Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys

QUOTE(Baravyke @ 2011 01 22, 21:26)
As daktarinu  dukrai burnyte tepu nuo pirsto..pridejus prie lup ji galvoja kad cia papulis ar sosikas ir iciulpia ta pirsta, taip gerai susitepa liezuvis. Dar su soda pavalau - apvynioju saustelio gala su steriliu bintu, pamrkiu virintu vandeniu ir i soda pamerkiu ir taip liezuviuka prabraukiu. Gydomes nepilna savaite, liezuviukas dar baltas, bet uzpakaliukas uzgijo - klotrimazoli naudojom tik uzpakaliukui. spenelius tepu daktarinu ir soda.
Kazkur raset kad i pieno surinkejus pribega, kol zindot. O is tu pieno surinkeju paskui piena i kriaukle ispilat, ar ji galima uzsaldyt?  g.gif

Nu as tai ispilu ji, bet galima ir uzsaldyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Avietina @ 2011 01 22, 22:28)
Aciu, bandysiu. Tik gaila vaikui vaistus duot "profilaktiskai", kai jokiu pienliges pozymiu burnytej nematau...
O kaip spenelius soda tepi? Irgi padrekini ir uzbarstai kad pabutu kuri laika? Paskui nuplauni, ar kaip?


Seip, kai yra pienlige burnytej, tai dazniausiai vakiuikui buna ir uzpakaliukas isbertas ir paraudes (nes grybelis su ismatom patenka ant odeles ir sudirgina ja) ir dar per zindymo kursus isiminiau, kad adateliu pabadymo skausmas speneliuose - irgi pienliges pozymis. Man buvo tie pabadymai, bet kai pradejom gydytis, tai praejo, ir uzpakaliukas beveik uzgijo. Bet gydytis reikia dar 5 dienas po pagerejimo.

Jeigu tu nepastebi visu siu dalyku, tai suskiles spenelis - ne pienliges pozymis ir be gydytojo nurodymo vaistu geriau vaikui nekisk.

O del sodos tai paprastai - padrekinu spenelius su vandeniu ir su paslapintu pirstu soda uztepu..




Atsakyti
QUOTE(Dolyte @ 2011 01 23, 01:47)
thumbup.gif  ir as taip noreciau. tik idomu ar neprades mazeti pienelio po keliu men?  g.gif

Kiek as zinau - su pientraukiu panasi sistema kaip su krutimis - kuo dazniau ir svariai nusitraukinesi - daugiau ir pienukas gaminsis.

Jau buvau perejusi prie tik DVIEJU maitinimu krutimi - ryte ir vakare. Pienuko tikrai buvo gerokai sumazeje (vietoj 4 maitinimu). O kai vaikutis pasigavo tridiene karstine - visas koses visiskai atpildavo, o mano pienelio - neatpildavo. Tai ir vel pienelio turiu mazdaug 4 maitinimams. thumbup.gif Taigis, manau ta pati sistema tretu buti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(p Raganyte @ 2011 01 22, 23:28)
Turiu klausimeli...  4u.gif
Noriu zindyti vaikuti iki mazdaug 1 m. Nu bent jau isivaizduoju iki tiek - ne ilgiau.  blush2.gif  Veliau - nusitraukineciau su pientraukiu savo pieneli ir duociau. Taip iki kokiu 2 metu, o gal ir ilgiau.  ax.gif
KA APIE TAI MANOTE???
Zinau, kad tai - individualu... Tiesiog gal moralinio palaikymo tikiuosi, ir kitu nuomones isgirsti. Nu kai vaikutis jau pats laksto ir pribeges plesia palaidine ieskodamas papulio  viesoj vietoj - gal nereiketu iki tiek..  blush2.gif



