Įkraunama...
Įkraunama...

Krymas, 4 dalis

Man atrodo tik su mazais vaikais ( iki 3m ) praleidzia be eiles g.gif
na taip jau mums sake ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žaislų Karalienė: 21 lapkričio 2010 - 09:27
QUOTE(Žaislų Karalienė @ 2010 11 21, 10:27)
Man atrodo tik su mazais vaikais ( iki 3m ) praleidzia be eiles  g.gif
na taip jau mums sake  ax.gif



pagal įstatymą tai taip,bet kai privažiavau patį pirmutinį uniformuotą "fruktą" jis įkišęs galvą į auto vidų paklausė-"vaikų yra?".Aš paklausiau kiek jam reikėtų,o jis-kiek turi,kai pasakiau kad keturis,net kepurė pakilo ir sakė-"greičiau važiuok".
Kiek blogiau europos,t.y. lenkijos muitinėje.Tenai jiems visai neįdomu nei kiek tų vaikų ,nei kokio amžiaus.Jie tik cigaretėmis ir degtine domisi.Paradoksas tas,kad labai nustemba lenkų muitinėje,kai pasakau,kad neturiu nei vienos cigaretės... Kartą muitinninkė lenkų norėjo pasitikslinti,ar tikrai neturiu,o aš jai sakau:"tu bent įsivaizduoji,ką reiškia su 4 vaikais atostogauti?tiek turiu skarmalų vežtis,kad apie tavo cigaretes ir minčių nekyla".
Atsakyti
QUOTE(Givaldi @ 2010 11 22, 20:43)
pagal įstatymą tai taip,bet kai privažiavau patį pirmutinį uniformuotą "fruktą" jis įkišęs galvą į auto vidų paklausė-"vaikų yra?".Aš paklausiau kiek jam reikėtų,o jis-kiek turi,kai pasakiau kad keturis,net kepurė pakilo ir sakė-"greičiau važiuok".
  Kiek blogiau europos,t.y. lenkijos muitinėje.Tenai jiems visai neįdomu nei kiek tų vaikų ,nei kokio amžiaus.Jie tik cigaretėmis ir degtine domisi.Paradoksas tas,kad labai nustemba lenkų muitinėje,kai pasakau,kad neturiu nei vienos cigaretės... Kartą muitinninkė lenkų norėjo pasitikslinti,ar tikrai neturiu,o aš jai sakau:"tu bent įsivaizduoji,ką reiškia su 4 vaikais atostogauti?tiek turiu skarmalų vežtis,kad apie tavo cigaretes ir minčių nekyla".

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Givaldi @ 2010 11 22, 21:43)
pagal įstatymą tai taip,bet kai privažiavau patį pirmutinį uniformuotą "fruktą" jis įkišęs galvą į auto vidų paklausė-"vaikų yra?".Aš paklausiau kiek jam reikėtų,o jis-kiek turi,kai pasakiau kad keturis,net kepurė pakilo ir sakė-"greičiau važiuok".



lotuliukas.gif

O čia gal BY-LT pasieny su vaikais be eilės?

Planuojam važiuot šią vasarą su vaikais į Evpatoria. Pirma pas gimines i UA, paskui jau atostogaut. Vieną kartą esam važiavę per BY tai man labai patiko. Tik vienoj muitinėj užtrukom UA-BY. Bet ten ukrainiečiai kalti buvo. Ukrainiečiai muitininkai man tikrai ne kokį įspūdį padarė, nors mano vyras ukrainietis, bet baltarusai su mumis daug mandagiau ir gražiau klabėjo.

O Ukrainos keliai tai oi oi, mašina per savaitę ten pavažinėjus subyrėjo, teko paklot pinigėlių už detales doh.gif
Atsakyti
pas baltarusus tikrai yra taisykle, kad su vaikais iki 3m. be eiles, tik teritorijoje (t.y. uz uzkardo) bendroje eleje. O LT pasieny nera tokios taisykles verysad.gif
Atsakyti

Jeigu kam reiktų būsto Jaltoje siūlau pora kontaktų. German (latvis ir labai džiaugiasi atvykusiais lietuviais) +380 506 408 033 gali pasiūlyti butus, namus, viešbučius, kotedžus, pensionatus. Irina +380 509 226 564 turi trijų kambarių butą Masandroje, šalia Jaltos. Butas naujai remontuotas, idealiai švaru, virtuvės įrankiai yra, šaldytuvas. mes patys ten gyvenome 4 paras. Šalia yra stotelė, bet galima ir pėsčiomis nueiti iki Jaltos centro.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KEPTA BULVE: 18 sausio 2011 - 10:21
QUOTE(KEPTA BULVE @ 2011 01 18, 11:20)
Jeigu kam reiktų būsto Jaltoje siūlau pora kontaktų. German (latvis ir labai džiaugiasi atvykusiais lietuviais) +380 506 408 033 gali pasiūlyti butus, namus, viešbučius, kotedžus, pensionatus. Irina +380 509 226 564 turi trijų kambarių butą Masandroje, šalia Jaltos. Butas naujai remontuotas, idealiai švaru, virtuvės įrankiai yra, šaldytuvas. mes patys ten gyvenome 4 paras. Šalia yra stotelė, bet galima ir pėsčiomis nueiti iki Jaltos centro.


