niekur nieko, paskutini vakara as gulejau lovoje ir klausiau muzikos nes po darbo nenorejau aiskintis , ji atsigule i sona ir ziuredama i mane meiles ir atsiprasimo kupinomis akimis uzmigo(bent as taip galvoju). Kita diena atsikele pradejom sneketi, ji verke, sake kad labai myli, kad inai pavargo kad nori i lietuva , kad darbas uzkniso juodai ir nebenori ten eiti, kad as esu nekaltas ir kad problema yra joje, ji paklause kad gal pas mama jai vertetu svaitei isvaziuot pailseti (jos mama irgi cia uzsieni tampaciam mieste), as pamaniau kodel ne - pailsim, tuolabiau ir taip darbe kone kasdien matomes nes tenpat dirbam. Na bet kaip jau supratot kaip isejo taip ir nebegryzo, pirma savaite darbe susitikdavom, pasibuciuodavom, sektiek paplepedavom, po savaites predejau jausti labai dideli saltuma, nenora bendrauti, pasake kad dar nepailsejo ir nieko neapmaste todel namo grysti dar nenori ir dar po vienosa savaites mano kanciu mastymu ir t.t. ji tiesiog mane paliko. Zadejau viska pakeisti , susitvarkyt savo gyvenima, pakeisti buta, net gryst i lietuva siuliau kad ir kitai dienai bet ji buvo neperkalbama. Ir kuo tolyn tuo viskas blogyn. Bendravo tai saltai , tai vel siltai , pakviete i kucias pas jos mama, keitemes dovanomis. Bet per kucias jos telefone netycia pamaciau nuotrauka su geliu puokste, ir paklausiau nuo ko jos, o pasirdodo nuo mano virsininkes asistento(inai jo labai nemego ir visada ji apkalbinedavo).. tuomet viska isklausinejus paaiskejo kad ji jau su juo draugauja, o dar tik 2 savaites kaip mes isiskyre po 3 metu draugystes. Esu paluzes, sventes praleistos vienumoi , darbe visada matau savo buvusia kuriai vis dar esu neabeingas ir kuri man buvo viskas ka turejau. Taipat ir jos naujas drauga kasdien darbe matau, jie sektiek slapstos, darbe beveik nesisneka tik po darbo kartu vaziuoja kazkur, man visa tai yra labai skaudu. Esu begalo paluzes nezinau ka daryti. Naktim nebegaliu miegot, daznai pabundu, nebera apetito, jau 3~4 savaites pykina, pastoviai verkiu, prisimenu ja ir tai ka mes turejome. Pries vaziuojant i norvegija norejau jai pasipirsti, tik dar sektiek perjaunas buvau ir zieduka brangesni nupirkti norejau. Man dabar 23 o jai 21. Nebezinau kaip ir nebenoriu gyventi (tikrai negrese bandymais zudytis) nebeliko svajoniu ir planu viskas tuscia tik galvoje pilna prisiminimu , minciu ir pamastymu kodel taip nutiko. Kartais atrodo kad ji toi ieis por duris ir sakys - labas katine. Zinoma iseinu is darbo ir po menesio jau skrisiu namo bet kaip reikes gyventi ir kaip istverti dar sita menesi...

Nemoku paaiskinti savo jausmu, bet tai buvo zmogus kuriuo labiausiai pasitikejau ir mylejau ir niekada net nebuciau suabejojes kad jos jausmai bent kiek silpnesni ir visa tai man yra sokas, kaip zaibas is giedro dangaus, galbut buvau aklas?!?


Moterys ne vyrai, jos nekalba atviru tekstu, jos daznai kalba uzuominom. Tai viena is vyru ir moteru nesusikalbejimo priezasciu.

