Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys

Patogu žindyti atsigulus ant šono,krūties spenelis turi būti sulyg vaiko lūpomis,o kūnas kūdikio liestusi prie jūsų t.y. kad kūdikis būtų kuo arčiau jūsų,tada laktacija pieno bus geresnė.Pats kūdikis nemoka pasiimti krūtį,ją reikia ,,įdėti" taip tariant,kad apžiotų kuo daugiau rudo laukelio,tada ir nenukramtys spenelių. smile.gif
Patarimas jaunoms mamytėms: nors ir sako kad kremai spenelių įtrukimams gydyti yra saugu kūdikiui tačiau jeigu tepatės kokiu nors kremu,būtinai prieš maitinimą(žindymą)nusiplaukite spenelius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lialia99 @ 2011 01 18, 21:53)
Kose-Malose, jus nuostabi, jusu patarimai tikrai padeda, tokie issamus atsakymai, matosi, kad is visos sirdies rasot ir norit padet, saunuole, patys graiausi atsilieimai apie jus!! 4u.gif

drinks_cheers.gif Pritariu. Kaip gerai kad yra tokiu zmoniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelina*** @ 2011 01 18, 20:56)
Patarimas jaunoms mamytėms: nors ir sako kad kremai spenelių įtrukimams gydyti yra saugu kūdikiui  tačiau jeigu tepatės kokiu nors kremu,būtinai prieš maitinimą(žindymą)nusiplaukite spenelius  smile.gif

kodel?
Atsakyti
QUOTE(Košė-Malošė @ 2011 01 18, 20:44)
ennga,  4u.gif
Jei nepasidavei pirmas dvi savaites- maitinsi  mirksiukas.gif   
Traumuotų spenelių priežastis- netaisyklingai ima krūtį. Koreguoti apžiojimą/padavimą reikia.
Jei gydydamasi spenelius maitinai buteliuku- tai taip pat prisideda prie traumavimo spenelio, jei dar čiulptuką duodi- taip pat ne į naudą.
Vaiko liežuvio pasaitėlis ne trumpas???
Oro vonios,  po maitinimo išspausk pieno lašęlių ir sutepk spenelį+ kuo daugiau oro vonių. Nerekia kad pastoviai tepaluose speneliai būtų. ( dar tinkamas tepalas Purelan 100, gamintojas-Medela
Keisk maitinimo padėtis- taip rasi mažiau skausmingą (jei dažniausia maitini gulėdama, tai tikimybė, kad pažeista spenelio apatinė dalis)
Sumaitinti nutrauktą pieną ne buteliuku o:
http://www.pradzia.o...inimo-priemones
t.y. valgymas iš buteliuko skiriasi visiškai kita technika, jei dar ir čiulptuką gauna... vaikas arba atsisako krūties, arba traumuoja spenekį (kalbu apie pirmus tris mėnesius)
Gal ką praleidai, psiskaityk: http://www.pradzia.o...indymo-padėtys
Pasižiūrėk, gal bus aiškiau:
http://www.breastfee...o_latch_on.html
http://video.about.c...eastfeeding.htm

4u.gif
Atsakyti
Sakykit,o kokia padėtis žindant yra geriausia? Aš kol kas maitinu gulėdama,nes negaliu sėdėti po siuvimo,bet po to gal geriau maitinti sėdint? g.gif
Atsakyti
QUOTE(swarcas @ 2011 01 19, 17:49)
Sakykit,o kokia padėtis žindant yra geriausia? Aš kol kas maitinu gulėdama,nes negaliu sėdėti po siuvimo,bet po to gal geriau maitinti sėdint? g.gif


išbandykit įvairias ir atraskit kelias sau ir vaikui patogiausias. ir būtai sėdint išmokit, o tai išvykę kur visur lovos nerasit biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos moterys .Na pasakysiu apie koses tongue.gif .Pradejau as pati tas koses "konstruoti" ir visai neblogai sekas.Siandien valgem pirma kart po mp.Maitinsiu pati as tas koseles ,nes mociute labai jau jas gruda,net gaila vaiko.Tik nezinau ar gerai bus,kad maitinsiu kosem ne tuo paciu laiku ,nes pamainom dirbu.
Na norejau ne apie koses parasyt ,bet apie pagalve ,kuri vadinasi maitinacios mamos pagalve .Na man ji begalo padejo ir padeda.Gaila tik kad nescia budama jos nebuvau nusipirkus .As be jos zinoma pamaiticiau ,bet sunkiai doh.gif .Ja apsisupi ir labai patogu o ir vaika gali paguldyt.Tiesiog patariu kas tik pradejot zindyt tikrai liux dalykelis.ja ir pasisiut galima.
Atsakyti
QUOTE(swarcas @ 2011 01 19, 17:49)
Sakykit,o kokia padėtis žindant yra geriausia? Aš kol kas maitinu gulėdama,nes negaliu sėdėti po siuvimo,bet po to gal geriau maitinti sėdint? g.gif