manrodos pagyvenkit ir pamatysit. gal visai pati nenorėsit nusitraukinėt biggrin.gif jei anksti išeina mama į darbą, tai to neišvengsi, bet jei būsit su vaiku, tai papildomas vargas. o bliuzelę plėš, jei tik norė dar ilgai ir nemaitinant wink.gif
Atsakyti
As paskaitau kaip kai kurios moterys vargsta ,tai su pienlige tai su grybeliais tai su dar kokiom ligom.As nesuprantu ar daktaru nera ar akuseriu geru ,kurios galetu padet ,patart serganciai ar besikankinanciai mamai .Kose malose vis adresa nurodo kur kreiptis del zindymo ir t.t.Ar jus nebijot gert ar tept vaistu prisiklausiusios visokiu bobuciu.Grybeliui tyrimu reikia ir ne visi vaistai tinka pvz as kai kuriems alergiska (daktarinui).nu nezinau man tiesiog neramu ,kad taip galima besigydant paciai prisidirbti ,o be to sitiek kankinates be reikalo man tiesiog gaila besikamuojanciu mamu.Gal man bepigu kalbet ,nes man uztenka pasiskambyt ar giniui ar vaiku daktarui ir vsio.Jei kas rimciau tai gydytojas nusprendzia ar reikia ji tuoj pat aplankyt, wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Magira @ 2011 01 23, 22:20)
As paskaitau kaip kai kurios moterys vargsta ,tai su pienlige tai su grybeliais tai su dar kokiom ligom.As nesuprantu ar daktaru nera ar akuseriu geru ,kurios galetu padet ,patart serganciai ar besikankinanciai mamai .Kose malose vis adresa nurodo kur kreiptis del zindymo ir t.t.Ar jus nebijot gert ar tept vaistu prisiklausiusios visokiu bobuciu.Grybeliui tyrimu reikia ir ne visi vaistai tinka pvz as kai kuriems alergiska (daktarinui).nu nezinau man tiesiog neramu ,kad taip galima besigydant paciai prisidirbti ,o be to sitiek kankinates be reikalo man tiesiog gaila besikamuojanciu mamu.Gal man bepigu kalbet ,nes man uztenka pasiskambyt ar giniui ar vaiku daktarui ir vsio.Jei kas rimciau tai gydytojas nusprendzia ar reikia ji tuoj pat aplankyt, wub.gif



adresai del zindymo - tai taip pat ne visad medikas toli grazu, deja... del medicininiu dalyku pas mus liudna, deja...

tu esi simtąkart teisi, čia forumas, mes galim dalintis patirtim, diskutuot, bet jokiu būdųne diagnozuot ir komentuot gydymą.

bet aš puikiai suprantu ir mamas, kurios čia ateina patarimo, nes pati esu liudininkė ne vieno karto, kai pielingėpas mus "nustatoma" "profilaktiškai", na, teisiog, pasakė mama, kad liežuviukas būna baltas, tai ir tepk soda. arba moteris kreipias su aiškiais pienligės simptomais ir tegauna tik sąskaitą už konsultaciją, o diagnozuotis toliau tenka su pažįstamais ir giminaičiais, kaip ir ieškoti gydymo...

pati neseniai patyriau, kaip net stomatologas nediagnozavo mano mažajai stomatito. gerai, kad man pačiai buvo nuojauta, kad tai bus stomatitas, kitaip būčiau nuprotėjusi nuo vaiko klykimo iš skausmo penkias paras, galvodama, kas jam gali būt... o išėjusi iš stomatologo mašinoj apsižliumbiau kartu su dukra, nes buvau išlydėta tik pašaipiai nesuprastai, ko čia tampau vaiką pas gyd, kai "jam tik dantys dygta".
Atsakyti
QUOTE(p Raganyte @ 2011 01 23, 01:28)
Noriu zindyti vaikuti iki mazdaug 1 m. Nu bent jau isivaizduoju iki tiek - ne ilgiau.  blush2.gif  Veliau - nusitraukineciau su pientraukiu savo pieneli ir duociau. Taip iki kokiu 2 metu, o gal ir ilgiau.  ax.gif
Nu kai vaikutis jau pats laksto ir pribeges plesia palaidine ieskodamas papulio  viesoj vietoj - gal nereiketu iki tiek..  blush2.gif

