Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys

QUOTE(p Raganyte @ 2010 12 27, 20:37)
Pamegink po 15 min vaikuciui atsargiai ir mikliai istraukti kruti ir duoti ciulptuka.  mirksiukas.gif As vos nepabludau irgi su tais ,,kabejimais"...  4u.gif

ziaugcioja jis nuo ciulptuko biggrin.gif
QUOTE(pamparam:) @ 2010 12 27, 21:07)
Pradzioje as irgi nesusigaudydavau kur maitinimo pradzia, o kur pabaiga. Kai gydytoja sakydavo vaistukus sugirdyt pries maitinima, man tai budavo mistika doh.gif  bet nesakiau nieko, kad valgom mes visada,praktiskai be pertraukos,zinau ka butu "patare" mirksiukas.gif Na ir ka, isgyvenom smile.gif Patikekit, vassara, dabar tai atrodo sunku, bet tie pirmi 3-4 men., labai greitai praeina, poto dziaugsites kad istveret ir davet vaikeliui kas geriausia:4u:

na taip viska galima istverti, tik idomu kitu mamu nuomone ar cia normalu tas ilgas kabejimas. o dar mama atvaziavus, vis aiskina, kad netureciau tiek ilgai jam leisti zysti ir kad cia nenormalu doh.gif

buvom pasisvert siandien. 4sav vaikui.
gime 3135, namo grizom 2890, siandien svere 3500gr. nuo kurio svorio ziuret prieaugi? cia normalu tiek? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2010 12 31, 08:42)
ziaugcioja jis nuo ciulptuko biggrin.gif

na taip viska galima istverti, tik idomu kitu mamu nuomone ar cia normalu tas ilgas kabejimas. o dar mama atvaziavus, vis aiskina, kad netureciau tiek ilgai jam leisti zysti ir kad cia nenormalu doh.gif

buvom pasisvert siandien. 4sav vaikui.
gime 3135, namo grizom 2890, siandien svere 3500gr. nuo kurio svorio ziuret prieaugi? cia normalu tiek? unsure.gif

ir mano vaikas ziaugcioja blush2.gif kitos mamos gali sakyti, pirk kita zinduka, ieskok tinkamo doh.gif

neklausyk ka sako mama blush2.gif , jei gyvenciau LT, vaikas seniai butu maitintas misinukais, vandenuku, arbatytem.
Atsakyti
QUOTE(Dolyte @ 2010 12 31, 11:35)
ir mano vaikas ziaugcioja  blush2.gif  kitos mamos gali sakyti, pirk kita zinduka, ieskok tinkamo  doh.gif 

neklausyk ka sako mama  blush2.gif , jei gyvenciau LT, vaikas seniai butu maitintas misinukais, vandenuku, arbatytem.

as turiu du skirtingus biggrin.gif nuo abieju ziaugcioja ax.gif

tai ir neklausau, isvariau is kambario ir liepiau pasiskaityt naujesnes literaturos apie naturalu maitinima blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2010 12 31, 10:30)
tai ir neklausau, isvariau is kambario ir liepiau pasiskaityt naujesnes literaturos apie naturalu maitinima blush2.gif

thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Saunuole ir as jokiu bobuciu neklausau.Manoji ciulptuko neciulpia raukausi vis pamirstu pafilmuoti kaip ji raukosi.Vaikas pirma menesi iki kg gali priaugti,bet kiekvienas vaikas skirtingas nera jokiu tiksliu formuliu.
Atsakyti
vassara, 4u.gif
Labai gerai- 610 priaugot.
(per pirmas 14d.- turėtų atauginti gimomo svorį, ir toliau į + augti, Mp maitinami: 125g./sav. t.y. 500g./mėn.- vidurkis iki pusmečio; skaičiuojama priaugtą ir ataugtą svorį padalinus iš turimų mėnesių)
Kabėjimai- geras dalykas- pienuko stimuliacijai, vaiko pozityviam psichologiniam ir emociniam augimui ir t.t. Jie ilgai nesitęs mirksiukas.gif Čiulptukas- nieko gero neduoda. Gerai, kad vaikas supranta daugiau, nei kai kurie suaugusieji mirksiukas.gif
Maitinti baigiama kai vaikas PATS atpalaidavęs žandikaulį, lūpas paleidžia krūtį.
Normalu, jei ir po 15 min. vėl nori. Mažutis, ir skrandukas mažas, gerai ir greit virškinama. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Košė-Malošė @ 2011 01 01, 13:38)
vassara,  4u.gif 
Labai gerai-  610 priaugot.
(per pirmas 14d.- turėtų atauginti gimomo svorį, ir toliau į + augti, Mp maitinami: 125g./sav. t.y. 500g./mėn.- vidurkis iki pusmečio; skaičiuojama priaugtą ir ataugtą svorį padalinus iš turimų mėnesių)
Kabėjimai- geras dalykas- pienuko stimuliacijai, vaiko pozityviam psichologiniam ir emociniam augimui ir t.t. Jie ilgai nesitęs  mirksiukas.gif Čiulptukas- nieko gero neduoda. Gerai, kad vaikas supranta daugiau, nei kai kurie suaugusieji  mirksiukas.gif 
Maitinti baigiama kai vaikas PATS atpalaidavęs žandikaulį, lūpas paleidžia krūtį.
Normalu, jei ir po 15 min. vėl nori. Mažutis, ir skrandukas mažas, gerai ir greit virškinama.  4u.gif

aciu labai aciuks.gif
bigsmile.gif mat kaip bigsmile.gif
o kodel tada gydytojos skaiciuoja nuo pradinio svorio? g.gif

labai dziaugiuos, kad mano kudikiui pakanka mano pienuko wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2011 01 01, 21:51)
o kodel tada gydytojos skaiciuoja nuo pradinio svorio?  g.gif

Kai mamoms artimiau tenka bendraut su medikais ar medicina- daug klausimų kyla mirksiukas.gif
Bendra tendencija: kuo mažiau gilintis į natūralų žindymą (nes tai užima daugiau laiko, situacijos individualios ir t.t. studijos baigtos senai, sena metodika remiamasi, kvalifikacijos kėlimo seminarų apie natūralų maitinimą ir problemų valdymą- niekas medikam neveda t.t.) pasiūlyt patikimą svorio garantą- mišinį. Juk augimo lentelės sudarytos mišinukiniams vaikams. Vienas mėnuo + vienas kilogramas. Ir nereikia sukti galvos. Ech... Donkichotų laikai mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas, mamytes!

Man atrodo turiu beda, gal jus galit koki patarima man zaliai, svieziai iskeptai mamytei duot...
Mano dukytei beveik 2men. nuo pat gimimo neturejom jokiu bedu del maitinimo, nors ir soskyte jos drauge... Bet kazkas pries gera savaite atsitiko, ji i maitinimo pabaiga pradeda labai nervuotis, tampyt speneli, spardytis, duodu kita kruti tai viskas vel gerai, bet i pabaiga vel tas pats....kartais uzmiega ar siaip nurimsta ir isbuna keleta valndu rami, o kartais taip zaidziam nuo vienos prie kitos kol per pora valandu ar pasisotina ar pavargsta... Nakti ner bedos, ir pienuko sociai ir ji pavalgo normaliai greitai, uzmiega rami ir miega 3val. kaip minimum. As vis bandau po maitinimo nusitraukt pienuka, ale jo ten keli lasai tik ir tai darau rankomis gal as neteisingai nutraukineju? Nezinau ka ne taip padariau, kur klaida ir ka daryt kad sugryztu pienukas? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(AgnePu @ 2011 01 03, 22:29)
Labas, mamytes!

jo ten keli lasai tik ir tai darau rankomis gal as neteisingai nutraukineju? Nezinau ka ne taip padariau, kur klaida ir ka daryt kad sugryztu pienukas?  blink.gif

