Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys

QUOTE(Taniecka @ 2010 12 14, 20:29)
Sveikos mamytes, kreipiuosi pagalbos! Mano mazyliui jau 3 men. iki tol nusitraukinejau pienuka ir primaitindavau misinuku (deje, per savo nezinojima paklausiau pediatres, kuri pasake, kad man truksta pieno, nors vaikeliui buvo tik 10 paru.. verysad.gif ) Laaabai noriu maitinti pati vaikuti. Ar mum dar ne per velu? Pradejau mazinti misinuko norma ir dazniau deti ji prie kruties, bet labai bijau kad jam nepakenkciau, nes nebeliko rezimo, vaikutis valgydamas is kruties neprivalgo,nors valgom po 2-2,5 val, zyzia, papulius tampo, kandzioja, kai jau pradeda rekti, begu daryt misinuka. Tas pustustes mano krutis ramiai zinda tik, kai jau nori miegucio, be to neuzmiega.As jauciuosi lyg ji kankinu... Ar as nepakenksiu jo vystymuisi, jis taip daug guguodavo, o dabar nebe, tik kartais sypseniuka isspaudziu is jo ar pasijuokia balsu, bet gugavimo neber. Gal man liautis ir grizti prie seno rezimo su normalia misinio norma ir nusitraukinet pienuka, kol jo dar yra??? Pagelbekit prasau..


net visiskai neturint pieno galima relaktacija.jei neklystu misinuko norma mazinama po 50ml per diena.. paieskokit daugiau info sia tema,viskas imanoma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Taniecka @ 2010 12 14, 20:29)
Sveikos mamytes, kreipiuosi pagalbos! Mano mazyliui jau 3 men. iki tol nusitraukinejau pienuka ir primaitindavau misinuku (deje, per savo nezinojima paklausiau pediatres,

Taniecka sunku ka ir patarti.Malonu ,kad nori maitinti pati ,tik gaila ,kad papuolei ant nekokios gydytojos.Na tu klausk kokio profesionalios akuseres ,jos ismano kartais daugiau ir uz tas gydytojas.
Linkiu istvermes maitinant vaika.
Atsakyti
Taniecka, 4u.gif
Parašiau į až. Tau pavyks 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
ar visų jūsų vaikučiai plačiai išsižioja paduodant (.) ? Kažkaip man su mažąja (3 savaitės) sunkiai sekasi... dieną dar dar.. kartais net apsipykstam, bet galiausiai išsižioja, na bet naktį tai jau nebežinau ką ir bedaryti doh.gif ieško krūties, čiapsi, pyksta, bet paduodant prasižioti jai nereikia schmoll.gif gi mama gali įkišt ir į vos pravertą burnytę smile.gif
Iš po nakties spenelius net gelia kartais.. gal galėtumėt ką nors patarti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aura*: 15 gruodžio 2010 - 16:41
Aura*, 4u.gif
Gal duodat čiulptuką?
Atsakyti
QUOTE(Košė-Malošė @ 2010 12 15, 17:46)
Aura*,   4u.gif
Gal duodat čiulptuką?

ne, su čiulptukais nedraugaujam..
Atsakyti
Aura*, 4u.gif
Brauk kelis sykius su speneliu per lūpytes- kol plačiai išsižios.
Taikyk spenelį prie dukrytės nosytės- žiodamasi, svarbu, kad apžiotų kuo daugiau iš apačios rudo laukelio, o su virsutinėm dantenom užkabintų spenelį. Jei blogai paimė, iš naujo kartok, tol, kol gerai paims.
Jei bus čiulpiamas tik spenelis- blogai ir vaikui ir mamai.
Jei skauda spenelius- tikėtina, kad netaisyklingai ima/ apžioja.Pakaitaliok maitinimo padėtis. Gal rasi tinkamesnę, patogesnę.
Kai viskas gerai- spenelių skaudėt neturi.
Maitini dažnai? Laiko neriboji? Speneliai traumuoti?
Atsakyti
QUOTE(Košė-Malošė @ 2010 12 15, 17:57)
Aura*, 4u.gif   
Brauk kelis sykius su speneliu per lūpytes- kol plačiai išsižios.
Taikyk spenelį prie dukrytės nosytės- žiodamasi, svarbu, kad apžiotų kuo daugiau iš apačios rudo laukelio, o su virsutinėm dantenom užkabintų spenelį. Jei blogai paimė, iš naujo kartok, tol, kol gerai paims.
Jei bus čiulpiamas tik spenelis- blogai ir vaikui ir mamai.
Jei skauda spenelius- tikėtina, kad netaisyklingai ima/ apžioja.Pakaitaliok maitinimo padėtis. Gal rasi tinkamesnę, patogesnę.
Kai viskas gerai- spenelių skaudėt neturi.
Maitini dažnai? Laiko neriboji? Speneliai traumuoti?

