Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys

QUOTE(ausramor @ 2011 01 11, 20:41)
Beje, o pvz kokio obuoliuko jus nuo kada duodat?Arba kokiu uogyciu-turiu prisisaldzius visokiu-galvoju gal butu galima kartais duot biski...Vitaminu tuo paciu gautu... g.gif

Ale ot pirštukus niežti 4u.gif
Leisk subręsti vaiko žarnynui, nebent norėtum naujo užsiėmimo- alergijos, tyrimų, gydymo ir t.t.
Viską, ko dabar vaikučiui reikia gauna su tavo pieneliu.
Primaitinimas- tiksliau RAGAVIMAS po lašelį, po šaukštelį pradedamas nuo pilnų 6mėn. t.y. 7 pradžioje. Sutvirtės raumenukai- sėdėt pradės. Liežuvio šaknį mokės suvaldyti- nustumt maistelį- nuryti.
Mp išlieka pagrindu iki metukų ir ilgiau.
Vaisiai tik termiškai apdoroti (virti garuose, troškinti, obuoliai g.b. kepti orkaitėje)-
tik nuo 9mėn.
Neskubėk mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Košė-Malošė: 11 sausio 2011 - 20:28
QUOTE(Košė-Malošė @ 2011 01 11, 22:25)
Ale ot pirštukus niežti  4u.gif
Leisk subręsti vaiko žarnynui, nebent norėtum naujo užsiėmimo- alergijos, tyrimų, gydymo ir t.t.
Viską, ko dabar vaikučiui reikia gauna su tavo pieneliu.
Primaitinimas- tiksliau RAGAVIMAS po lašelį, po šaukštelį pradedamas nuo pilnų 6mėn. t.y. 7 pradžioje. Sutvirtės raumenukai- sėdėt pradės. Liežuvio šaknį mokės suvaldyti- nustumt maistelį- nuryti.
Mp išlieka pagrindu iki metukų ir ilgiau.
Vaisiai tik termiškai apdoroti (virti garuose, troškinti, obuoliai g.b. kepti orkaitėje)-
tik nuo 9mėn.
Neskubėk  mirksiukas.gif


Nu, ka as galiu pasakyti-niezti blush2.gif Matot, gyvenu su mama, o ji zinot-pagal sena paproti-sako taigi duok vaikui vagyt smile.gif Brolienes taip pat savo vaikiukus anksti pradejo maitinti kosem-priaugdavo ju vaikiukai po kila-zinoma, buvo maitinami misinukais.Tai tie mano vaikiukai-tiek pirmoji, tiek sitas, pagal ju-ziogai.Atrodo,nei valge, nei gere... biggrin.gif
Bet su jusu palaikymu, esu pasiryzus su suneliu neskubeti ir svarbiausia maitinti pati.Su dukryte ta malonuma teturejau vos tris menesius, nes mokinausi-tekdavo nusitraukineti, ko pasekoje baigesi visai pienelis verysad.gif
Atsakyti
atėjau patarimo... teisingiau padrąsinimo, nes nujaučiu ką atsakysit biggrin.gif
sūnelis priaugo primą mėn 1300g, 2 - 1000g, 3 - 8000g, 4 - 7000g. 5 - tik 3000g. Dabar mum 5 mėn ir kelios dienos, maitinu tik savo pienuku, nieko daugiau nėra ragavęs, pienuko sočiai, pavalgiuas dar bėga upeliai... buvau nusiteikus iki pusės metų jam nieko ir neduoti, bet dabar kai priaugom tik 300g per paskutinį mėn g.gif o valgo jis dažnai, neriboju, kas 2 val maž-daug (naktį taip pat). Patarkit duoti jau konors papildomai ar ne? Šiuo metu sveriam 8 kg ir ūgis 71cm (na toks dručkiukas)
Atsakyti
vixiuke, 4u.gif
Suprasti reikia: mama nerimauja, kad mažai priauga vaikas???
Ar: mame nerimauja, kad toks didelis vaikas??? (pagal visiems "klijuojamas" lenteles
- lubas pramušinėjat 4u.gif )
Mp maitinant pakanka 500g/mėn. vidurkio. Skaičiuojamas visas ataugintas (po gimomo nukrenta šiek tiek) ir priaugtas svoris, kuris dalinamas iš turimų mėnesių.
Pirmi trys mėnesiai- intensyviausias augimas, vėliau lėtėja.
Turit gerokai virš 800g.svorio vidurkį, būkit ramūs ir neieškokit ko nereikia 4u.gif
Ne lentelėms vaikus auginam, kaip į kokį supirkimo punktą, pagal "normas..."
Dar kita metodika: pusmečio - padidina gimimo svorį (+-)
Metukų- (+-) patrigubina. Metams artėjant į pabaigą- dažnas vaikas ne priauga, o numeta svorio- "dirba" išsijuosę visą dienelę mirksiukas.gif
Atsakyti
Na ir as noreciau pasitarti.Daug daktaru daug nuomoniu.
Mums jau 5men ir 2savaites.Gydytoja patare (liepe) sesta menesi itraukti ryziu miltu maisteli.Iki siol vaikas tik mp valge.Pradejom nuo saukstelio po 10 dienu ,tai pakeite viena maitinima.kita savaite mums itrauks vaisius.Tai bus vienas maitinimas ryte vaisiu tyre i vakara tie ryziu miltai.Nepamenu ,kad lieptu tuos vaisius apdoroti.
Mes gyvename ne Lietuvoj.man tai neramu kad gali pienas sumazeti.Tie 2 maitinimai reiks piena nusitraukti nuo siandien pradejau dirbti po 6 val ,tai dar karta darbe piena trauksiu ka daryt net nezinau.Pientraukis geras ,bet jau labai as su juo vargstu.
Atsakyti
SVEIKOS MAMOS, atejau ir as patarimo, sunui 1 metai ir 7 men , turi didziule priklausomybe smile.gif nezinau kaip baigti zindyti, mano nuomone jau pakaks, bet sunus taip nemano doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Košė-Malošė @ 2011 01 12, 08:45)
vixiuke,  4u.gif
Suprasti reikia: mama nerimauja, kad mažai priauga vaikas???
Ar: mame nerimauja, kad toks didelis vaikas??? (pagal visiems "klijuojamas" lenteles
- lubas pramušinėjat  4u.gif )
Mp maitinant pakanka 500g/mėn. vidurkio. Skaičiuojamas visas ataugintas (po gimomo nukrenta šiek tiek) ir priaugtas svoris, kuris dalinamas iš turimų mėnesių.
Pirmi trys mėnesiai- intensyviausias augimas, vėliau lėtėja.
Turit gerokai virš 800g.svorio vidurkį, būkit ramūs ir neieškokit ko nereikia  4u.gif
Ne lentelėms vaikus auginam, kaip į kokį supirkimo punktą, pagal "normas..."
Dar kita metodika: pusmečio - padidina gimimo svorį (+-)
Metukų- (+-) patrigubina. Metams artėjant į pabaigą- dažnas vaikas ne priauga, o numeta svorio- "dirba" išsijuosę visą dienelę  mirksiukas.gif