Turėk aiškias taisykles, ritualą, žodį, ženklą,-kas tau ir vaikui priimaitna ir suprantama. Tuomet vaikas žinos kaip elgtis, kaip pasakyti, ar paprašyti, bet jei jo prašymą ar ženklą ignoruosi- stengsis kitais būdais tave "informuoti" mirksiukas.gif Situaciją valdai Tu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Magira @ 2011 01 23, 22:20)
As paskaitau kaip kai kurios moterys vargsta ,tai su pienlige tai su grybeliais tai su dar kokiom ligom.As nesuprantu ar daktaru nera ar akuseriu geru ,kurios galetu padet ,patart serganciai ar besikankinanciai mamai .Kose malose vis adresa nurodo kur kreiptis del zindymo ir t.t.Ar jus nebijot gert ar tept vaistu prisiklausiusios visokiu bobuciu.Grybeliui tyrimu reikia ir ne visi vaistai tinka pvz as kai kuriems alergiska (daktarinui).nu nezinau man tiesiog neramu ,kad taip galima besigydant paciai prisidirbti ,o be to sitiek kankinates be reikalo man tiesiog gaila besikamuojanciu mamu.Gal man bepigu kalbet ,nes man uztenka pasiskambyt ar giniui ar vaiku daktarui ir vsio.Jei kas rimciau tai gydytojas nusprendzia ar reikia ji tuoj pat aplankyt, wub.gif


Labas,
Oi kaip noreciau, kad man taip butu - pasiskambini ginei, vaiku daktarui ir zinai, kad pasakys ka daryt ir kad bus gerai. Su savo beda - negyjanciu speniu 2,5 men - as paskaiciavau - skundziausi 10ciai daktaru. 4 seimos gyd, 4 ginem, is ju 3 Antakalnio klinikose, 2 akuserem. Pastovus patarimai - naudok antspenius ir tepk garmastanu. Nu neima vaikas antspeniu ne uz ka, turiu 2 dydziu, garmastanas - prieziurai geriausiu atveju. Nu nepadeda!!! Ir Bepantenas nepadeda, ir multimamai ne, ir saltalankiu aliejus, ir jodas. Padejo sasus susigydyt vienos gines patarimas - sausint kalio permanganato tirpalu ir nuimt cinko tepalu. Bet kai susigydau - PO TO VEL ZAIZDOS. Kodel - niekas nepasake, ne idejos neiskele. O va viena gyd ne i tema pasake, kad grybelis. Ir cia merginos sako pozymius - nu ir man tinka. Tai pas koki dar gyd eiti, jei jau pas 10 buvau ir be rezultato. Va tada ir klausai bobuciu, supermamu ir bet ko, nes griebiesi ir siaudo. Ir gali buti, kad siaudas islaikys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fedes @ 2011 01 23, 23:02)
manrodos pagyvenkit ir pamatysit. gal visai pati nenorėsit nusitraukinėt  biggrin.gif jei anksti išeina mama į darbą, tai to neišvengsi, bet jei būsit su vaiku, tai papildomas vargas. o bliuzelę plėš, jei tik norė dar ilgai ir nemaitinant wink.gif

Kogero liksiu su vaikuciu namuciuose. Nusitraukineti teko pirma menesi, istisas 3 savaites - vajei kaip budavo naktimis - prie stalo pasiremusi ir su pientraukiu vos neuzmigdavau. doh.gif lotuliukas.gif Vargas papildomas - taip, bus. Bet nebe toks kaip pirma men. smile.gif
Kad neplestu bliuzeles - pratinu prie vandeniuko po koses. Ir pavalgiusi - i lauka migdyti iskart vezu - liuks veikia sistema (kolkas). thumbup.gif Tiesa, sia ideja pasigavau is kazkurios mamytes is Supermamu. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Avietina @ 2011 01 24, 13:05)
Labas,
Oi kaip noreciau, kad man taip butu - pasiskambini ginei, vaiku daktarui ir zinai, kad pasakys ka daryt ir kad bus gerai. Su savo beda - negyjanciu speniu 2,5 men - as paskaiciavau - skundziausi 10ciai daktaru. 4 seimos gyd, 4 ginem, is ju 3 Antakalnio klinikose, 2 akuserem. Pastovus patarimai - naudok antspenius ir tepk garmastanu. Nu neima vaikas antspeniu ne uz ka, turiu 2 dydziu, garmastanas - prieziurai geriausiu atveju. Nu nepadeda!!! Ir Bepantenas nepadeda, ir multimamai ne, ir saltalankiu aliejus, ir jodas. Padejo sasus susigydyt vienos gines patarimas - sausint kalio permanganato tirpalu ir nuimt cinko tepalu. Bet kai susigydau - PO TO VEL ZAIZDOS. Kodel - niekas nepasake, ne idejos neiskele. O va viena gyd ne i tema pasake, kad grybelis. Ir cia merginos sako pozymius - nu ir man tinka. Tai pas koki dar gyd eiti, jei jau pas 10 buvau ir be rezultato. Va tada ir klausai bobuciu, supermamu ir bet ko, nes griebiesi ir siaudo. Ir gali buti, kad siaudas islaikys smile.gif