Tai buvo jos, tau siunciami signalai, kaip supranti jie tesesi daugiau kaip metai. Nieko nereiskia, kad ji per tuos tarpus su tavimi ilsejosi, leido laika, ruose gimtadieni ir t.t. Galimai ji tai dare is gailescio, nes esi geras zmogus, ji tai zino, nenorejo skaudinti, bet sirdziai neisakysi. Ji negalejo save priversti buti salimais taves vien todel, kad tu esi geras, dosnus, ji norejo daugiau, nei galejai jai duoti. Pasaulyje yra aibes geru zmoniu, kurie turi su mumis panasias vertybes, bet ne visus gi mes juos mylime uz tai, norime buti su jais kartu.

Nera ji nei bloga, nei kvaila, lygiai taip pat ir tu esi geras zmogus, bet va gyvenime buna taip, kad du geri zmones issiskiria.


Papildyta:
QUOTE(Limcamca @ 2014 01 05, 16:00)
Aš pritariu  drinks_cheers.gif
Pamenu, dar maža būdavau, kai močiutė mokydavo: iš kito nelaimės, sau laimės nesusikursi  4u.gif


Deja, turiu nuvilti, sis posakis daugiau skirtas tam, kad patenkinti iskaudintojo ego.

Galiu isvardinti aibes pvz. Virgilijus ir Loreta Noreikos, Antanas ir Daina Bosai, Princas Charles ir Camilla ir t.t. Kurie puikiai sugyvena ir gyvena. Yra ir daugiau zinomu poru, o kiek nezinomu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 05 sausio 2014 - 16:14
QUOTE(Patraukli ir Savarankiska @ 2014 01 05, 15:25)
Gerai padarė, kad paliko. smile.gif


viena diena atsikelsi 50-ties ir viena , ir suprasi kad tobulu zmoniu nera.
Atsakyti
Paliko viena , kita nepaliks.
Atsakyti
"bet sirdziai neisakysi"

Zmogaus kuris savo jausmu nevaldo neverta gerbti. Problema, kai isirenki, kuris ta supranta ir valdo, bet gyvenime kartais buna pakankamai sunku, kartais ne zmogaus jegoms. Va cia tai jau kazkokia problema. O tie kuriems jausmai uzeina praeina, tai atfiltruojami nesunkiai
Atsakyti
QUOTE(Maar @ 2014 01 05, 18:05)
"bet sirdziai neisakysi"

Zmogaus kuris savo jausmu nevaldo neverta gerbti.  Problema, kai isirenki, kuris ta supranta ir valdo, bet gyvenime kartais buna pakankamai sunku, kartais ne zmogaus jegoms. Va cia tai jau kazkokia problema. O tie kuriems jausmai uzeina praeina, tai atfiltruojami nesunkiai


Kai as nesu linkusi i latentine prostitucija, mano intimus gyvnimas itakotas jausmu, ne barteriniu mainu pagrindu. Tad ir manau, kad seimoje/sugyvenant jausmai turi buti. Jei ju nera, nes jausmai nera statiski, jie kintantys, zmones turetu skirtis. Mano galva, neturetu zmones tenkinti jausmu isedos, jie ne vargetos, kad stovetu istiesta ranka, verti myleti ir buti mylimais, ne per prievarta, ir gailescio, ar barteriniu mainu itakoti.

Deja, jausmu intencivuma, atsiradima, isnykima protas reguliuoti negali, na gal zemeje atsirado antzmogis. Protas gali reguliuoti tik jausmu raiskos budus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 05 sausio 2014 - 17:15
QUOTE(Moonte @ 2014 01 05, 16:03)
Moterys ne vyrai, jos nekalba atviru tekstu, jos daznai kalba uzuominom. Tai viena is vyru ir moteru nesusikalbejimo priezasciu.

Tai buvo jos, tau siunciami signalai, kaip supranti jie tesesi daugiau kaip metai. Nieko nereiskia, kad ji per tuos tarpus su tavimi ilsejosi, leido laika, ruose gimtadieni ir t.t. Galimai ji tai dare is gailescio, nes esi geras zmogus, ji tai zino, nenorejo skaudinti, bet sirdziai neisakysi. Ji negalejo save priversti buti salimais taves vien todel, kad tu esi geras, dosnus, ji norejo daugiau, nei galejai jai duoti. Pasaulyje yra aibes geru zmoniu, kurie turi su mumis panasias vertybes, bet ne visus gi mes juos mylime uz tai, norime buti su jais kartu.



