Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys

dendule, 4u.gif
Galima. Gerai, kad miegat kartu, maistas visada šalia. Jie nepabunda šiomis naktimis, dar ne rodiklis, kad kitą savaitę, ar kitą mėnesį nepradės dažniau naktį valgyt. Svarbu reguoti į vaiko poreikius mirksiukas.gif
BET,- naktinio maitinimo metu išsiskiria daugiausia prolaktino (horm. atsakingas už pienuko gamybą) + ilgesni intervalai tarp maitinimų (3val.)- pastojimo tikimybė didėja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Košė-Malošė @ 2010 09 01, 17:09)
dendule, 4u.gif
Galima. Gerai, kad miegat kartu, maistas visada šalia. Jie nepabunda šiomis naktimis, dar ne rodiklis, kad kitą savaitę, ar kitą mėnesį nepradės dažniau naktį valgyt. Svarbu reguoti į vaiko poreikius mirksiukas.gif 
BET,- naktinio maitinimo metu išsiskiria daugiausia prolaktino (horm. atsakingas už pienuko gamybą) + ilgesni intervalai tarp maitinimų (3val.)- pastojimo tikimybė didėja  mirksiukas.gif

4u.gif
tikiuos nebus kad delto pieno pritruksiu unsure.gif unsure.gif na bet gaila ta saldziai miegancia lelyte kelti...
Atsakyti
Na as noreciau pasidalinti savo patirtim 4u.gif Diena maitinu pati is kruties o nakti nusitraukineju ir maitinu is buteliuko. Man atrodo taip geriau nakti. Mazoji greiciau pavalgo ir buna sotesne nes pamaitinu didesniu kiekiu. Na jai 4 sav tai duodu apie 120ml ir ji ismiega po 3-4val ir mums teveliams leidzia pamiegoti... thumbup.gif
Atsakyti
Naomyte, 4u.gif
Patogiau- taip. Geriau iš buteliuko- deja, ne. 120ml... žinant, kad vaiko skranduko tūris kas mėnesį padidėja 30ml, 2-60ml. + naktinio maitinimo metu išsiskiria daugiausia paros eigoje prolaktino. Natūralus stimiliavimas. Negi tikria manai, kad tavo vaikučiui geriau pienelis iš buteliuko nei iš krūties g.gif
Neprisižaisk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Naomyte @ 2010 09 01, 18:56)
Na as noreciau pasidalinti savo patirtim  4u.gif  Diena maitinu pati is kruties o nakti nusitraukineju ir maitinu is buteliuko. Man atrodo taip geriau nakti. Mazoji greiciau pavalgo ir buna sotesne nes pamaitinu didesniu kiekiu. Na jai 4 sav  tai duodu apie 120ml ir ji ismiega po 3-4val ir mums teveliams leidzia pamiegoti... thumbup.gif

Nelabai suprantu kur patogumas g.gif Nusitraukti , sterilizuoti butelukus, sumaitinti, visa ta laika nemiegoti, kol maitini g.gif Man per sunku butu...
As tai paduodu kruti pora sekundziu mano budravimo ir toliau miegu biggrin.gif ir ismiegodavo tokio amziaus tikrai 3-4 val nakti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ada21lt @ 2010 09 01, 18:56)
Nelabai suprantu kur patogumas g.gif Nusitraukti , sterilizuoti butelukus, sumaitinti, visa ta laika nemiegoti, kol maitini g.gif Man per sunku butu...
As tai paduodu kruti pora sekundziu mano budravimo ir toliau miegu biggrin.gif ir ismiegodavo tokio amziaus tikrai 3-4 val nakti  ax.gif

