Įkraunama...
Įkraunama...

Krymas, 4 dalis

QUOTE(nuliaX @ 2010 09 02, 09:15)
o Ukrainos kelius prakeikiau, nors vaziavome 8 karta, vos nakti neapsivertem...autostradoje  nuolatiniai remontai ir nebuvo zenklu....

Arba mes kitais keliasi važiavome arba mes akli,nes jokių remontų nematėme g.gif
Dėl policijos užuojauta,dėkui dievui mums neteko su jais susidurti.
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2010 08 25, 19:04)
Ir kaip gi Kryme apsieiti be šių rūbų  biggrin.gif 20grivinų/1žmogui su savo fotoaparatu.
user posted image


Nuostabi nuotrauka, o ir pasakojimas pravers galvojantiems ten apsilankyti thumbup.gif
Atsakyti
Gitatuke rašo: Mūsų buto šeimininkė (beje, totorė, bet labai faina papuolė) ir kiti apie totorius. Žmonėms gali susidaryti nuomone kad Krymo totoriai yra žiaurus plėšikai ir aferistai. Nesąmone gryniausia. Kelias buvo blogos nes pasirinkote pigiausia maršrutą per Lenkija ir buvot priversti važiuoti per vakaru Ukraina.Visi kas važiavo per Baltarusija apie blogus kelius net neužsimena,nes keliai geri. Kelione reikia gerai suplanuoti, įskaitant ir tranzitines nakvynes. Šeip ataskaita patyko. Atsiprašau už kritika. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Max @ 2010 09 27, 10:53)
. Kelias buvo blogos nes pasirinkote pigiausia maršrutą per Lenkija ir buvot priversti važiuoti per vakaru Ukraina.Visi kas važiavo per Baltarusija apie blogus kelius net neužsimena,nes keliai geri. Kelione  reikia gerai suplanuoti, įskaitant ir tranzitines nakvynes.

drinks_cheers.gif visškai pritariu. Nes sakau mums kelias važiuojant per Baltarusiją tikrai buvo geras thumbup.gif Todėl ir aš sakau,kad nereikia žmonių gasdinti pasirinkus patiems tokius maršrutus (beje man tap ir buvo,bet gerai kad vyras užsispyrė).
Nes daugelis paskaitę apie tai tikrai gali persigalvoti tenai važiuoti,o aš visiškai nesigailiu ir su jokais totoriais net neteko susidurti. Nuomojomės ir vietinių ir viskas thumbup.gif
Atsakyti
jei vaziavima pagrindine magistrale yra pigiausias variantas. , tai geriau lektuvu skrist.
keliai nera blogi visur, bet dauguma taip, ir cia jokia paslaptis, is baltarusijos kai vaziuojate vistiek i tuo keius isvaziuojate. ir nerekia cia savo pinigine mojot.

mes is eiles 8 kartus vaziavome ir tie keliai ant musu akiu augo ir gerejo, bet jei ant kelio metosi gelezies gabalai, jei nera skiriamuju juostu arba vis dar ir nuolat vykdomi darbai-tai cia argi gaima pavadinti gerais keliais?

kiekvienas gali nuvaziuoti ir sekmingai grizti, bet atsarga gedos nedaro. siuo atveju geriau nusiteikti viskam.
Atsakyti
Kryme buvau pries 11 m doh.gif liko tokie baisus ispudziai, kad iki siol net bijau pagalvoti apie ji fear.gif fear.gif
Atsakyti
QUOTE(nuliaX @ 2010 09 27, 13:37)

mes is eiles 8 kartus vaziavome ir tie keliai ant musu akiu augo ir gerejo, bet jei ant kelio metosi gelezies gabalai, jei nera skiriamuju juostu arba vis dar ir nuolat vykdomi darbai-tai cia argi gaima pavadinti gerais keliais?



mes kai vaziavom buvo kelio remontas, tai apvaziavimas buvo per lauka doh.gif doh.gif

QUOTE(Žaislų Karalienė @ 2010 11 09, 10:17)
Kryme buvau pries 11 m  doh.gif liko tokie baisus ispudziai, kad iki siol net bijau pagalvoti apie ji  fear.gif  fear.gif


mes irgi nenorim ten grizt schmoll.gif
Atsakyti
Kai grįžome liepos 26, sakiau tikrai tikrai greit ten nevažiuosim ir kaži ar išvis važiuosim. Sėdim vakar su vyru, sakom, bet bliamba kas čia darosi - norisi ten sugrįžti... Ir pasvajojam apie nepatirtas pramogas ir nematytus vaizdus. Bet iki dabar nėra noro gulėt pajūriuose jų.
Atsakyti
Va taip ir man...kai prisimeni jų kelius ir aplinką,tikrai norisi negrįžti.
Nežinau kuo užkliuvo paplūdimiai,aš buvau visai laukiniuose paplūdimiuose-pasakiškas oras ir jūra.Kraštovaizdis,jo platybės tikrai nenusakomi.
Matuojant finansiniu aspektu,krymas be konkurencijos...
Atsakyti
Man kazkaip keista, kad jei kazkam kazkas kliuna, tai dazniausia tai buna keliai, svara, prastokas servisas. O as niekaip nesusigundau del tu eiliu pasienyje. Kazkaip man susidare ispudis, kad prastovima 4-6 val, 8 kartais net. Na gerai, suauges dar gali pakenteti, bet kaip jusu maziai iskencia tiek? O gal blogai supratau as del to laukimo pasienyje. Nes grizusiems nelabai tai kliuna kazkaip g.gif
Atsakyti
Na, kaip sakiau i Kryma nebenoriu schmoll.gif
Bet beveik kiekviena vasara vaziuojam pas senele wub.gif i Ukraina (Chmelnicko apsk.) tai 2-3 val pastovim verysad.gif bet kad 4-6 doh.gif tai tikrai neteko schmoll.gif


QUOTE(Cobre @ 2010 11 18, 21:01)
Man kazkaip keista, kad jei kazkam kazkas kliuna, tai dazniausia tai buna keliai, svara, prastokas servisas. O as niekaip nesusigundau del tu eiliu pasienyje. Kazkaip man susidare ispudis, kad prastovima 4-6 val, 8 kartais net. Na gerai, suauges dar gali pakenteti, bet kaip jusu maziai iskencia tiek? O gal blogai supratau as del to laukimo pasienyje. Nes grizusiems nelabai tai kliuna kazkaip  g.gif

Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2010 11 18, 21:01)
Man kazkaip keista, kad jei kazkam kazkas kliuna, tai dazniausia tai buna keliai, svara, prastokas servisas. O as niekaip nesusigundau del tu eiliu pasienyje. Kazkaip man susidare ispudis, kad prastovima 4-6 val, 8 kartais net. Na gerai, suauges dar gali pakenteti, bet kaip jusu maziai iskencia tiek? O gal blogai supratau as del to laukimo pasienyje. Nes grizusiems nelabai tai kliuna kazkaip  g.gif



Eilės ant sienos-loterija.Gerai ,kad ukrainiečiai su vaikais leidžia pirmiau.O ir muitininkai atlaidžiau žiūri.
....dar arbūzą turiu nesuvalgęs...kažin kaip bus skonis...Kai vis pamatau rūsyje,nostalgija užplūsta.
Atsakyti