Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys

QUOTE(jurg333 @ 2010 12 02, 18:01)
Kartais dar buna kad vaikuciai istisai ant kruties kabo, kai buna vadinamieji augimo suoliai. Skaiciau, kad jie berods buna apie 3 sav. ir 3 men. Tada atrodo, kad pienuko truksta. Kai kur net gimdymo namuose pataria, kad butent tuo laiku nereiketu pradet panikuot, tiesiog duoti vaikuciui zysti tiek kiek jis nori ir per kelias dienas pienuko pasigamina pagal vaikucio poreikius. Be to, ir patys vaikuciai labai nevienodai valgo. Pvz. as pirmo  menesio gale labai jaudinaus, kad manoji valge tik po 2 ar 3 minutes. Vakarais tik valgydavo siek tiek ilgiau. O juk visos metodikos sako, kad vaikuti reikia maitinti netrumpiau kaip 15 min. Bet kai nuejom pasisvert, tai buvom priauge 1 kg. 300 g. O mano drauges vaikas pastoviai kabo ant kruties, irgi maitinimas uzsitesia daugiau nei valanda, bet svorio irgi normaliai priaugo. Taigi kiek vaikutis valgo priklauso ir no jo pacio ir nuo krutines (t.y. kaip bega pienukas ar stipria ciurksle ar isleto). Tik paziurekit ar vaikutis gerai apima speneli, nes tai irgi gali buti dazno valgymo priezastis. O tai pat ir daznas kruties kaitaliojimas gali itakoti, kad jis pavalgo tik liesojo pienuko, del to labai greitai vel isalksta. Mano mergaite per 3 men. tiek kartu keite savo valgymo iprocius, kad  doh.gif Taigi manau, kad dar viskas gali labai pasikeist ir tie valgymai gali patrumpet. Ir siaip man smagiau, kai vaikas, kad ir visa diena kabo ant kruties, nei kad puse dienos negali niekaip ikist... Nes dabar mums sitas periodas:)

kazkaip man nuojauta sako,kad neaisku,ar bent 1 kg priaugom, nes vakar 3 val mane su pertraukom ten trauke, ir vien puse ir kita,atrodo niekas ten nebega,ji traukia ir nervinasi,nes kai krutine apminksteja sunkiau jai ten sekasi,ir turbut letai ten bega, na bet aciu,kad pabendravot su manim tuo klausimu, nes niekaip nerandu ramybes, turbut reiketu nustoti apie tai galvoti,bet kazkaip sunku 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,

norejau paklausti kiek ml MP suvalgo ~4 men kudikis? Noriu palikti leliuka mamai nusitraukusi pienelio, bet nezinau kiek palikti. Atsiprasau jei kazkas jau rase sioje temoje - neskaiciau, nes nelabai turiu kada.

Aciu uz atsakyma
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cooliuke: 03 gruodžio 2010 - 11:55
QUOTE(cooliuke @ 2010 12 03, 11:51)
Laba diena,

norejau paklausti kiek ml MP suvalgo ~4 men kudikis? Noriu palikti leliuka mamai nusitraukusi pienelio, bet nezinau kiek palikti. Atsiprasau jei kazkas jau rase sioje temoje - neskaiciau, nes nelabai turiu kada.

Aciu uz atsakyma


manau kiekvienas individualiai.. pienukas mūsų skirtingas ir vaikai skirtingi, čia gi ne mišinukas dozuotas... bet jei galėtum nusitraukt 200 ml, tai pilnai pakaktų manau.

o šiaip kol mamytės nėra, kūdikis gali ir šiek tiek mažiau pavalgęs pabūti, jei zirs ir trūks, pasinešios pačiūčiuos močiutė, gali vandenuko iš šaukštuko duoti nusiraminimui, jeigu labai norės. kol šalia fabrikėlis nekvepia, tai kiti kūdikiai visai ramiai priima, kad atsiims neprivalgymą paskui smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fedes: 03 gruodžio 2010 - 12:35
QUOTE(Fedes @ 2010 12 03, 12:28)
manau kiekvienas individualiai.. pienukas mūsų skirtingas ir vaikai skirtingi, čia gi ne mišinukas dozuotas... bet jei galėtum nusitraukt 200 ml, tai pilnai pakaktų manau.
<...>