Tuomet kodel ji to nepadare lygiai pries metus? kai dar tik buvome atvyke i norvegija, kai butas buvo tuscias , kai dar nebuvom cia sugaise ir prasiknise metus laiko dirbdami. Taipat pernai metais kovo menesi ji gavo atsakima is universiteto norvegijoje, kad yra priimta bet atsisake eiti nes kartu planavome grysti i lietuva. Kam tuomet reikejo metus laiko kartu gyvent,myleti ir myletis, rupintis ir planuoti ateiti jai jau siunte signalus. Butu palikus tuomet ir tai nebutu buve taip skaudu, nebutu reikeja dalintis daiktu, nebutumem dirbe ir taupe bendriems tikslams, na man tai galvoje netelpa. Jai ne musu meile jug dabar finansiskai nieko neturetumem, ir as tai matau, tai buvo galia kuri mus vare tobuleti ir siekti kazko.

Ar mano nuomone yra neteisinga kad viskas taip ivyko nedel jauno amziaus ir nepasiruosimo dienos rutinai, nes kaip ir siais metais taip ir pernai ji jautesi nelaiminga butent tuo paciu periodu - rudeni, kai saules beveik nebebuna, visa laika lyje, darbo atsiranda dvigubai kartu ir streso su kuriuom neivienas nemokejom tvarkytis, ir kuri laikeme savyje.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2014 01 05, 16:11)
mano intimus gyvnimas itakotas jausmu,


mano irgi, bet jausmus valdau as, jie prigesta ir vel iziebiami.. kiek kitokie ir vis stipresni.
Kuo toliau tuo tai lengviau.
Esme dvasiniame zmoniu rysyje, jutime, kad tai tavo antra puse kuriai reikia skirti save.

"Ar mano nuomone yra neteisinga kad viskas taip ivyko nedel jauno amziaus ir nepasiruosimo dienos rutinai,"

Neteisinga. Ji taip elgsis ir budama 40 jei kas jos gerai nepamokins.
Bet vel, zmogus vertingas kiek pats susivokia, ypach jausmuose, o ne kiek kas ji isdresiravo
Atsakyti
QUOTE(Kaktusas2 @ 2014 01 05, 18:21)
Tuomet kodel ji to nepadare lygiai pries metus? kai dar tik buvome atvyke i norvegija, kai butas buvo tuscias , kai dar nebuvom cia sugaise ir prasiknise metus laiko dirbdami. Taipat pernai metais kovo menesi ji gavo atsakima is universiteto norvegijoje, kad yra priimta bet atsisake eiti nes kartu planavome grysti i lietuva. Kam tuomet reikejo metus laiko kartu gyvent,myleti ir myletis, rupintis ir planuoti ateiti jai jau siunte signalus. Butu palikus tuomet ir tai nebutu buve taip skaudu, nebutu reikeja dalintis daiktu, nebutumem dirbe ir taupe bendriems tikslams, na man tai galvoje netelpa. Jai ne musu meile jug dabar finansiskai nieko neturetumem, ir as tai matau, tai buvo galia kuri mus vare tobuleti ir siekti kazko.

Ar mano nuomone yra neteisinga kad viskas taip ivyko nedel jauno amziaus ir nepasiruosimo dienos rutinai, nes kaip ir siais metais taip ir pernai ji jautesi nelaiminga butent tuo paciu periodu - rudeni, kai saules beveik nebebuna, visa laika lyje, darbo atsiranda dvigubai kartu ir streso su kuriuom neivienas nemokejom tvarkytis, ir kuri laikeme savyje.