Kiek mokėjote už nuomą?
Atsakyti
Keliai Ukrainoje tragiški, tvarkos mažai, serviso dažnu atveju irgi nėra, bet jei jums tokie dalykai rūpi - ir nevažiuokit į Krymą!
Apskritai nemanau kad ten verta važiuoti ne su mašina, juolab pirkti poilsinę kelionę viešbutyje.
Bet jei norite savarankiškai pakeliauti, daug pamatyti, patirti daugybę nuotykių, ir išleisti laaabai mažai pinigų - perfect pasirinkimas.

2009 metų rudens pradžioj buvome Kryme. 4-iesi su savo auto, važiavome per Lenkiją.
Per 2 savaites su antrąja puse išleidome 1300 lt, čia per abu jau su absoliučiai viskuo (lauktuvės, benzinas) biggrin.gif Patys grįžę niekaip negalėjom tuo patikėti kai paskaičiavom kiek pinigų liko. Kai viskas "pigu", labai vietoje ir neskaičiavome vietoje... Kiti du žmonės išleido 1400 lt per abu, na jie daugiau valgo biggrin.gif
Paplūdimyje buvom du kartus po kokias 4 valandas, per dieną aplankydavome bent po du kokius "objektus" - kalnai, kriokliai, urvai, miestai, pilys, muziejai... Kai neperki "suorganizuotos" ekskursijos, dažniausiai bilietai kapeikas tekainuoja. Kadangi keliavom, gyvenom keliose skirtingose vietose. "Topas" buvo kaimelyje tarp Jaltos ir Aluštos, 15 minučių iki private apleisto beach'o: 2 kambariai namuke ir virtuvė kitame namuke viso uz 45 lt parai lotuliukas.gif

Dar tikrai kadanors važiuosim, ne viską apžiūrėjom.
Atsakyti
QUOTE(Augre @ 2011 01 19, 14:31)
Kiek mokėjote už nuomą?



dar vienas adresiukas Sudake, telefono neturiu, bet mums patiko (Topolinnaya 30), kiemas su baseinu, lauko virtuve, saslykine ir pan. (dvivietis kambarys 250 gr parai)

Jaltoje 3 k butas 4 zmonems 450 gr. parai
Papildyta:
QUOTE(moodring @ 2011 01 20, 14:11)
Keliai Ukrainoje tragiški, tvarkos mažai, serviso dažnu atveju irgi nėra, bet jei jums tokie dalykai rūpi - ir nevažiuokit į Krymą!
Apskritai nemanau kad ten verta važiuoti ne su mašina, juolab pirkti poilsinę kelionę viešbutyje. 
Bet jei norite savarankiškai pakeliauti, daug pamatyti, patirti daugybę nuotykių, ir išleisti laaabai mažai pinigų - perfect pasirinkimas.

2009 metų rudens pradžioj buvome Kryme. 4-iesi su savo auto, važiavome per Lenkiją.
Per 2 savaites su antrąja puse išleidome 1300 lt, čia per abu jau su absoliučiai viskuo (lauktuvės, benzinas)  biggrin.gif Patys grįžę niekaip negalėjom tuo patikėti kai paskaičiavom kiek pinigų liko. Kai viskas "pigu", labai vietoje ir neskaičiavome vietoje... Kiti du žmonės išleido 1400 lt per abu, na jie daugiau valgo  biggrin.gif
Paplūdimyje buvom du kartus po kokias 4 valandas, per dieną aplankydavome bent po du kokius "objektus" - kalnai, kriokliai, urvai, miestai, pilys,  muziejai... Kai neperki "suorganizuotos" ekskursijos, dažniausiai bilietai kapeikas tekainuoja.  Kadangi keliavom, gyvenom keliose skirtingose vietose. "Topas" buvo kaimelyje tarp Jaltos ir Aluštos, 15 minučių iki private apleisto beach'o: 2 kambariai namuke ir virtuvė kitame namuke viso uz 45 lt parai  lotuliukas.gif

Dar tikrai kadanors važiuosim, ne viską apžiūrėjom.