4u.gif
Atsakyti

Sveikos,mamytes!

Norejau patarimo is jusu,gal kuri susidurete. Antra menesi maitinu vaikuti savo pienu,pakaitom duodama kruti ir dabar pastebejau,kad vienoje krutyje man mazeja pienuko,jo beveik nera,krutis visada minksta,vaikas patraukia pora min ir paskui tik kabo ir uzmiega.Nesuprantu kodel pradejo mazeti,nes is pradziu viskas buvo gerai,ir ka galima butu padaryti, nes labai bijau,kad nedingtu pienukas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rieduliuke @ 2011 01 12, 11:14)
Sveikos,mamytes!

Norejau patarimo is jusu,gal kuri susidurete. Antra menesi maitinu vaikuti savo pienu,pakaitom duodama kruti ir dabar pastebejau,kad vienoje krutyje man mazeja pienuko,jo beveik nera,krutis visada minksta,vaikas patraukia pora min ir paskui tik kabo ir uzmiega.Nesuprantu kodel pradejo mazeti,nes is pradziu viskas buvo gerai,ir ka galima butu padaryti, nes labai bijau,kad nedingtu pienukas verysad.gif

jei krutine minksta, nereiskia, kad joje nera pienelio, jei vaikas traukia, o traukdamas uzmiega, manau jis pasisotina.
Atsakyti
QUOTE(Rieduliuke @ 2011 01 12, 13:14)
Sveikos,mamytes!

Norejau patarimo is jusu,gal kuri susidurete. Antra menesi maitinu vaikuti savo pienu,pakaitom duodama kruti ir dabar pastebejau,kad vienoje krutyje man mazeja pienuko,jo beveik nera,krutis visada minksta,vaikas patraukia pora min ir paskui tik kabo ir uzmiega.Nesuprantu kodel pradejo mazeti,nes is pradziu viskas buvo gerai,ir ka galima butu padaryti, nes labai bijau,kad nedingtu pienukas verysad.gif

pas mane panasiai. viena krutis retai kada buna kieta. ir is jos vaikas traukia smarkiai kokias 10min. paskui pradeda tampyti speneli, spjauti ir vel griebti. toks jausmas, kad pyksta jog ten nera pieno unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolyte @ 2011 01 12, 14:25)
jei krutine minksta, nereiskia, kad joje nera pienelio, jei vaikas traukia, o traukdamas uzmiega, manau jis pasisotina.


Bet nemanau,kad pasisotina per pora minuciu,greiciau pavargsta traukdamas ir nieko neistraukdamas,nes kita kruti tai traukia tikrai ilgai apie 15 min ir pienas liejasi per krastus.
Papildyta:
QUOTE(vassara @ 2011 01 12, 14:42)
pas mane panasiai. viena krutis retai kada buna kieta. ir is jos vaikas traukia smarkiai kokias 10min. paskui pradeda tampyti speneli, spjauti ir vel griebti. toks jausmas, kad pyksta jog ten nera pieno  unsure.gif


As dabar bandau pirmiausia alkanam duoti ta tustesne kruti,o veliau pilna,tikiuosi prades vel gamintis pienelis. Paskaiciau,kad gali buti ta vadinama pieno krize,kuri buna apie 6sav,panasiai mums dabar ir yra...
Atsakyti
laba mamytes, ir vel prasau pagalbos...
Mums 9d. Nesenai skundziausi, kad atprato nuo (.) del inkubatoriaus, bet su visu paalikymu, nepasidaviau ir jau para kaip maitinames is (.)... Dabar kita beda, kadangi pries tai netraukdavo, tai nusitraukinedavau, o pieno gausiai ir nebuvo, tai ta dariau daznai, dabar vel kai pradejo imti krutine ir is jos valgyti pieno prisikaupe tiek, kad atrodo tuoj sprogs. Pradzioj turiu truputi nutraukti, nes kitaip del kietumo neima kruties, paskui kabo apie 20 min, tiek prie vienos, tiek prie kitos kruties, traukia, pasisotina, nes paskui uzmiega ir neimanoma pazadinti nepraejus 3 val. Bet per ta laika tiek pienelio atsiranda, kad atrodo sprogs krutine...o ir temperatura sukilo iki 38.3 man. Ka daryt? g.gif
Atsakyti