Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys

manau ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptis - didelis didelis norėjimas tai daryti angel.gif , na ir žinoma gera atmosfera bei santykiai su mylimuoju... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JurGa & UgnĖ @ 2011 01 25, 15:56)
manau ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptis - didelis didelis norėjimas tai daryti  angel.gif , na  ir žinoma gera atmosfera bei santykiai su mylimuoju... biggrin.gif

Visiskai su jumis sutinku, manau pienelis gaminasi ne nuo tam tikru produktu, arbatu ivairiausiu r panasiai, o nuo didelio noro maitinti savo aukseli ax.gif
Man tie misinukai pats baisiusias siaubas schmoll.gif ir nesuprantu mamu kurios gali maitinti, bet pasirenka misinukus.. unsure.gif schmoll.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lialia99 @ 2011 01 23, 12:07)
Nu as tai ispilu ji, bet galima ir uzsaldyti ax.gif


aš turiu prisišaldžius, bet negeria doh.gif kiek košėm sunaudoju tiek, o kitą tenka pilti lauk blush2.gif
o man ir kvapas kitos ax.gif specifinis
QUOTE(p Raganyte @ 2011 01 23, 16:00)
Kiek as zinau - su pientraukiu panasi sistema kaip su krutimis - kuo dazniau ir svariai nusitraukinesi - daugiau ir pienukas gaminsis.

Jau buvau perejusi prie tik DVIEJU maitinimu krutimi - ryte ir vakare. Pienuko tikrai buvo gerokai sumazeje (vietoj 4 maitinimu). O kai vaikutis pasigavo tridiene karstine - visas koses visiskai atpildavo, o mano pienelio - neatpildavo. Tai ir vel pienelio turiu mazdaug 4 maitinimams.  thumbup.gif Taigis, manau ta pati sistema tretu buti.  4u.gif

bigsmile.gif tik du sykius, nors tik 7 mėn.
mums tuoj bus 9 mėn. bet MP valgom 3-4 sykius, plius naktį...

QUOTE(lialia99 @ 2011 01 25, 15:05)
Visiskai su jumis sutinku, manau pienelis gaminasi ne nuo tam tikru produktu, arbatu ivairiausiu r panasiai, o nuo didelio noro maitinti savo aukseli ax.gif
Man tie misinukai pats baisiusias siaubas schmoll.gif  ir nesuprantu mamu kurios gali maitinti, bet pasirenka misinukus.. unsure.gif  schmoll.gif  4u.gif

drinks_cheers.gif

dėl mišinukų schmoll.gif juk nevisos turi pienelio blush2.gif
kiekviena MAMA renkasi, kas jos manymu geriausia wub.gif
nesvarbu, maitinant MP ar mišiniu ar karvės pienu......mamos meilė begalinė wub.gif wub.gif

Sėkmės visoms mamytės 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte sesyte: 25 sausio 2011 - 16:35
QUOTE(vassara @ 2011 01 25, 12:04)
ar po maitinimo turi skaudeti krutine?  g.gif

Neturėtų skaudėti.
Atsakyti
QUOTE(-Neužmirštuolė- @ 2011 01 26, 09:24)
Neturėtų skaudėti.

neturetu, bet man taip ziauriai skauda gera valanda po maitinimo doh.gif skausmas net i nugara pereina unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2011 01 26, 10:07)
neturetu, bet man taip ziauriai skauda gera valanda po maitinimo  doh.gif skausmas net i nugara pereina unsure.gif

Su abiem krūtim taip yra?
Atsakyti
QUOTE(-Neužmirštuolė- @ 2011 01 26, 10:19)
Su abiem krūtim taip yra?

jo, su abiem. tik su viena mazesnis skausmas.
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2011 01 26, 10:29)
jo, su abiem. tik su viena mazesnis skausmas.

Net nežinau, dėl ko taip gali būti. Ir taip skauda nuo pat prradžių, ar tik dabar taip pasidarė? Maitinant neskauda, tik po maitinimo?
Atsakyti
QUOTE(-Neužmirštuolė- @ 2011 01 26, 10:31)
Net nežinau, dėl ko taip gali būti. Ir taip skauda nuo pat prradžių, ar tik dabar taip pasidarė? Maitinant neskauda, tik po maitinimo?

pradejus maitint, labai skauda speneli viena, bet po keliu min praeina. po to po maitinimo prasideda tas veriantis skausmas. taip nuo antros savaites.
Atsakyti
Kad pradėjus maitinti skudėtų spenelį, tai man yra taip buvę, bet su laiku praėjo. O krūties skausmo tokio tai nesu patyrusi. Tik kartais būna, kad jei persipildo krūtis pieno, tai kai dukrytė išžinda, tada lieka toks nemalonus jausmas, ne tai kad skausmas.
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2011 01 26, 12:39)
pradejus maitint, labai skauda speneli viena, bet po keliu min praeina. po to po maitinimo prasideda tas veriantis skausmas. taip nuo antros savaites.

Gal pienligė?!
http://www.supermama...?...417584&st=0
Atsakyti
QUOTE(-Neužmirštuolė- @ 2011 01 26, 10:49)
Kad pradėjus maitinti skudėtų spenelį, tai man yra taip buvę, bet su laiku praėjo.

man irgi buvo praeje, bet dabar vel uzejo unsure.gif
QUOTE(Košė-Malošė @ 2011 01 26, 11:32)

skaiciau sita tema ir irgi taip galvoju, kad gali buti pienlige, nors vaiko tik liezuviukas siek tiek balzganas. na o man tai visi punktai tinka doh.gif
Atsakyti