Nezinau kaip tu, bet kiti zmones neiskarto suvokia ko nori, jiems reikia ilgai analizuoti situacija, isiklausyti i save. Kiti aistra supainioja su meile, tu gi zinai, kad aistra greitai isgaruoja, kai meile yra ilgalaikis jausmas. Is kur kas zino, ka ji jaute, bent jau as manau, kad moterys kuri orientuota i gyvenima kartu, taip kaip tavo buvusioji, nesignalizuotu.

Nezinau, bet siuo metu skaitant tavo postus, akcentas visdelto deliojamas "mano meile, mano norai, mano svajone, planai ir t.t. MANO SKAUSMAS" Tai normalu, zmogiska, bet... O tu galvoji, ja neskaudina mintis, kad iskaudino gera zmogu? Isiviazduoji kaip ji jauciasi, matydama tave? Patikek manim, nors ji ir susitikineja su zmogumi, bet jai nemalonu suvokti kad tave iskaudino. Suprati, pasitaiko gyvenime, kai skiriasi normalus, kulturingi zmones, skauda vinodai abiem. Vienam kad paliko, kitam kad iskaudino. Juk niekam nera malonu samoningai skaudinti gera zmogu, bet kitaip tiesog negalejo padaryti, jei butu pasilikusi butu isdavusi, prievartavusi save.

As negaliu pasakyti, teisus esi, ar ne. Viska ka rasau tai tik prielaidos, versijos. Galimai ir tu teisus, galimai ir ne. Ne visada yra rodiklis amzius - nors jis gali itakoti vertinima, nevisada zmones uzsikinisa buityje, rutinoje, nors nemzai seimu del to isiro, depresija itakoja ypac tam linkusius zmones, bet gali buti kad ir...
Papildyta:
QUOTE(Maar @ 2014 01 05, 18:42)
mano irgi, bet jausmus valdau as, jie prigesta ir vel iziebiami.. kiek kitokie ir vis stipresni.
Kuo toliau tuo tai lengviau. 
Esme dvasiniame zmoniu rysyje, jutime, kad tai tavo antra puse kuriai reikia skirti save.

"Ar mano nuomone yra neteisinga kad viskas taip ivyko nedel jauno amziaus ir nepasiruosimo dienos rutinai,"

Neteisinga. Ji taip elgsis ir budama 40 jei kas jos gerai nepamokins.
Bet vel, zmogus vertingas kiek pats susivokia, ypach jausmuose, o ne kiek kas ji isdresiravo


Man nereikia save versti, skatinti jausti, tiesiog myli savaime, tiesa, meile transformuojasi su metais, keicia israiskos formas.

Vadinasi, jus antzmogis, iki siol mokslas teige, kad tai neimanoma, praneskite tai savo psichoterapeutui, busite atradimas, taip isgarsesite, galimai ir praturtesite.

Taip ir isivaizduoju, zmogus atsikelia nusprendzia, kad si meile jam nereikalinga, pagalvoja nuo siandiena as nebemyliu, arba va nuo sios minutes as si zmogu mylesiu. Lydekai paliepus man panorejus ir viskas OK

Jei taip lengva reguliuoti, kodel tas Kaktusas ir kiti zmones kankinasi, negali vien sau isakius nustoti myleje, ir pradeti mylti kita?


