Įkraunama...
Įkraunama...

Žemaūgių problemos

Dukrai greit 15m., bet jos nedidelis ugis. Is mediku suzinojome, kad ankstyvas brendimas ir daugiau neaugs. Kas turit tokiu problemu, manau,kad merginai gal ir nera toks didelis minusas, galima ir tame iziureti gero.
Atsakyti
QUOTE(Daiva 100 @ 2010 08 01, 19:41)
Dukrai greit 15m., bet jos nedidelis ugis. Is mediku suzinojome, kad ankstyvas brendimas ir daugiau neaugs. Kas turit tokiu problemu, manau,kad merginai gal ir nera toks didelis minusas, galima ir tame iziureti gero.

koks ūgis yra nedidelis??? labai jau netikslus klausimas g.gif
Atsakyti
Maniskes 149cm.
Atsakyti
QUOTE(Daiva 100 @ 2010 08 02, 13:32)
Maniskes 149cm.

žemutė mergina, bet tikrai nieko tokio. Tik jei smulkutė gali tekti rūbų ieškoti vaikiškuose skyriuose 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jeta: 02 rugpjūčio 2010 - 20:50
QUOTE(Jeta @ 2010 08 02, 21:50)
žemutė mergina, bet tikrai nieko tokio. Tik jei smulkutė gali tekti rūbų ieškoti vaikiškuose skyriuose  4u.gif

15metu ir teigia kad jau neaugs?abejoju kažkodėl doh.gif , nu o kai buna 1,99 tai jau čia gražu? schmoll.gif
Atsakyti
o ko čia abejot? aš nebeaugu nuo 16 m, juk subrendus nebeaugama, nebent maximum dar 1-2 cm, bet esmės tai nekeičia.
šiaip merginai mažas ūgis nedidelė bėda manau, aukštakulnius galės gražius nešiot. o ir vaikinams kai kuriems miniatiūrinės panelės lb patinka
Atsakyti
Kazkur skaiciau (saltinio pateikti negaliu) kaip rase vienas zemaugis vyras. Iki kokiu 21-24 mazdaug metu organizmas dar auga. Tai tas vyras kasdien po kazkiek minuciu kabojo ant turniko. Tada stuburas issitempia ir paauga kazkiek zmogus. Mediciniskai nepaaiskinsiu, ieskokit patys info.
Siaip tai dar galima kokiais vitaminais/aminorugstim/mineralalais pastiprinti organizma. Pasigylinus gal rastumete detalesnius komponentus augimui.
Siaip kaip bendras kompleksas yra tokie Junior Max (Vilniuje ir Kaune parduoda tinklinis marketingas).
Atsakyti
QUOTE(Jeta @ 2010 08 02, 20:50)
žemutė mergina, bet tikrai nieko tokio. Tik jei smulkutė gali tekti rūbų ieškoti vaikiškuose skyriuose  4u.gif

o kada gi moterys lengvai rubu randa lotuliukas.gif
nesvarbu tas ugis ,svarbu kad mergaite sveika ir gerai jauciasi,mano ugis 152,sveriu 45 kg,zinoma buvo beda kai noredavau nupirkti alkoholio ,iki 25 metu vis paso prasydavo blush2.gif nu nieko nepakeisi toks organizmas ,o rubu yra pirkti ,tik reikia paieskoti mirksiukas.gif
Atsakyti
http://www.simtasmet...ms/alaus_mieliu
Alaus mieles:
...greito augimo laikotarpis....
Atsakyti
Kai buvau penkiolikos, manau, ūgis buvo panašus, dabar, ahhhh, garbaus amžiaus būdama, esu maždaug 156-158, ir gyva. Su vyru ir dviem vaikais. Mama mano panašaus ūgio, labai graži ir stilinga moteris (aš taip nesugebu), o sesė mus praaugo, kad ją kur...
Atsakyti
as ir irgi ne is aukstuju 151 lygtais. mokyklos laikais kompleksuodavau bet ka jau cia padarysi . teisybe del batu. beda kad ant tokiu musu mazuliu labai matosi paildomi kg.
Atsakyti
Nebutinai tiesa,kad 15metu jau daugiau nebeaugs. Vaikystei turejau drauge tokia mazute, puse galvos uz mane mazesne buvo, o tarp 15-18 metu uzaugo daugiau kaip 10cm. Zmogus auga iki 25metu. Gali kelis metus neaugt, o ateis laikas ir ugtels. As nebeaugau nuo 14metu, o 18-20metu ugis eme ir tystelejo 4cm ax.gif
Taip kad manau dar kelis cm paaugs cool.gif
Atsakyti