Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys

QUOTE(-Neužmirštuolė- @ 2010 08 30, 14:20)
Dendule, aš manau, kad reikėtų iš tos krūties, kur mažiau pienelio,duoti ilgiau pažįsti vaikučiui, nesvarbu, kad atrodo, jog krūtis "tuščia", tegu vaikiukas žinda ir taip paskatina pienelio gamybą. Tegu išvalgo pienuką ir žinda dar, neskubėk duoti kitos krūties.

as ir stengiuosi kuo ilgiau duoti...tik mazdaug 10min pavalgo lyg normaliai o poto tarsi geniukas baksnoja beje kiek galima ilgiausiai?Buna kad paleidzia uzmiega atrodo soti issisiepia iki ausu...po 15min jau nori valgyt blush2.gif
Atsakyti
dendule, 4u.gif
Atsiliepk į vaiko poreikius ir duok kada nori ir kiek nori, kad ir po 10min. mirksiukas.gif
Maitinama tol, kol vaikas pats paleidžia krūtį t.y. atpalaiduoja žandikaulį, lūpytes. (būna, kad reikia pailsėt minutėlę ir vėl valgo)
Atsakyti
QUOTE(Košė-Malošė @ 2010 08 30, 19:58)
dendule,  4u.gif
Atsiliepk į vaiko poreikius ir duok kada nori ir kiek nori, kad ir po 10min.  mirksiukas.gif
Maitinama tol, kol vaikas pats paleidžia krūtį t.y. atpalaiduoja žandikaulį, lūpytes. (būna, kad reikia pailsėt minutėlę ir vėl valgo)


O jei nepaleidžia krūties, nors ir jau pavalgęs, bet čiulpia ilgai, tai negerai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(IvanVaida @ 2010 08 31, 23:28)
O jei nepaleidžia krūties, nors ir jau pavalgęs, bet čiulpia ilgai, tai negerai? g.gif

Labai gerai 4u.gif Taip vaikutis skatina/stimuliuoja pienuko gamybą, patenkina čiulpimo refleksą, bendrauja su mama, jaučia jos artumą ir patiria psichologinį komfortą mirksiukas.gif ir dar daug daug wub.gif
Baigiama žindyti kai vaikutis PATS paleidžia krūtį. Ribojimas- labai negerai.
+ antro mėnesio pabaigoje- augimo šuolis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Košė-Malošė: 31 rugpjūčio 2010 - 21:53
QUOTE(Košė-Malošė @ 2010 08 31, 22:52)
Labai gerai  4u.gif  Taip vaikutis skatina/stimuliuoja pienuko gamybą, patenkina čiulpimo refleksą, bendrauja su mama, jaučia jos artumą ir patiria psichologinį komfortą  mirksiukas.gif  ir dar daug daug  wub.gif
Baigiama žindyti kai vaikutis PATS paleidžia krūtį. Ribojimas- labai negerai.
+ antro mėnesio pabaigoje- augimo šuolis  mirksiukas.gif

Žiūrėk, maitinu kas valandą, ir retai mažylis kada paleidžia krūtį g.gif . Galima sakyti, beveik jokio poilsio mano krūtims unsure.gif, užtat skauda speneliai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(IvanVaida @ 2010 08 31, 22:05)
Žiūrėk, maitinu kas valandą, ir retai mažylis kada paleidžia krūtį g.gif . Galima sakyti, beveik jokio poilsio mano krūtims unsure.gif, užtat skauda speneliai verysad.gif

man irgi ta speneli skauda kur stengiuos ilgai maitint ar nieko?
Tavo laikotarpiu skaiciau buna 6-8sav pieno krizes manau maitink kiek praso vaikutis po keliu dienu viskas turetu susinormalizuot.. 4u.gif PAstebejau man irgi buvo tokiu metu vakare kazkur 19 maitindavau vos ne valanda laiko keleta dienu ir praejo. Siaip tepdavau tepaliuku spenelius kad netrukinetu gali ir pieneliu patepti.

Man dar klausimelis toks iskilo:
Mano mazoji visa diena mazdaug valgo 2-2.5h na kartais buna retai 3. Bet tarkim nakti ji visai nesikelia 5-7h ar nebus bedu man su pieneliu jeigu su ja kartu miegu blush2.gif prabundu as pirma nuo tempimo nusitrauku ta pieneli nes kitaip maze paspringtu doh.gif tada ji prabunda pavalgo.. blush2.gif patarkit ar nedings pienelis ir galima taip elgtis?Labai jau noriu kuo ilgiau ismaitint blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2010 09 01, 09:32)
man irgi ta speneli skauda kur stengiuos ilgai maitint ar nieko?
Tavo laikotarpiu skaiciau buna 6-8sav pieno krizes manau maitink kiek praso vaikutis po keliu dienu viskas turetu susinormalizuot.. 4u.gif  PAstebejau man irgi buvo tokiu metu vakare kazkur 19 maitindavau vos ne valanda laiko keleta dienu ir praejo. Siaip tepdavau tepaliuku spenelius kad netrukinetu gali ir pieneliu patepti.