Šiaip ir aš manau, kad turėtumėt surasti pozą, kuri patogiausia Jums. Bet verta ir pakaitalioti pozas, nes būna situacijų, kad patogiau maitinti gulint (tarkim naktį), būna, kad nėra kur atsigulti, o pamaitinti reikia, tuomet pravers sėdima poza. Kartais būna, kad kūdikis įpranta prie vienos pozos, ir kitaip nebenori valgyti, todėl verta pakaitalioti.
Atsakyti
Sveikos, ne uz ilgo ir mane slaukia sitas malonumas. Noreciau kuo ilgiau zindyti vaikuti. Tik visokiu istoriju apie zindyma prisiklausau. Girdejau, kad pieno kiekis ir zindymas yra paveldimi. Bandziau ieskot moksliniu studiju, nieko neradau. Gal kas zinot kiek tame tiesos, tik ne nuogirdom, o realiu faktu smile.gif ?
Atsakyti
QUOTE(hayabusa @ 2011 01 21, 20:33)
Sveikos, ne uz ilgo ir mane slaukia sitas malonumas. Noreciau kuo ilgiau zindyti vaikuti. Tik visokiu istoriju apie zindyma prisiklausau. Girdejau, kad pieno kiekis ir zindymas yra paveldimi. Bandziau ieskot moksliniu studiju, nieko neradau. Gal kas zinot kiek tame tiesos, tik ne nuogirdom, o realiu faktu  smile.gif ?



nėra realių faktų ir pagrindimo šiems gandams , didžiausias pieno variklis mūsų smegenyse 4u.gif
o jau kai noras didelis, yra tai ieškokit ir info ir tikrai viskas bus gerai 4u.gif
aš Šemetos kursuose išmokau pagrindų, bet esmė buvo tame manau, akd išėjau iš ten visiškai pasitikėdama, kad maitinsiu ir nėra tam kliūčių . tuomet yra jėgų nugalėti ir netikėtas kliūtis , ir jums to pasitikėjimo linkiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fedes @ 2011 01 21, 22:49)
nėra realių faktų ir pagrindimo šiems gandams , didžiausias pieno variklis mūsų smegenyse 4u.gif
o jau kai noras didelis, yra tai ieškokit ir info ir tikrai viskas bus gerai  4u.gif
aš Šemetos kursuose išmokau pagrindų, bet esmė buvo tame manau, akd išėjau iš ten visiškai pasitikėdama, kad maitinsiu ir nėra tam kliūčių . tuomet yra jėgų nugalėti ir netikėtas kliūtis , ir jums to pasitikėjimo linkiu  4u.gif


dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(hayabusa @ 2011 01 21, 21:33)
Sveikos, ne uz ilgo ir mane slaukia sitas malonumas. Noreciau kuo ilgiau zindyti vaikuti. Tik visokiu istoriju apie zindyma prisiklausau. Girdejau, kad pieno kiekis ir zindymas yra paveldimi. Bandziau ieskot moksliniu studiju, nieko neradau. Gal kas zinot kiek tame tiesos, tik ne nuogirdom, o realiu faktu  smile.gif ?

As labai norejau zindyt kazkaip pagalvodavau nescia budama ,kad gali visko but,bet nuvarydavau ta minti i sona.As taip buvau isijautusi i zindyma ir tuo tikejau ,nes mano sesuo abu vaikus ilgai zinde.As iki siol zindau (dukra 6men.)nuo pirmos gimimo dienos.
Ir taip keista man buvokai nesenai suzinojau ,kad mama mus abi zinde tik iki triju menesiu,po to nebeturejo pieno.Tai va nera jokiu paveldimu.Tik nusiteik ir viskas.Linkiu tau ilgai zindyt tai malonumas neispasakytas bent man- zindyt savo pienu o ne pirktiniais ssss lotuliukas.gif .Tiesiog zinai ka duodi 4u.gif .
Atsakyti