Aš vyrui palieku buteliuką su maždaug 250-300 ml (tiek pavyksta nusitraukti per kartą) 4u.gif - visąlaik užtenka thumbup.gif
O dėl visa ko šaldymo kameroj visuomet yra atsargų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fedes @ 2010 12 03, 13:28)
manau kiekvienas individualiai.. pienukas mūsų skirtingas ir vaikai skirtingi, čia gi ne mišinukas dozuotas... bet jei galėtum nusitraukt 200 ml, tai pilnai pakaktų manau.

o šiaip kol mamytės nėra, kūdikis gali ir šiek tiek mažiau pavalgęs pabūti, jei zirs ir trūks, pasinešios pačiūčiuos močiutė, gali vandenuko iš šaukštuko duoti nusiraminimui, jeigu labai norės. kol šalia fabrikėlis nekvepia, tai kiti kūdikiai visai ramiai priima, kad atsiims neprivalgymą paskui smile.gif


na nzn,nzn, ziurint kuriam laikui palikt nori.jei visai dienai,gi uzsiklyks vaikas nuo tokio kiekio unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pamparam:) @ 2010 12 03, 16:55)
na nzn,nzn, ziurint kuriam laikui palikt nori.jei visai dienai,gi uzsiklyks vaikas nuo tokio kiekio unsure.gif



aaa, niu jo... čia aš turėjau omeny vienam kartui blush2.gif
Atsakyti
oho 200 ml blink.gif blink.gif juk ju skrandukai ju paciu kumstuko dydzio - kur tiek telpa??? na nesiginciju, bet kazkaip nerealu man blush2.gif

vis tiek aciu uz atsakyma, paliksim kibira pieno biggrin.gif reikes is anksto ruostis smile.gif
Atsakyti
Sveikos yra formule pagal kuria apskaiciuoja kekvienam vaikui individualiai kiek isgeria .Reiks gydytojos paklaust ,nes ji man sake 2 men vaikui.Manoji keturiu menesiu apie astuonesdesimt gramu isgeria vienam kartui bet taigi tik 2kartus matavau kai buvau palikus uosvenei.
Atsakyti
QUOTE(Magira @ 2010 12 06, 13:18)
Sveikos yra formule pagal kuria apskaiciuoja kekvienam vaikui individualiai kiek isgeria.


remiantis čia pateikta info kūdikio paros maisto kiekis apskaičiuojamas pagal kūdikio amžių ir svorį:
# 2 – 4 mėn. – 1/6 kūno masės (800-1000ml);
# 4 – 6 mėn. - 1/7 kūno masės (900-1000ml);

maniškė būdama 1.5 mėn. palikta vyrui per kartą išgerdavo apie 125 ml. ax.gif todėl ir dabar tiek palieku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carlin: 06 gruodžio 2010 - 12:33
Nu niekaip man neiseina nusitraukti doh.gif turiu ir avent rinkini, bet.... nors gal ir poreikio nera smile.gif Kai auginau pirmaja meginau nusitraukti kad zinociau kiek pienuko turiu, ispaudziau seip ne taip 40 ml, tai nutariau daugiau saves nekankinti, o maitinau iki 9 men ir pienuko tikrai uzteko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kaktuselis @ 2010 12 07, 13:00)
Nu niekaip man neiseina nusitraukti  doh.gif turiu ir avent rinkini, bet.... nors gal ir poreikio nera smile.gif Kai auginau  pirmaja meginau nusitraukti kad zinociau kiek pienuko turiu, ispaudziau seip ne taip 40 ml, tai  nutariau daugiau saves nekankinti, o maitinau iki 9 men ir pienuko tikrai uzteko  4u.gif



kam nusitraukineti jei nereikia??? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(cooliuke @ 2010 12 07, 18:51)
kam nusitraukineti jei nereikia???  blink.gif

Čia turbūt iš tos serijos, kai mano mama, anyta, močiutė "patarinėjo", kad "būtina nusitraukti likusį pieną po kiekvieno maitinimo, nes likęs jis suges" doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti