Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys

QUOTE(lialia99 @ 2011 01 09, 15:43)
<...> patraukia, patraukia kelis kartus ir visa gerkle rekia, verkia, ir toks visas maitinimas, keiciu ir maitinimo pozas ir visaip meginu, bet bevei visi maitinimai tokie buna, <...>
Po maitinimo tik riaugelioja kai apvarciam ant pivuko.

Va va, maniškė kelias dienas irgi klykia tik kokią minutę "pasiurbus" verysad.gif doh.gif Nežinau, kas čia jai darosi paskutiniu metu doh.gif
Iškart pamaitinus guldot ant pilvuko? blink.gif Manau, negerai - palaikykit stąčią, kad atsirūgtų, o ant pilvuko, manau, tik po kokios pusvalandžio ar valandos galima guldyti g.gif Jūs pati pabandykit pavalgius atsigulti ant pilvo blink.gif
Atsakyti
Mano dukryte kaip tik labai megsta po valgio atsirugti ir uzsnusti/ uzmigti man ant pilvo/ krutines pilvuku zemyn 4u.gif Jei guldome i lovele ant nugarytes- kaip mat pabunda.

Sako, kad esant diegliukams ir uzsilikus orui, kaip tik kudikiu pilvuka nuramina pilvuko kontaktas su mamos ar tecio pilvu.
Atsakyti
QUOTE(lialia99 @ 2011 01 09, 15:43)
Sveikos mamules,
jau nebezinau ka ir daryti su savo mazaja, kiekvienas valgymas mums darosi vis didesne kancia, is pradziu labai stipriai begdavo pienas, dukryte springo, verke ir budavo irzli, dabar labai retai kada sitaip stipriai savaime bega, bet ji vistiek labai irzli, patraukia, patraukia kelis kartus ir visa gerkle rekia, verkia, ir toks visas maitinimas, keiciu ir maitinimo pozas ir visaip meginu, bet bevei visi maitinimai tokie buna, nakti tik kol visiskai uzsimiegojus buna ir maitinu tai viskas gerai, ramiai pavalgo ir net neatsikelus miega sau toliau.. unsure.gif  Gal kas koki patarima turi, gal bent numanot del ko tas isteriskas verksmas maitinant buna..? g.gif
Ir niekad ji beveik neatpilineja, per tris savo gyvenimo savaiteles duok dieva 5kart yra atpylus, ar butinai visada turetu atpilti? Po maitinimo tik riaugelioja kai apvarciam ant pivuko.



pagal jūsų aprašymą - pienligė, pabandykit sodą arba daktariną. ir jums pačiai krūtims taip pat. ji nevisad būna akivaizdi.

atpylinėti neturėtų 4u.gif
Atsakyti
Laba diena
Norejau paklausti del savo mazuliuko.Vis kankinuosi kankinuosi besvarstydama-sakau jusu paklausiu-patyrusiu smile.gif
Mano mazuliukui 4men.Maitinu pati-taciau mes mazai priaugame svorio(gimeme:4,3kg 54cm, 1men priaugome-500g 57cm , 2men-700g 62cm, 3men-400g 65cm; 4men-600g 67cm). Nezinau ka daryti-primaitinti ar uztenka cia mums to svorio skaitosi. Seimos gyd. tokia man biski be nuomones-sako gal neuztenka pienelio, jei nedaug priauga...Bet tik tiek...
Siaip valgyt duodu kada nori-nesilaikau jokio griezto grafiko-kas 3val ar pan.Tad valgo ir kas 3val ir kas 2val ir kas 1val-dazniau, kas valanda valgo vakare kazkodel... g.gif
Nakti taip pat keliasi valgyt-kokius 2-4kartus.Ilgiausia pertrauka tarp valgymu buna per pietu miegeli-kokios 4val-kartais net gal ilgiau(mat, imiegam normaliai biggrin.gif ).
Siaip zinda gana trumpai, mano manymu, 5-10min ir sotus... blink.gif
Bandziau ir misinuko duoti-sakaiau paziuresiu kaip po jo bus...Bet kipsiukas nelabai jis jo nori-kaip as sakau, nezino ka veikti su tuo dirbtinu papu lotuliukas.gif Mat, mes soskes irgi nemegstam-spjuanam lauk vos tik i burna ikisu. biggrin.gif
O gal jau kokios koseles duoti?! g.gif
Atsakyti
QUOTE(~Beauty~ @ 2011 01 09, 21:45)
Va va, maniškė kelias dienas irgi klykia tik kokią minutę "pasiurbus" verysad.gif  doh.gif Nežinau, kas čia jai darosi paskutiniu metu doh.gif
Iškart pamaitinus guldot ant pilvuko? blink.gif Manau, negerai - palaikykit stąčią, kad atsirūgtų, o ant pilvuko, manau, tik po kokios pusvalandžio ar valandos galima guldyti g.gif Jūs pati pabandykit pavalgius atsigulti ant pilvo blink.gif