Sveika na as kiek zinau ,kad nereikia to pieno nusitraukinet po maitinimo.Cia buvo musu mamu laikais -tarybiniais liebdavo butinai piena nusitraukti.Manoji panasiai elgiasi nuo kokio 4men,tik nurimsta pakeitus kruti.As sakau neskani desinioji krutis ir skani kairioji. lotuliukas.gif Pradedu kairiaja vistiek kad nors kiek istrauktu.o tu nepergyvenk jeigu ji kabo ant kruties nuo 5 iki 10min ,tai zinok ji pavalgo.Manoji tai ir su ranka taip smarkiai makaluoja ir tranko,bet gydytoja pasake kad atseit taip ji dziaugiasi valgydama.Tiesa naktimis neskanioji krutis patampa skaniaja thumbup.gif .
Nusiramink ir viskas bus gerai ne taip paprastai tas pienas pradingsta.valgyk gerai !!!
Sekmes !!
Atsakyti
Sveikos mamytes, labai reikia patarimu! ax.gif
Mano mazajai trys savaiteles jau, maitinu pati, bet jau kelios dienos be proto smarkiai bega pienas, mazoji nespeja ryti, is pradziu net springdavo, dabar labai susierzina, valgo, pradeda verkt, rekt, vel papuio ieskot kaip zveriukas doh.gif Ir nusitraukineju ir satus kompresus dedu, pradzioj pirmiem mazes patraukimam atrodo padeda, sumazeja srovele, bet po to vel tas pats.. unsure.gif
Net jai nevalgant pas mane pats pienas bega unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Magira @ 2011 01 04, 13:00)
Sveika na as kiek zinau ,kad nereikia to pieno nusitraukinet po maitinimo.Cia buvo musu mamu laikais -tarybiniais liebdavo butinai piena nusitraukti.Manoji panasiai elgiasi nuo kokio 4men,tik nurimsta pakeitus kruti.As sakau neskani desinioji krutis ir skani kairioji. lotuliukas.gif Pradedu kairiaja vistiek kad nors kiek istrauktu.o tu nepergyvenk jeigu ji kabo ant kruties nuo 5 iki 10min ,tai zinok ji pavalgo.Manoji tai ir su ranka taip smarkiai makaluoja ir tranko,bet gydytoja pasake kad atseit taip ji dziaugiasi valgydama.Tiesa naktimis neskanioji krutis patampa skaniaja thumbup.gif .
Nusiramink ir viskas bus gerai ne taip paprastai tas pienas pradingsta.valgyk gerai !!!
Sekmes !!

Aciu!!!! smile.gif nu mano pupai abi mano krutis skanios kol is ju bega lengvai, o kai traukia ir nebega tai pradeda tampyt draskyt nervuotis spardytis ir verkt... blink.gif nu viskas dabar kol nesisireguliuos pienukas nieko nebedarysi tik duosiu jai dazniau kad trauktu...bet anksciau ji budavo traukia kantriai ar tik taip zinda kad nusiramint, o dabar jei nebega vsio pasaulio pabaiga....kol paskui nuraminu... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(lialia99 @ 2011 01 04, 18:02)
Sveikos mamytes, labai reikia patarimu! ax.gif
Mano mazajai trys savaiteles jau, maitinu pati, bet jau kelios dienos be proto smarkiai bega pienas, mazoji nespeja ryti, is pradziu net springdavo, dabar labai susierzina, valgo, pradeda verkt, rekt, vel papuio ieskot kaip zveriukas doh.gif  Ir nusitraukineju ir satus kompresus dedu, pradzioj pirmiem mazes patraukimam atrodo padeda, sumazeja srovele, bet po to vel tas pats.. unsure.gif 
Net jai nevalgant pas mane pats pienas bega unsure.gif

man pradzioj, anksciau kai budavo daugiau pienuko, irgi labai msarkiai begdavo, tai skaiciau kad reikia ta pirma pienuka nutraukti ir paskui sumaitinti, nes veliau srove susilpneja ir mazylis gali ramiau traukti, bet pati to neisbandziau nes maniske ismoko pati susitvrakyti su ta srove, tik pastebejau kad jai lengviau ryti kai abi gulim soniuku ir jai nereikia galvytes uzriest. O jei bega nemaitinant tai gali nusipirkti pieno surinkejus, ta pienuka gales uzsisaldyt ir turet ateiciai smile.gif
Atsakyti