Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys

QUOTE(Fedes @ 2010 12 09, 23:52)
visų pirma siūlomi lengviau virškinami produktai ir vėliau įvedinėjami suniau virškinami.
mėsa tikrai yra nėra iš vėlyviausių produktų, nemažai įvedama tik nuo metukų, trejų ar net  12 (grybai).


gal zinot kur tai butu parasyta,nes ieskojau tokios rimtos informacijos ir neradau.kaip minejau,pvz 2009m PSO leidiny raso,kad pradejus papildoma maitinima ,mesa reikalinga kkv diena.gydytoja liepe duot nuo 6. mum dabar 7. svarstau ar tikrai dar neduoti,nes kaip ir pazistama kita medike sake kad juos ir universitete moko,kad 7 jau tikrai reikia.bandziau rast kokias tai rekomendacijas,kur siulytu mesa veliau,bet neradau
Atsakyti
QUOTE(pamparam:) @ 2010 12 10, 14:22)
gal zinot kur tai butu parasyta,nes ieskojau tokios rimtos informacijos ir neradau.kaip minejau,pvz 2009m PSO leidiny raso,kad pradejus papildoma maitinima ,mesa reikalinga kkv diena.gydytoja liepe duot nuo 6. mum dabar 7. svarstau ar tikrai dar neduoti,nes kaip ir pazistama kita medike sake kad juos ir universitete moko,kad 7 jau tikrai reikia.bandziau rast kokias tai rekomendacijas,kur siulytu mesa veliau,bet neradau



žinokit nežinau, nes pati stengiuosi tiesiog nuosekliai viska įvedinėt, kiekvienas vaikas kitoks.
nelabai prisimenu kur skaiciau apie produktu seka, bet ten irgi nebuvo jokiu grieztu terminu
Atsakyti
Sveikos mamos 4u.gif noriu pasakyt visom,kad kuo maziau klausytumet pediatru zindymo klausimais,ypac jeigu gydytoja pagyvenus..va mano dukrytes gydytoja man liepe nutraukt maitinima del slogos doh.gif nes tipo sergant negalima maitinti vaikelio doh.gif ir dar liepe pirkt misinuka ir atskirt vaikeli (1.5men) nuo manes kol pasveiksiu doh.gif jokia sveiko proto moteris taip nepatartu,o cia medike doh.gif baisu net pagalvot kiek nepatyrusiu mamu nutrauke maitinima per tokius patarimus.. verysad.gif juk kai esi jauna ir nepatyrusi,tai atrodo kad geriausia pasikliauti gydytoja..bet toli grazu... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rakste @ 2010 12 12, 13:40)
Sveikos mamos 4u.gif  noriu pasakyt visom,kad kuo maziau klausytumet pediatru zindymo klausimais,ypac jeigu gydytoja pagyvenus..va mano dukrytes gydytoja man liepe nutraukt maitinima del slogos  doh.gif  nes tipo sergant negalima maitinti vaikelio doh.gif  ir dar liepe pirkt misinuka ir atskirt vaikeli (1.5men) nuo manes kol pasveiksiu  doh.gif  jokia sveiko proto moteris taip nepatartu,o cia medike  doh.gif  baisu net pagalvot kiek nepatyrusiu mamu nutrauke maitinima per tokius patarimus.. verysad.gif  juk kai esi jauna ir nepatyrusi,tai atrodo kad geriausia pasikliauti gydytoja..bet toli grazu... unsure.gif