Na visaip buna, kartais iskart guldau ant pilvuko, sau ant krutines, tada nurimsta iskart, kartais palaikau stacia, o kartais uzmiega, tai ir lieka miegot, cia jau nuo mazosios paneles elgesio ir noru priklauso doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Fedes @ 2011 01 10, 09:32)
pagal jūsų aprašymą - pienligė, pabandykit sodą arba daktariną. ir jums pačiai krūtims taip pat. ji nevisad būna akivaizdi.

atpylinėti neturėtų  4u.gif

Na pagal jos elgesi man irgi panasu i pienlige, bet apziurejus nieko nesimato, tai nebent bus toks variantas, kad nera akivaizdi.. Bet ne kiekvienas maitinimas toks buna, tai del to abejoju, ar esant pienligei visada maitinama turetu taip pat reaguot, ar gali but, kad viena kart taip, kita kitaip...? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lialia99 @ 2011 01 10, 19:05)
Na visaip buna, kartais iskart guldau ant pilvuko, sau ant krutines, tada nurimsta iskart, kartais palaikau stacia, o kartais uzmiega, tai ir lieka miegot, cia jau nuo mazosios paneles elgesio ir noru priklauso doh.gif
Papildyta:

Na pagal jos elgesi man irgi panasu i pienlige, bet apziurejus nieko nesimato, tai nebent bus toks variantas, kad nera akivaizdi.. Bet ne kiekvienas maitinimas toks buna, tai del to abejoju, ar esant pienligei visada maitinama turetu taip pat reaguot, ar gali but, kad viena kart taip, kita kitaip...?  blush2.gif

Tiesa, dar kartais buna tokiu baltu, atrodytu kaip mazuciai grudetos varskes gabaliukai, bet jie nera prilipe prie dantenu ar kur burnytej, mazoji juos su liezuviuku isstumia, tai gal cia tikrai ta pienlyge bus? Nu bet burnyte visa svari, nesuprantu.. g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ausramor @ 2011 01 10, 15:25)
Bandziau ir misinuko duoti-sakaiau paziuresiu kaip po jo bus...Bet kipsiukas nelabai jis jo nori-kaip as sakau, nezino ka veikti su tuo dirbtinu papu lotuliukas.gif Mat, mes soskes irgi nemegstam-spjuanam lauk vos tik i burna ikisu. biggrin.gif
O gal jau kokios koseles duoti?! g.gif


protingas Jūsų vaikas biggrin.gif žino, kas jam geriausia thumbup.gif o mama, nepykit, bet ieško sliekų, ten, kur jų nėra.... ax.gif
normaliai Jūs svorio priaugat, juk visur rašoma, kad MP maitinamo vaiko kelių mėn. svorio priaugimo vidurkis 500 gr. Džiaukitės, kad vaikas lengvas biggrin.gif
o košelėms dar anksti.

Papildyta:
QUOTE(lialia99 @ 2011 01 10, 18:05)
Na pagal jos elgesi man irgi panasu i pienlige, bet apziurejus nieko nesimato, tai nebent bus toks variantas, kad nera akivaizdi.. Bet ne kiekvienas maitinimas toks buna, tai del to abejoju, ar esant pienligei visada maitinama turetu taip pat reaguot, ar gali but, kad viena kart taip, kita kitaip...?  blush2.gif


buvo ir pas mus toks etapas. Iš pradžių rado pienligę, išsigydėm.... vėliau jos nebebuvo, bet vaikas per kai kuriuos maitinimus vis rėkdavo, spardydavosi ir pan.
Kažkaip praėjo savaime. Dabar naujas etapas - žaidimai valgymo metu doh.gif jei anksčiau per 5-7 min. pavalgydavo, dabar kabo po 30 min. per tą laiką ir pažaidžia, ir pašneka, ir pamiega.... manau ir Jums praeis 4u.gif kantrybės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carlin: 10 sausio 2011 - 19:00
QUOTE(Carlin @ 2011 01 10, 20:59)
protingas Jūsų vaikas  biggrin.gif  žino, kas jam geriausia  thumbup.gif  o mama, nepykit, bet ieško sliekų, ten, kur jų nėra....  ax.gif
normaliai Jūs svorio priaugat, juk visur rašoma, kad MP maitinamo vaiko kelių mėn. svorio priaugimo vidurkis 500 gr. Džiaukitės, kad vaikas lengvas  biggrin.gif
o košelėms dar anksti.