Kai man lelikas nugrauze ligoninej spenelius besimokant taisyklingai valgyti - Midvife dave LANSINOH:
user posted image
Jis labai gerus atsiliepimus turi Anglijoje - visos midvife ir health visitor pataria. Ji ir naudojau ir su pientraukiu nusitraukinejau ta kruti, kurios speneli buvo nugrauzes.
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo p Raganyte: 24 sausio 2011 - 12:19
QUOTE(Avietina @ 2011 01 24, 13:05)
Labas,
Oi kaip noreciau, kad man taip butu - pasiskambini ginei, vaiku daktarui ir zinai, kad pasakys ka daryt ir kad bus gerai. Su savo beda - negyjanciu speniu 2,5 men - as paskaiciavau - skundziausi 10ciai daktaru. 4 seimos gyd, 4 ginem, is ju 3 Antakalnio klinikose, 2 akuserem. Pastovus patarimai - naudok antspenius ir tepk garmastanu. Nu neima vaikas antspeniu ne uz ka, turiu 2 dydziu, garmastanas - prieziurai geriausiu atveju. Nu nepadeda!!! Ir Bepantenas nepadeda, ir multimamai ne, ir saltalankiu aliejus, ir jodas. Padejo sasus susigydyt vienos gines patarimas - sausint kalio permanganato tirpalu ir nuimt cinko tepalu. Bet kai susigydau - PO TO VEL ZAIZDOS. Kodel - niekas nepasake, ne idejos neiskele. O va viena gyd ne i tema pasake, kad grybelis. Ir cia merginos sako pozymius - nu ir man tinka. Tai pas koki dar gyd eiti, jei jau pas 10 buvau ir be rezultato. Va tada ir klausai bobuciu, supermamu ir bet ko, nes griebiesi ir siaudo. Ir gali buti, kad siaudas islaikys smile.gif

As ne del bobuciu man jusu gaila ,kad tiek kankinates o pagalbos ner.Man kokias tris pirmasias dienas vienas truputi buvo apgrauztas,tai suprantu mama besikankinancia sitiek laiko.
Linkiu kuo greiciau uzsigydyti visam laikui ir pajusti zindymo malonuma 4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Magira: 24 sausio 2011 - 15:06
QUOTE(Košė-Malošė @ 2011 01 24, 09:36)
Turėk aiškias taisykles, ritualą, žodį, ženklą,-kas tau ir vaikui priimaitna ir suprantama. Tuomet vaikas žinos kaip elgtis, kaip pasakyti, ar paprašyti, bet jei jo prašymą ar ženklą ignoruosi- stengsis kitais būdais tave "informuoti"  mirksiukas.gif Situaciją valdai Tu.  4u.gif


oj, čai tai žinokit mano jaunesniosios neturėjot biggrin.gif su pirmuoju ir aš galvojau, kad auklėjimas veikia ... na, veikia, veikia, bet kas 5 minutes vis dar patikrina, ar dar taisyklės nepasikeitė biggrin.gif

QUOTE(Avietina @ 2011 01 24, 12:05)
Ir gali buti, kad siaudas islaikys smile.gif


console.gif console.gif

tikėkimės , kad pagaliau ir bus tai jūsų šiaudas , tas tvirtasis wink.gif
Atsakyti
ar po maitinimo turi skaudeti krutine? g.gif
Atsakyti