Aš pasikartosiu, bet mes važiavome 4 suaugę žmonės su vienu auto (dyz. kuras). Neribojom savęs, tai išleidom po 2500 Lt šeimai (2 žm.) Čia gal laikas irgi labai svarbus kainoms, nes važiavome 2010 liepos 15 - 26, tai grįžtant kainos buvo šoktelėjusios gerokai. bet ir tai labai džiaugiamės pigiai pakeliavę.
Atsakyti
Šiaip iškart matau jog už nuomą jūs daug daugiau sumoj sumokėję sumoj būsit. Nes kaip suprantu gyvenot dideliuose miestuose o ne šalia jų, ir buvot sezono įkarštyje. Mes pirmąkart irgi apsigyvenom Sudake gražiam name geroj vietoj, bet pamatėm jog tikrai neverta nes paplūdimiai pilni ir šiukšlinesni, o bet kokiai kitai veiklai vistiek reik sėsti į mašiną. Tuo tarpu „kaimeliuose“ šalia miestų ir žmonių mažiau ir kainos geresnės. O benzinas gi piguva ten buvo biggrin.gif

Kuras man regis 800 lt viso kainavo, o apie 5000 km viso suvažinėjom. Bet 2009 įtariu kainos mažesnės buvo, daug važinėjant daug susidaro skirtumas. Ir mašina mūsų labai "taupi" ( toyota corola universalas), man regis vos 6,5 ltr 100 km "valgė". Turint omeny kad kondicionierius visą laik įjungtas ir kalnai, ir daiktų pakrauta, tai tikrai laaaabai nedaug.

Geriausias laikas važiuoti mano manymu ir yra rugsėjis. Pasibaigia mokinių atostogos = labai nubyra žmonių kiekis. Oficialiai skaitosi jog baigiasi jų sezonas. Ir kainos , ypač nuomai, labai nukrenta. Automatiškai ir kituose derybos objektuose. Mes kitąkart važiuotume dar pora savaičių vėliau, nes rugsėjo pradžioje vis dar buvo karšta ir aktyviam poilsiui man norėtųsi dar bent šiek tiek vėsesnio oro. Žinoma tas karštis ten kitaip toleruotinas, bet lipant į kalnus vistiek kartais iškepdavom. O ir visi tie vaisiai daržovės pačiam „sezone“,tiesa aš negaliu valgyt, bet gi mano „kolegos“ alpo kaip skanu kaip pigu t.t.

Na mes savęs irgi nevaržėm bet tiesiog negriebdavom pirmų variantų. Ir laiką leidom super aktyviai, kas būtent kitur kainuoja labai daug. O čia gi įkirtęs sistemą pamatai, jog daug ką galima pamatyti ar padaryti už grašius ar net nemokamai.
Iš to ką pamenu, vyno degustacija (berods 10 rūšių po pusę stiklinės stipraus vyno = išėjom visiškai girti), ir ekskursija su gidu po rūsius šalia Sudako 40 grivnų žmogui (10 lt?! ). Ekskursija po olas su gidu (nepamenu kaip vadinasi tos olos) - 20 grivnu žmogui. Už fotoaparatą tik nemokėkit kasoj!!! po to gidui į kišenę sumokėsit 10 kart mažiau ir tiek. Tik kelias pragariškas iki uolų, valanda gal žvyrkeliu į kalnus.
Krioklius, Krymo kanjoną, visus kalnus galima pažiūrėti nemokamai. žinoma jums siūlys pavežti 15 minučių ėjimo atstumą už 150 grivnų, ar pravesti ekskursija kurioj pasakys kad ten tas kalnas panašus i ta ir ta.. lyg to ir patys nematytumėt ir t.t. Pasakykit kad nereik norit pasivaikščioti patys ir tiek. Atstumai nedideli.

Dar tiesa antroje kelionės dalyje apsigyvenę tam super kaimely pusryčius vakarienę valgydavom namuose, nes gi aš nenormalus žmogus – man pritrūko bent kažkokio darbo, tai sugalvojau jog bent maistą gaminti kartais galiu kad neišprotėčiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moodring: 21 sausio 2011 - 10:07
O gal kas esat buvę birželio pradžioje Kryme? Mes planuojam važiuot birželį, kol ten dar ne sezonas. Man įdomu koks maždaug vanduo jūroje. Skaičiau, kad jau birželio gale pasiekia 20 laipsnių. Tai birželio pradžioj gal nebus 12 ar 15... blush2.gif
Pernai Baltijoj kai maudėmes 15 buvo, o aš taip noriu šiltos jūros... ir šiaip planuojam važiuot su 4 mažais vaikais, tai jiem visi kalnai, olos ir muziejai nerūpi, svarbu, kad jūra būtų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tekilute @ 2011 01 21, 13:51)
O gal kas esat buvę birželio pradžioje Kryme? Mes planuojam važiuot birželį, kol ten dar ne sezonas. Man įdomu koks maždaug vanduo jūroje. Skaičiau, kad jau birželio gale pasiekia 20 laipsnių. Tai birželio pradžioj gal nebus 12 ar 15...  blush2.gif
Pernai Baltijoj kai maudėmes 15 buvo, o aš taip noriu šiltos jūros... ir šiaip planuojam važiuot su 4  mažais vaikais, tai jiem visi kalnai, olos ir muziejai nerūpi, svarbu, kad jūra būtų  biggrin.gif

Važiuokit į Kroatiją, jei norit maudytis: ir švaru, ir vanduo šiltesnis nei Juodojoje j. O šiaip Kryme man labiau patiko maudytis Azovo jūroje nei Juodojoje (bet su Adrija nėr ko lygint) Bet šiaip ar taip superinę kelionę po Krymą apturėjom.
Atsakyti