Konfucijus, su jumis nesutiktu.
Jis tege, jei jaunas zmogus neturi proto, semtis isminties, jis jo netures ir pasenes. Ne metai rodo isminti, o gebejimas mokytis. Jei buvai kvailiu jaunas, kvailiu liksi ir senas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 05 sausio 2014 - 18:12
Na as toks zmogus esu kad negaliu susitaikyti su tuom ko nesuprantu ;DDD nepykit smile.gif Cia ir esme kad netaip supratai, as nesakau MANO, as sakau MUSU, tai kas buvo, buvo MUSU ir tai ka turime dabar yra MUSU veiksmu, noru ir gyvenimo kratinys kuris mus iskrate i skirtingas puses. Todel bandau suprasti kodel taip ivyko, kad ismokciau pamoka desimtui. O kolkas nesuprantu. Kai mes susipazinom pries 3 metus, mus uzvalde aistra ir mes tiesiog dziaugemes vienas kitu, draugaut pradejom tik po 4 menesiu kai supratome (abudu) kad tai ne aistra o meile, kad vienas kita papildome ir esame vienas kitam skirti. Tas jausmas buvo abipusis ir manau kaskas link to kaip jautiesi surades zmogu kuris tinka netik lovos reikalams bet kuriuom gali pasikliauti ir tiketi, eiti paskui ji net jai butum aklas. Todel ir isvykom i norvegija nes tai nebuvo jaunu zmoniu romanas kurie nezino ko nori ir jiems gerai po paskaitu susitikus pasimileti ar nueiti kavos ir skirstitis. Zinojom tikslus ir prioritetus, kuriuos nusistatem KARTU. Pazystu zmogu 3 metus, beveik visa laika gyvenome daugiau ar maziau kartu bet tai ka matau dabar yra kitas zmogus, zmogus kuris nebezino ko nori, arba nieko nebenori ir nemato toliau rytojaus.

Sakai jai skaudu??, darbe su nauju draugu snekasi, juokesi, tik per liemeni paliecia, vakar jos naujam draugui vos nebakstelejau i nori, gerai kad esu tvirtas ir nuejas i persirengimo kambari pakvepavau giliai smile.gif nuo sendien i darba nebeeinu nes perskaudu ziureti.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2014 01 05, 16:56)

Vadinasi, jus antzmogis, iki siol mokslas teige, kad tai neimanoma, praneskite tai savo psichoterapeutui, busite atradimas, taip isgarsesite, galimai ir praturtesite.

Taip ir isivaizduoju, zmogus atsikelia nusprendzia, kad si meile jam nereikalinga, pagalvoja nuo siandiena as nebemyliu, arba va nuo sios minutes as si zmogu mylesiu. Lydekai paliepus man panorejus ir viskas OK



Del Konfucijaus tai sutinku, todel ir sakau, kad ta merga bus tupa iki grabo, tai, kad tokios neperkando, Kaktusui riebus minusas.

O jus ten prikuret nebutu dalyku, nieko as negaliu patart apie isakyma, kazko nemylet ar isimylet panorejus.

Tiesiog ejo kalba apie garantijas, kad jausmai neisbles savo isrinktam zmogui niekad, nes jie bus kurstumi. Tik tiek. Apie isakyma sau mylet issirinkta.
Ir kas neatsiras stipresniu jausmu kitam zmogui - tiesiog bus stiprinami esami jei taip butu.

Ir daug zmoniu tai zino, cia savyje ypatingumo neizvelgiu, meile yra DARBAS, o ne malonumas. Malonumas yra to darbo rezultatas. Namu tvarkymas irgi ne malonumas, o sedejimas jaukiuose namuose.
Buna kad ir namus tvarko vienas, ir jausmus puoseleja vienas zmogus, o kitas tik kritikuoja ir gasdina, kas bus jei bus blogai, jei viskas baigsis.


"Tas jausmas buvo abipusis ir manau kaskas link to kaip jautiesi surades zmogu kuris tinka netik lovos reikalams bet kuriuom gali pasikliauti ir tiketi, eiti paskui ji net jai butum aklas"

Tai ar dabar neaisku, kad jus nesugebate tokiu dalyku ivertinti?
O jei nusipirksite automobili, kuris jums "bus aisku", kad labai geras, po kurio laiko jis sustos, paaiskes kad reikia vezti i srota, o jus vis dar kartosit, kaip jums buvo aisku, kad gera issirinkot?
Kiekvienas jums patars pirma isisamoninti, kad jus nesuprantat apie automobilius, o tai nusipirksit antra ir trecia nezinodami ka perkat
Atsakyti