mes tai diegliukus turim pavalgo tada prasideda stenejimas beje nekeiciat sauskelniu mes pries valgyma pasikeiciam visad blush2.gif
Atsakyti
nesuprantu niekaip kam toks vargas. g.gif zaistis su nusitraukinejimais ir buteliukais doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedrute81: 02 rugsėjo 2010 - 14:58
Mergaites man reikiapatarimo.Visur teigiama,kad reikia zindyti kudikius pagal poreiki.Nu ,bet gerai ,kai vaikiukas pavalgo ir pamiega,bet ka daryti jeigu lelius neramus ir mazai miega diena?Tuomet mano maziuke vis prasosi prie papulio ir taip visa diena ciulpia ,po to jau pradeda pykti ,valgo ,spjauna it t.t.Sakykit ,gal visgi mano atveju reikia daryti pertraukeles nors po 1val.Patarkit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(magic magic @ 2010 09 03, 19:41)
Mergaites man reikiapatarimo.Visur teigiama,kad reikia zindyti kudikius pagal poreiki.Nu ,bet gerai ,kai vaikiukas pavalgo ir pamiega,bet ka daryti jeigu lelius neramus ir mazai miega diena?Tuomet mano maziuke vis prasosi prie papulio ir taip visa diena ciulpia ,po to jau pradeda pykti ,valgo ,spjauna it t.t.Sakykit ,gal visgi mano atveju reikia daryti  pertraukeles nors po 1val.Patarkit smile.gif

ir man rūpi tas pats, ar gali per dažnas žindymas pakeknki kūdikio virškinimui? nes mano mažoji, kuriai dabar 3 men 2 sav., labai dažnai žinda., kartais net kas pusvalandį ir taip visą dieną.
Tiesą sakant, kai ji verkia ir niekaip negaliu jos nuraminti, tiesiog siūlau krūtį ir ji visada prie jos nurimsta.
Bet gal negalima taip dažnai žindyti ar nepakenksiu vaikui? ar vaikutis turi saiko jausmą? ar gali žįsti be saiko?
Atsakyti
sveikutes visos 4u.gif iskilo ir man klausimelis,gal zinot kiek maziausiai per men gali priaugti kudikis,mums jau 2 men,o kai nuejom pas gyd pasisverti tai priaugus mano pupa tik 500g,per visa menesi.praeita menesiuka priaugom kilograma unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(magic magic @ 2010 09 03, 18:41)
Mergaites man reikiapatarimo.Visur teigiama,kad reikia zindyti kudikius pagal poreiki.Nu ,bet gerai ,kai vaikiukas pavalgo ir pamiega,bet ka daryti jeigu lelius neramus ir mazai miega diena?Tuomet mano maziuke vis prasosi prie papulio ir taip visa diena ciulpia


QUOTE(visko būna @ 2010 09 03, 22:01)
ir man rūpi tas pats, ar gali per dažnas žindymas pakeknki kūdikio virškinimui? nes mano mažoji, kuriai dabar 3 men 2 sav., labai dažnai žinda., kartais net kas pusvalandį ir taip visą dieną.


pas mane lygiai tas pats, abu vaikai pastoviai prie papulio nori būt, pavalgo ir žaidžia paskui, spjauna vėl ima ir taip visą dieną, nes stengiuos duot kiek vaikai nori, bet kad jie tikrai nevalgo, o ir aš nieko nedarau tik sėdžiu su vaikais prie krūtinės. Vyras dirba tai nei pavalgau nei išsimaudau, nes rėkia ir viskas jei neturi papuko burnoj. bandžiau daryt intervalus po 1 val bent, bet tas rėkimas užmuša ir vėl papuka duodu, dar kai du negaliu nei panešiot, jei vieną paimu kitas rėkia.... nu žodžiu. Tai pradėjau galvot ar tikrai teisinga jei lelius visa dieną prie papuko buna ir nieko nemato daugiau g.gif
Atsakyti
Ale kaip susiratę mamos mirksiukas.gif
Krūtimi maitinami vaikai nepermaitinami.
Suprantu, kad dar norisi ir kitus darbus nudirbt, ir pavalgyt ką nors spėt, bet tokie vaikučių poreikiai- mamos reikia nuolat. Gal slingas ar vaikjuostė pagelbėtų?
Krūtis- ir maisto šaltinis, ir nusiraminimas, ir artumas, ir bendravimas- visas pasaulis MAMA. + vaikai žysdami stimuliuoja pienuko gamybą, o pažiūrėjus į savaitėles turimas: augimo šuolis 2-3sav. 6sav. ir apie 2mėn.pabaigą.
Atsakyti