pritariu siai nuomonei, ir ne tik del zindymo...visais klausimais reiketu pasikliaut savom,kitu mamu patarimais, litaratura...
Atsakyti
As sutinku ,kad siais laikais reikai buti labai gudriai ir apsukriai visais klausimais.Gerai ,kad galima prisirinkti informacijos is interneto daug ir ivairios o po to paciai nusprest kas tinka.man irgi nepatiko kai mano pediatre pasiule duoti vaikui misinuka kaip maisto prieda is parduotuves zinomos firmos o nepasiule ka bio svaraus ,,kuriame yra cukraus ir dar visokio s sss.Va sitais klausimais tai mes" pesame".As tokia naturaliste ji net vaiko neleidzia lauk isvezt ,jei truputi vejuota. doh.gif O mes gyvename saltuose krastuose thumbup.gif .
Atsakyti
Sveikos mamytes, labai senai cia neuzsukau(nuo vasaros) o dabar jau iskylo klausimas- mano mazylei jau po sav bus 5 men. maitinu tik savo pienuku, bet ...ji valgo kas 2 val mazdaug ,o kartais ir po1-1.5 val praso, ar ne perdaznai jau paaugusiam kudikiui toks maitinimas? gal jau skrandukas turetu retkarciais pailseti? nakti iseina mazdaug po 3 kartus pamaitinti. Ir nepaisant dazno maitinimo pries kelias dienas sulaukiau mmm blink.gif .....nieko nebesuprantu...gal pienuko truksta? as neikada nenusitraukinejau, tik kai po maitinimo reikia Linex miltelius duoti tai tada is tuscios kruties vos ne vos ispaudziu 2 ml ir atskiedziu , o po to su svirkstuku suduodu mazei. Del svprio ir ugio neturim problemu, augam po 1.2kg per men, tik si men dar nezinau kiek priaugom, bet juk su tokiu DAZNU maitinimu ir auga tas svoriukas, bet ar gerai kad visada jos skrandukas turi virskinti ir virskinti pienuka....ir dar mus nekamavo jokie pilvo diegliai, o dabar kai jau beveik 5 men , pastebejau ,kad jai pucia pilvuka ir ji tampa vakarais irzli doh.gif Patarkite prasau
Atsakyti
QUOTE(tani301 @ 2010 12 14, 10:01)
Sveikos mamytes, labai senai cia neuzsukau(nuo vasaros) o dabar jau iskylo klausimas- mano mazylei jau po sav bus 5 men. maitinu tik savo pienuku, bet ...ji valgo kas 2 val mazdaug ,o kartais ir po1-1.5 val praso, ar ne perdaznai jau paaugusiam kudikiui toks maitinimas? gal jau skrandukas turetu retkarciais pailseti? nakti iseina mazdaug po 3 kartus pamaitinti. Ir nepaisant dazno maitinimo pries kelias dienas sulaukiau mmm blink.gif .....nieko nebesuprantu...gal pienuko truksta? as neikada nenusitraukinejau, tik kai po maitinimo reikia Linex miltelius duoti tai tada is tuscios kruties vos ne vos ispaudziu 2 ml ir atskiedziu , o po to su svirkstuku suduodu mazei. Del svprio ir ugio neturim problemu, augam po 1.2kg per men, tik si men dar nezinau kiek priaugom, bet juk su tokiu DAZNU maitinimu ir auga tas svoriukas, bet ar gerai kad visada jos skrandukas turi virskinti ir virskinti pienuka....ir dar mus nekamavo jokie pilvo diegliai, o dabar kai jau beveik 5 men , pastebejau ,kad jai pucia pilvuka ir ji tampa vakarais irzli doh.gif Patarkite prasau


as manau ieskote problemu kur ju nera mirksiukas.gif kodel manote, kad skrandukas turi ilseti, kad pieno mazai. Auga gerai. Kiekvienas vaikas skirtingas. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2010 12 14, 10:30)
as manau ieskote problemu kur ju nera mirksiukas.gif kodel manote, kad skrandukas turi ilseti, kad pieno mazai. Auga gerai. Kiekvienas vaikas skirtingas.  mirksiukas.gif

Aciu smile.gif . Vidinis balsas kuzda kad viska darau gerai ,bet ankstesne "sovietine" 3 vaiku augimo patirtis vis dar islenda i dienos sviesa doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tani301 @ 2010 12 14, 09:01)
Sveikos mamytes, labai senai cia neuzsukau(nuo vasaros) o dabar jau iskylo klausimas- mano mazylei jau po sav bus 5 men. maitinu tik savo pienuku, bet ...ji valgo kas 2 val mazdaug ,o kartais ir po1-1.5 val praso, ar ne perdaznai jau paaugusiam kudikiui toks maitinimas? gal jau skrandukas turetu retkarciais pailseti? nakti iseina mazdaug po 3 kartus pamaitinti. Ir nepaisant dazno maitinimo pries kelias dienas sulaukiau mmm blink.gif .....nieko nebesuprantu...gal pienuko truksta? as neikada nenusitraukinejau, tik kai po maitinimo reikia Linex miltelius duoti tai tada is tuscios kruties vos ne vos ispaudziu 2 ml ir atskiedziu , o po to su svirkstuku suduodu mazei. Del svprio ir ugio neturim problemu, augam po 1.2kg per men, tik si men dar nezinau kiek priaugom, bet juk su tokiu DAZNU maitinimu ir auga tas svoriukas, bet ar gerai kad visada jos skrandukas turi virskinti ir virskinti pienuka....ir dar mus nekamavo jokie pilvo diegliai, o dabar kai jau beveik 5 men , pastebejau ,kad jai pucia pilvuka ir ji tampa vakarais irzli doh.gif Patarkite prasau