Man dar klausimelis toks iskilo:
Mano mazoji visa diena mazdaug valgo 2-2.5h na kartais buna retai 3. Bet tarkim nakti ji visai nesikelia 5-7h ar nebus bedu man su pieneliu jeigu su ja kartu miegu blush2.gif prabundu as pirma nuo tempimo nusitrauku ta pieneli nes kitaip maze paspringtu doh.gif tada ji prabunda pavalgo.. blush2.gif patarkit ar nedings pienelis ir galima taip elgtis?Labai jau noriu kuo ilgiau ismaitint  blush2.gif


Jo, gali būti, kad man pieno krizė, nors nepastebėjau.
Aš manau, kad galima truputį nusitraukti, tik leisk pieneliui tekėti po šiltu vandeniu. Aš taip darau blush2.gif , kai naktį vaikelis miega, o krūtys pilnos.
Atsakyti
laba diena 4u.gif
prireikė ir man patarimo. Ar kai žindau vaikeli jo abi lupytės turi būt atvėpusios ar tik apatinė??? g.gif nes kai žinda mergytė, tai man visai neskauda ir viskas ok, bet jos lupytė viršutinė neatvėpusi. o kai berniukas tai košmaras kažkoks... cry.gif jau 2 mėnesiai beveik, bet vis tiek nugraužia...
Atsakyti
QUOTE(agnuske @ 2010 08 24, 16:10)
Sveikos,gal kas galesit ka patarti,nors biski abejoju, bet bent pasiguosiu...
Dkrytei jau beveik 4 men. Nuo 1 savaites valgo labai neramiai - valgydama verkia. Isbandziau ivairias pozas ir vienintelis budas maitnti - tai slinge uzsupti kad uzmigtu ir tik uzmigusi valgo normaliai. Tas uzsupimas trunka minimum 10 min, o kartais lb ilgai ir visa ta laika vaikas raitosi ir verkia. Nuo tokiu sokiu su slingu dar ir nugara baisiai skauda. Kai uzsupu ir miegoama valgo,tai trunka 30 min - 1,5 val. Tada jau sedziu su slingu. Bet pabudusi ji vel nori valgyti - kaiso liezuviuka, grudasi rankas i burna. Soskes neuodu. Bet vel, kd pamaitinti, reikia ja sus slingu uzsupti. Ir taip uzburtas ratas.
Db jau 1,5 sav neistveriau emiau nusitraukineti piena. Tai viskas kaip ir lengviau... Nors ir is buteliuko valgo neramiai. Tik va labai biju kad pieno nesumazetu, nes paskutiniiu metu vos speju paskui ja traukti,o ir nuo to pientraukio paskausta:(
Beje svorio priauga lb normalai. Nuo pilvuko bandem jau 4 rusiu vaistu, masazuojam, guldom ant pilvuko, nieks nepadeda
ka daryti, taip noreciau normaliai zindyti...sad.gif



o gal zinot koki konsultanta i namus? nes noreciau tikrai rasti pagalbos...
Atsakyti
QUOTE(agnuske @ 2010 09 01, 14:10)
o gal zinot koki konsultanta i namus? nes noreciau tikrai rasti pagalbos...

http://www.pradzia.org/node/427
Atsakyti
Ag*, 4u.gif
Skausmo priežastis- netaisyklingas apžiojimas, kurį reikia koreguot. Jei duodi čiulptuką- tai jis dar tik pablogina padėtį.
čia kelios nuorodos- pasižiūrėk mirksiukas.gif
http://www.breastfee...o_latch_on.html
http://video.about.c...eastfeeding.htm
http://www.ameda.com...=LatchOnEnglish



Papildyta:
dendule, 4u.gif
Kaitaliok maitinimo padėtis- vaikos mažiau traumuos tą pačią spenelio vietą.
Jei gerai priauga svorio ir ilgiau išmiega naktį- žadinti nebūtina. Jei jauti krūtinėje tempimą- gali šiek tiek, nedaug nusitraukt iki kol palengvės; BET: naktį valgo ramiau- gal vertėtų pasiūlyt krūtį nenusitraukus?! Ar labai stiprus tekėjimas?- tuomet maitink pasiguldžius sau ant krūtinės.
Papildyta:
QUOTE(IvanVaida @ 2010 09 01, 00:05)
maitinu kas valandą, ir retai mažylis kada paleidžia krūtį g.gif . Galima sakyti, beveik jokio poilsio mano krūtims unsure.gif, užtat skauda speneliai verysad.gif

O kaip juos prižiūri??? Ar duodi vaikui čiulptuką??? Ar vaikas teisyklingai apžioja??? Nes skausmas- indikatorius, kad reikia koreguot padavimą/paėmimą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Košė-Malošė @ 2010 09 01, 16:40)
Ag*, 4u.gif
Skausmo priežastis- netaisyklingas apžiojimas, kurį reikia koreguot. Jei duodi čiulptuką- tai jis dar tik pablogina padėtį.
čia kelios nuorodos- pasižiūrėk  mirksiukas.gif
http://www.breastfee...o_latch_on.html
http://video.about.c...eastfeeding.htm
http://www.ameda.com...=LatchOnEnglish
Papildyta:
dendule, 4u.gif
Kaitaliok maitinimo padėtis- vaikos mažiau traumuos tą pačią spenelio vietą.
Jei gerai priauga svorio ir ilgiau išmiega naktį- žadinti nebūtina. Jei jauti krūtinėje tempimą- gali šiek tiek, nedaug nusitraukt iki kol palengvės; BET: naktį valgo ramiau- gal vertėtų pasiūlyt krūtį nenusitraukus?! Ar labai stiprus tekėjimas?- tuomet maitink pasiguldžius sau ant krūtinės.
Papildyta:

O kaip juos prižiūri??? Ar duodi vaikui čiulptuką??? Ar vaikas teisyklingai apžioja??? Nes skausmas- indikatorius, kad reikia koreguot padavimą/paėmimą  mirksiukas.gif

aciu uz pagalbaa 4u.gif taip maziuke priaugo normaliai...taai galim tada abi ilsetis o diena valgyt dazniau blush2.gif
Atsakyti