Taip ir bandau, braukau per lūpytes, aišku nuo to man pienas pradeda tekėti, jin pajunta skonį ir pradeda laižyt jau visiškai susičiaupus... tai būnam abi išsipienavusios kol pradedam valgyti. O nuo tekėjimo negelbsti niekas man kažkaip ir iš išvalgytos krūties pradeda varvėti vos pagalvojus apie maitinimą doh.gif
Dėl kartojimo kol taisyklingai paims tai vėl bėda - atimti nelabai sekasi jei jau pradeda valgyti - sukanda vos pajutus, kad bandau pirštą įkišt (gudruolė).
Maitinu labai dažnai (tiksliau dirbu už čiulptuką doh.gif ) matau, kad pieno tikrai netrūksta tai nedarau iš to bėdos (nors kabo kartais ištisai -labiau pačiulpt, o ne pavalgyti). Pavargau jau kaip šuo doh.gif dar vyresnėlė pas mane mamyčiukas didžiausias, tai nors persiplėšk doh.gif
Spenelį vieną traumavo dar ligoninėj, tokią nemenką žaizdą turėjau, bet po truputį gyja ir nebereikia ašarot maitinant doh.gif
Atsakyti
Aura*, 4u.gif
Suprantu, kad labai sunku, bet tu gali mirksiukas.gif
dar oro vonois gali pagelbėt, jei nesugijo spenelis (po maitinimo išspaust kelis lašiukus pieno ir sutept spenelis ir pabūt plika krūtine.)
Tavęs negali kankint blogai paimdama krūtį,- tu gali savo vaiką kankint, kol ji teisingai paims. (čia apie traumuotus spenelius)
Gerai, kad maitini kada tik dukrytė nori, ir kiek nori. Dirbi mama, o ne čiulptuku mirksiukas.gif Krūtis- ne tik maisto ar čiulpimo šaltinis vaikui.
Po kurio laiko vos tik pagalvojus- pienukas nebetekės. Dabar- natūralu, kad taip.
Būtinai rask laiko poilsiui (kambarių tvarkymas palauks)
Stiprybės 4u.gif
Atsakyti
Sveikos

mano mažylei 4 dienos, bet vargstu su maitinimu nežinau ką daryt ar ji privalgo ar ne. Ir kita bėda tarkim ji valgydama labai greit užmiega ant krūtinės ir gali ją judinti krutinti daryt ką nori ji miegos paguldžius į lovytę 10 - 15 min ir pradeda verkt aš vėl krūtinę ji vėl pačiulpia ir nulūžta ir vėl tas pats paguldžius nežinau net ką daryt
Atsakyti
QUOTE(Aura* @ 2010 12 15, 17:40)
Sveikos,
ar visų jūsų vaikučiai plačiai išsižioja paduodant (.) ? Kažkaip man su mažąja (3 savaitės) sunkiai sekasi... dieną dar dar.. kartais net apsipykstam, bet galiausiai išsižioja, na bet naktį tai jau nebežinau ką ir bedaryti doh.gif ieško krūties, čiapsi, pyksta, bet paduodant prasižioti jai nereikia  schmoll.gif gi mama gali įkišt ir į vos pravertą burnytę smile.gif
Iš po nakties spenelius net gelia kartais.. gal galėtumėt ką nors patarti?


oj kokia pažįstama situacija doh.gif paguosti galiu tik tiek, kad su laiku išmoks laabai plačiai prasižioti biggrin.gif su savąja aš irgi vargau... tik gimus išvis krūties neėmė, teko nutraukinėti ir girdyti iš taurelės, niekaip nepavykdavo įkišti spenelio, nes lūpas tiesiog suspaudus laikydavo, galėdavai braukyti su speneliu kiek nori doh.gif pieno upės tekėjo kas kart maitinant, abi skęsdavome, o žyst mažoji nenorėjo. Šiaip ne taip pavyko įsiūlyti spenelį, bet tada prasidėjo vargai su jos prasižiojimu, nes išsižiodavo tik tiek, kad tilpdavo tik spenelis... negaliu pasakyti kada, bet galų gale išmoko laaaabai smarkiai prasižioti biggrin.gif dabar jau beveik trys mėnesiai, užtenka pasiguldyti į maitinimo pozą ir jau guli "garažą" atidarius lotuliukas.gif pieno fabrikėlio laukia...
o bet tačiau, turim kitą bėdą - toks vaizdas, kad pienligė reguliariai kartojasi. Pediatrė pas vaiką burnoje pienligės neranda, bet man spenelius kartais taip skauda, kad kaukti norisi. Panaudojus Dekterin skausmas praeina, bet po kurio laiko vėl užeina doh.gif Ar gali taip būti, kad pienligė tik pas mane ant spenelių, o vaiko burna švari? ax.gif
Atsakyti
archeologe, 4u.gif
Aktyvinti, nurengti, išrengti, padukus, smakriuką, ausytes- kurenti, glostyti.
Svarbu, kad intensyviai žystų bent 15-20min. kuo daugiau- tuo geriau. Kabojimai- labai naudingi. Maitinimas baigiamas kai vaikas PATS paleidžia krūtį atpalaidavęs raumenis.
Kiek tas "labai greit" minutėmis +-? Čiulptuko neduodat? Nkatį maitinat? Kokie intervalai taip maitinimų? (skaičiuoti nuo maitinimo pradžios iki kito maitinimo pradžios)
Visada gali kreiptis į mama-mamai žindymo konsultantes http://www.pradzia.org/node/427
4u.gif
Atsakyti