Įkraunama...
Įkraunama...

Krymas, 4 dalis

Mums su vyru taip pat gavosi 2500 Lt, bet čia jau su visom lauktuvėm. ir sakyčiau normaliai, nes pernai vienai vaziuojant į Kroatiją su agentūra gal apie 3000 Lt išėjo. mes savo kelionę sutrumpinom 4 dienom, nes kaip Kazantipa rašo gulėt ilgai kančia.
Atsakyti
QUOTE(KEPTA BULVE @ 2010 08 04, 18:44)
Mums su vyru taip pat gavosi 2500 Lt, bet čia jau su visom lauktuvėm. ir sakyčiau normaliai, nes pernai vienai vaziuojant į Kroatiją su agentūra gal apie 3000 Lt išėjo. mes savo kelionę sutrumpinom 4 dienom, nes kaip Kazantipa rašo gulėt ilgai kančia.

mes irgi 4 dienom sutrumpinom, lauktuve irgi atvezem, bet ne daug
Atsakyti
QUOTE(KaZantipA @ 2010 08 04, 17:10)
sveiki, vakar grizom is Krymo, 3 dienom anksciau nei planavom, tiesiog labai greitai viska aplankem, o gulet papludimi negalim, siap ne taip prastumem viena diena, nardidami su kauke, bet ilgiau niekaip, reik judejimo smile.gif) vaziavom per BY, i ta puse mums pasisieke, LT-BY pasiny eiliu nebuvo, kirtom per valanda, o vat BY - UA teko pastoveti 4.5 valandas, keliai per BY geri, per  UA ziurint kaip vaziuosit, grizom mes is Jaltos, per Simferopoli, link Kijevo (salia Odessos) geras greitkelis, o i ta puse vaziavom netoli Kharkiva (sukom i apacia, nes pasiklidom) tai kelias nera geras, na sakyciau 7 balai is 10, kadangi pasiklidom, teko apsistom prie Azovo juros, kaimelyje Kirilovka,

Viską aplankėt Kryme per savaitę? biggrin.gif
Ir koks velnias nešė jus link Charkiv? Girdėjęs esu kad to krašto keliai nuorodomis negausūs, o ir šiaip nekokie, ten pravažiavęs geros nuomonės nesusidarysi..
Atsakyti
QUOTE(kicius @ 2010 08 04, 18:18)
Viską aplankėt Kryme per savaitę?  biggrin.gif
Ir koks velnias nešė jus link Charkiv? Girdėjęs esu kad to krašto keliai nuorodomis negausūs, o ir šiaip nekokie, ten pravažiavęs geros nuomonės nesusidarysi..

Tikriausiai turėta minty, kad viską aplankė, ką buvo suplanavę...
Atsakyti
QUOTE(kicius @ 2010 08 04, 19:18)
Viską aplankėt Kryme per savaitę?  biggrin.gif
Ir koks velnias nešė jus link Charkiv? Girdėjęs esu kad to krašto keliai nuorodomis negausūs, o ir šiaip nekokie, ten pravažiavęs geros nuomonės nesusidarysi..


link kcharkovo mus nuvede navigacija, tiesiog sugribavo, matyt nebuvo joje nauju keliu, del to ir sakau kad pasiklidom, o aplankem teisingai sako Kepta bulve, ka buvom suplanave, tai livadijos rumai, ai petri kalnas ( su pakeliu kriokliais, konjonu), botanikos sodas, voroncovo rumai, zooparkas, akvatorija, akvariumas ( alushtoje), bahcisarai ir livadijos rumai, ir mes pakeliuj dar Kijeve buvom apsistoje dienai, realiai paciam kryme buvom 5 dienas smile.gif
Atsakyti
Mūsų lankytos vietos - Kazantipo iškyšulys, Sudako tvirtovė, Novij Svet, Solniecnaja Dolina vyno rūsiai (su vynų degustacija), Chram sv. Nikolaja (su muziejumi Juodosios jūros katastrofų aukoms atminti), Nikitos botanikos sodas, Massandros vynų degustacija, Pasakų laukymė, Kregždutės lizdas, Aj - Petri, Džur-Džur krioklys, Jaltos krantinė (visa diena beveik žiūrėjom į besitaškančias bangas), Bachčisaray.
Atsakyti
QUOTE(kicius @ 2010 08 04, 14:48)
Tai aš irgi taip patarčiau, jei dar spėjate vizas pasidaryt, aš tai už tai kad per BY važiuoti smile.gif Bet spręsti Jums smile.gif

jau pridavėmė daryti ax.gif
Atsakyti
siaip mano tomtomas irgi rode kelia per charkova jei nurodydavau kazkur i kryma marsruta. bet as etapais kai vaziavau isvedinejau,tai taip ir privaziavau iki posukio i pervomaiska. be to paximos islankstomas zemelapis labai praverte...
kazkodel buvau isitikines,kad charkovskoje sosse,tai ja rusai vadinai,yra geros bukles.nes man ruselis tipo aiskino kad ja netgi greitis neribojamas-tipo 200 km/h gali mint. matyt eilinis pasigyrimas...smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eceris @ 2010 08 06, 10:37)
siaip mano tomtomas irgi rode kelia per charkova jei nurodydavau kazkur  i kryma marsruta. bet as etapais kai vaziavau isvedinejau,tai taip ir privaziavau iki posukio i pervomaiska. be to paximos islankstomas zemelapis labai praverte...
    kazkodel buvau isitikines,kad charkovskoje sosse,tai ja rusai vadinai,yra geros bukles.nes man ruselis tipo aiskino kad ja netgi greitis neribojamas-tipo 200 km/h gali mint. matyt eilinis pasigyrimas...smile.gif


jo,pas mus irgi tomtomas, matyt ju zemelapis nemato nauju keliu, netikiu kad galima mint 200km, na ukrainieciu nei vieno zodziu negalima tiketi, buvom pora sykiu su tuo susidure blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2010 08 04, 13:56)

Skaičiau kad sanatorijose karštas vanduo normuotai duodamas, pvz. tik vakare arba ryte/vakare,tai kaip įdomiai. Čia agentūros psl. varčiau.


Mes kai važiavom irgi karštu vandeniu gąsdino. biggrin.gif Bet kiek gyvenom (ir ne vienoj vietoj) jokių problemų neturėjom. Bet, aišku, geriau pasiteiraut iš anksto biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(eceris @ 2010 08 04, 15:44)
nezinau nezinau-kas liecia gruzija. kai buvau kryme proes keleta savaiciu,su kaimynu ruseliu kalbejom apie krasnodaro krasta-na kur socis anapa ir kiti kurortai,kaukazo kalnu pradzia. tai jis sake nerekomenduotu vaziuot i tuos krastus,nes nakti atsigules,gali nerast masinos,ar vaiku,o tik ispirkos lapeli su suma.gal netiesa,bet taip man sake rusas,kurio draugai ten gyvena...


Čia tai kažkas iš bobučių pasakų. biggrin.gif Lygiai taip pat , kaip bandoma įteigti, kad Iranas nesaugi šalis turistams biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Kaliteja @ 2010 08 04, 14:07)
Kažkaip man vieniems nedrasu,na mažu kas su mašina tfu tfu tfu kaip skaičiau ten kažkam su padanga nutiko o pas juos tokių nėra  verysad.gif  o draugai nori važiuoti rugsėjį,bet mes negalime nes sūnui pirma klasė  ax.gif
Vyras kažkaip ramiai į viską žiūri o man tai nelabai ramu  unsure.gif

Bet kokioj kelionėj visada yra tikimybė, kad kažkas gali nutikti. Bet jeigu tokių minčių neleisit į galvą- viskas bus gerai. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(KaZantipA @ 2010 08 04, 19:45)
aplankem teisingai sako Kepta bulve, ka buvom suplanave, tai livadijos rumai, ai petri kalnas ( su pakeliu kriokliais, konjonu), botanikos sodas, voroncovo  rumai, zooparkas, akvatorija, akvariumas ( alushtoje), bahcisarai ir livadijos rumai, ir mes pakeliuj dar Kijeve buvom apsistoje dienai, realiai paciam kryme buvom 5 dienas smile.gif

Bet iš tikrųjų, tai pačiam Kryme visai nedaug pamatėte. Net ir netoliese dar buvo ką žiūrėti olos Marmurinė, Raudonoji , ir Čufut- KAle, ir Demerdži kalnas ir t.t O dar toliau kiek visko . Bet gal kitą kartą .... biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki, mes vakar išvažiavom į link Krymo. Per Lenkiją kelionė sekėsi puikiai. TomTom`as parodė puikius kelius per mažus kaimelius (nuo Byliastok-Biala Podliaska-Vlodava-Zbereže-Pasienis), tai nereikėjo vargti besiveržant su furom, ir šiaip mašinų nedaug, gali spausti (tik visiai prieš sieną gal kokį 15 km., buvo senas betoninis kelias). 16.40 Sieną kitome per punktą esantį šalia Dorogusk (čia pnktas kai važiuojama nuo Chelm). Užtrukome 40 min. vos spėjome užpildyti įvažiavimo išvažiavimo talonus. labai greitai. Tačiau matėme, kad į Lenkijos pusę labai didelė eilė.
Gal galite kas parašyti, pro kurį punktą grįžinėjote ir kiek laiko užtrukote, kad nereiktų laukti 5 val? Ar tiesa, kad labai baisu sieną kirsti naktį? Ačiū.
Atsakyti
Gal kas 2 jaunus pakeleivius nori i Kryma prigriebti, ar bent iki Lvovo pametėti šią ar kitą savaitę. Taip pat ir atgal po 2 savaičių. Prisidėtume ant kuro.
Arba važiuokit su mumis, mūsų auto iki Lvovo. Toliau mes judėtume traukiniais.
Jei ką, parašykit až
Atsakyti