viskas gerai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
o dėl pilvuko, tai paieškokit kitų problemyčių, gal paaugo greičiau-godžiau žinda, daugiau oro prisiryja ir pučia pilvuką; gal naują maistą įvedėt, pradėjot drąsiau viską valgyti. gal kavinėse dažniau apsilankot, ten koks bebūtų "naminis" kaistas, bet pastebėjau dažniau sukelia problemų su mažųjų pilvukais... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fedes @ 2010 12 14, 11:04)
viskas gerai  4u.gif  4u.gif  4u.gif
o dėl pilvuko, tai paieškokit kitų problemyčių, gal paaugo greičiau-godžiau žinda, daugiau oro prisiryja ir pučia pilvuką; gal naują maistą įvedėt, pradėjot drąsiau viską valgyti. gal kavinėse dažniau apsilankot, ten koks bebūtų "naminis" kaistas, bet pastebėjau dažniau sukelia problemų su mažųjų pilvukais...  4u.gif

Vat ir as nesuprantu kas su tuo pilvuku- jokio naujo maisto schmoll.gif , nes mes tik MP valgom, jokiose kavinese nesilankau is viso, nemegstu ju maisto, jokio sau naujo maisto neivedziau, o vat gal pradejo prisiryti oro?? cia tai gali buti- o kaip pataisyti , juk atrodo nuo pat pradziu stengiuosi teisingai kruti duoti, gal kazkaip nebe taip...na teks pastebeti
Aciu ,mergaites uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Laba diena, maitinu savo sunu jau beveik 9 men, taciau kuo toliau, tuo maziau jis valgo mano pienuko. Kieto maisto valgome 3 k dienoje, suvalgo tikrai nedaug apie 100-150 g, tarp maitinimu ir maitinimo metu duodu atsigerti vandenuko. Anksciau dar diena gerdavo pienuka, o dabar visai neima papuko, tik kandziojasi. schmoll.gif Todel ir siulau vandens vietoj pienuko, kad gautu skysciu. Na, jeigu buna pavarges ir nori miego, tai dar pavalgo. Noriu paklausti, ar jau viskas? T.y. ar tureciau duoti misinuko? Dabar gaunasi, kad pienuko atsigeria vakare (nedaug, daugiau reikia papuko, kad uzmigtu), nakti kelis kartus ir ryte (kiek daugiau). Ar to pakanka?
Atsakyti
Sveikos mamytes, kreipiuosi pagalbos! Mano mazyliui jau 3 men. iki tol nusitraukinejau pienuka ir primaitindavau misinuku (deje, per savo nezinojima paklausiau pediatres, kuri pasake, kad man truksta pieno, nors vaikeliui buvo tik 10 paru.. verysad.gif ) Laaabai noriu maitinti pati vaikuti. Ar mum dar ne per velu? Pradejau mazinti misinuko norma ir dazniau deti ji prie kruties, bet labai bijau kad jam nepakenkciau, nes nebeliko rezimo, vaikutis valgydamas is kruties neprivalgo,nors valgom po 2-2,5 val, zyzia, papulius tampo, kandzioja, kai jau pradeda rekti, begu daryt misinuka. Tas pustustes mano krutis ramiai zinda tik, kai jau nori miegucio, be to neuzmiega.As jauciuosi lyg ji kankinu... Ar as nepakenksiu jo vystymuisi, jis taip daug guguodavo, o dabar nebe, tik kartais sypseniuka isspaudziu is jo ar pasijuokia balsu, bet gugavimo neber. Gal man liautis ir grizti prie seno rezimo su normalia misinio norma ir nusitraukinet pienuka, kol jo dar yra??? Pagelbekit prasau..
Atsakyti