Papildyta:
buvo ir pas mus toks etapas. Iš pradžių rado pienligę, išsigydėm.... vėliau jos nebebuvo, bet vaikas per kai kuriuos maitinimus vis rėkdavo, spardydavosi ir pan.
Kažkaip praėjo savaime. Dabar naujas etapas - žaidimai valgymo metu  doh.gif  jei anksčiau per 5-7 min. pavalgydavo, dabar kabo po 30 min. per tą laiką ir pažaidžia, ir pašneka, ir pamiega.... manau ir Jums praeis  4u.gif  kantrybės  4u.gif

As tai kantrybes turiu, tik dukrytes gaila, kai pradeda sitaip verkti ir negali pasakyti kas jai yra.. blush2.gif ax.gif
Atsakyti
[quote=Carlin,2011 01 10, 20:59]
protingas Jūsų vaikas biggrin.gif žino, kas jam geriausia thumbup.gif o mama, nepykit, bet ieško sliekų, ten, kur jų nėra.... ax.gif
normaliai Jūs svorio priaugat, juk visur rašoma, kad MP maitinamo vaiko kelių mėn. svorio priaugimo vidurkis 500 gr. Džiaukitės, kad vaikas lengvas biggrin.gif
o košelėms dar anksti.

Nepykstu visai-as zinokit, irgi labai noriu maitinti pati-ir vaikuciui geriau ir sutaupom nemazai. thumbup.gif Bet kazkaip vis tas isitikinimas, kad vaikas sveikas tada, kai storuliukas. ax.gif Nors mano didzioji mergina irgi mazai priaugdavo-nors ja maitinau tik 3men pati, paskui prie misinuku perejom, bet vistiek mazai priaugdavo. ax.gif
P.S.merginos, gal zinot kur galima gauti ar nete rasti vaikucio augimo tas kreives-svorio ugio, kur vaiku kortelese buna-daktares prasiau, tai nerado atliekamos... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ausramor @ 2011 01 10, 14:25)
Laba diena
Norejau paklausti del savo mazuliuko.Vis kankinuosi kankinuosi besvarstydama-sakau jusu paklausiu-patyrusiu smile.gif
Mano mazuliukui 4men.Maitinu pati-taciau mes mazai priaugame svorio(gimeme:4,3kg 54cm, 1men priaugome-500g 57cm , 2men-700g 62cm, 3men-400g 65cm; 4men-600g 67cm). Nezinau ka daryti-primaitinti ar uztenka cia mums to svorio skaitosi. Seimos gyd. tokia man biski be nuomones-sako gal neuztenka pienelio, jei nedaug priauga...Bet tik tiek...
Siaip valgyt duodu kada nori-nesilaikau jokio griezto grafiko-kas 3val ar pan.Tad valgo ir kas 3val ir kas 2val ir kas 1val-dazniau, kas valanda valgo vakare kazkodel... g.gif
Nakti taip pat keliasi valgyt-kokius 2-4kartus.Ilgiausia pertrauka tarp valgymu buna per pietu miegeli-kokios 4val-kartais net gal ilgiau(mat, imiegam normaliai biggrin.gif ).
Siaip zinda gana trumpai, mano manymu, 5-10min ir sotus... blink.gif
Bandziau ir misinuko duoti-sakaiau paziuresiu kaip po jo bus...Bet kipsiukas nelabai jis jo nori-kaip as sakau, nezino ka veikti su tuo dirbtinu papu lotuliukas.gif Mat, mes soskes irgi nemegstam-spjuanam lauk vos tik i burna ikisu. biggrin.gif
O gal jau kokios koseles duoti?! g.gif


kad puikus jūsų svoris, toliau ramiai gyvenkit wink.gif


QUOTE(lialia99 @ 2011 01 10, 17:05)
Na visaip buna, kartais iskart guldau ant pilvuko, sau ant krutines, tada nurimsta iskart, kartais palaikau stacia, o kartais uzmiega, tai ir lieka miegot, cia jau nuo mazosios paneles elgesio ir noru priklauso doh.gif
Papildyta:

Na pagal jos elgesi man irgi panasu i pienlige, bet apziurejus nieko nesimato, tai nebent bus toks variantas, kad nera akivaizdi.. Bet ne kiekvienas maitinimas toks buna, tai del to abejoju, ar esant pienligei visada maitinama turetu taip pat reaguot, ar gali but, kad viena kart taip, kita kitaip...?  blush2.gif


as tai bent jau soda tikrai pavalyčiau burnytę ir spenelius.
o šiaipd ar panašus elgesys būna, kai priryja oro nuo greito truakimo, tai stipriai pučia pilvą, bet atsirūgus turėtų toliau ramiai valgyt. ir tuoemt reiktų galvytę aukščiau laikyt nei kūnelį, kad kuo mažiu prisirytų oro 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ausramor @ 2011 01 10, 14:25)
Laba diena
Norejau paklausti del savo mazuliuko.Vis kankinuosi kankinuosi besvarstydama-sakau jusu paklausiu-patyrusiu smile.gif
Mano mazuliukui 4men.Maitinu pati-taciau mes mazai priaugame svorio(gimeme:4,3kg 54cm, 1men priaugome-500g 57cm , 2men-700g 62cm, 3men-400g 65cm; 4men-600g 67cm). Nezinau ka daryti-primaitinti ar uztenka cia mums to svorio skaitosi. Seimos gyd. tokia man biski be nuomones-sako gal neuztenka pienelio, jei nedaug priauga...Bet tik tiek...
Siaip valgyt duodu kada nori-nesilaikau jokio griezto grafiko-kas 3val ar pan.Tad valgo ir kas 3val ir kas 2val ir kas 1val-dazniau, kas valanda valgo vakare kazkodel... g.gif
Nakti taip pat keliasi valgyt-kokius 2-4kartus.Ilgiausia pertrauka tarp valgymu buna per pietu miegeli-kokios 4val-kartais net gal ilgiau(mat, imiegam normaliai biggrin.gif ).
Siaip zinda gana trumpai, mano manymu, 5-10min ir sotus... blink.gif
Bandziau ir misinuko duoti-sakaiau paziuresiu kaip po jo bus...Bet kipsiukas nelabai jis jo nori-kaip as sakau, nezino ka veikti su tuo dirbtinu papu lotuliukas.gif Mat, mes soskes irgi nemegstam-spjuanam lauk vos tik i burna ikisu. biggrin.gif
O gal jau kokios koseles duoti?! g.gif

Maniškė priaugdavo po tiek pat ir niekad nesuprasdavau, kaip kitų mamų vaikai (MP valgydami) po kilogramą ir daugiau sugebėdavo priaugti biggrin.gif O pediatrė visada džiaugdavosi, kad gražiai mano mergytė svorio priaugo. Viskas čia gerai su Jūsų sūnelio svoriu, nesukite galvos 4u.gif Ir košyčių dar neduokite, kam be reikalo skranduką apkrauti? smile.gif

Va lentelė http://www.qen.ru/n_...sta-i-vesa.html smile.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2011 01 11, 14:45)
Maniškė priaugdavo po tiek pat ir niekad nesuprasdavau, kaip kitų mamų vaikai (MP valgydami) po kilogramą ir daugiau sugebėdavo priaugti biggrin.gif O pediatrė visada džiaugdavosi, kad gražiai mano mergytė svorio priaugo. Viskas čia gerai su Jūsų sūnelio svoriu, nesukite galvos 4u.gif Ir košyčių dar neduokite, kam be reikalo skranduką apkrauti? smile.gif

Va lentelė http://www.qen.ru/n_...sta-i-vesa.html smile.gif


Nu, labai ACIU visoms mamoms uz nuraminima-dabar tikrai jau ramiai sau maitinsiu ir galvos nesuksiu bigsmile.gif
HappyAngel labai ACIU uz lenteles-pasirodo mazuciukas pagal svori viduriuky thumbup.gif , o pagal ugi-labai labai aukstas blink.gif
Beje, o pvz kokio obuoliuko jus nuo kada duodat?Arba kokiu uogyciu-turiu prisisaldzius visokiu-galvoju gal butu galima kartais duot biski...Vitaminu tuo paciu gautu... g.gif
Atsakyti