Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys

QUOTE(Chloe @ 2010 11 15, 14:47)
NA reiks ir man pameginti patepti kazko skanaus  doh.gif  Bet ar neprisizaisiu as su tokiu elgesiu, paskui iki 2 metu reiks tepliotis kad tik valgytu...  doh.gif

to jau nezinau, bet aš tai zaisiu, nes mano mazas ir noriu maitinti ji (.)
Atsakyti
QUOTE(DanguoleGaput @ 2010 11 15, 12:49)
to jau nezinau, bet aš tai zaisiu, nes mano mazas ir noriu maitinti ji (.)

Mano irgi mazas ir as noriu ji maitinti, nes tai jam geriausia, tik va kad jis nenori, ar gali tokio amziaus vaikas atsijunkyti jau ???
Atsakyti
QUOTE(Chloe @ 2010 11 15, 12:01)
Mano irgi mazas ir as noriu ji maitinti, nes tai jam geriausia, tik va kad jis nenori, ar gali tokio amziaus vaikas atsijunkyti jau ???

tai kad jusu gerokai paauges jau smile.gif

o gal jus uzvalget kazko, kas pakeite pienelio skoni? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolyte @ 2010 11 15, 13:04)
tai kad jusu gerokai paauges jau smile.gif

o gal jus uzvalget kazko, kas pakeite pienelio skoni?  g.gif

Taip jau gana didelis, tik ar tokio amziaus vaikas jau gali buti be pieno ? As nieko neuzvagiau,mityba tokia pat kaip 8 menesius, nieko naujo...
Atsakyti
QUOTE(Chloe @ 2010 11 15, 15:01)
Mano irgi mazas ir as noriu ji maitinti, nes tai jam geriausia, tik va kad jis nenori, ar gali tokio amziaus vaikas atsijunkyti jau ???

Chole, apie 9 mėnesį vaikučiams taip būna- lyg ir nori pienelio, lyg ir prieštarauja tam.
Linkiu daug kantrybės ir tiesiog pralaukti šitą laikotarpį, dažniau pasiūlyti krūtį. Pamatysite, po savaitės ar dviejų situacijas bus visai kitokia.
Tikrai, yra pavyzdžių, kad tokiu metu mamos ir atjunko "nes vaikas pats atsisakė krūties", bet, deja, tai neatsisakymas, o toks augimo periodas.
Linkiu sėkmės ir dar ilgai žindyti, kiek vaikui ir jums reikės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spengla @ 2010 11 15, 13:51)
Chole, apie 9 mėnesį vaikučiams taip būna- lyg ir nori pienelio, lyg ir prieštarauja tam.
Linkiu daug kantrybės ir tiesiog pralaukti šitą laikotarpį, dažniau pasiūlyti krūtį. Pamatysite, po savaitės ar dviejų situacijas bus visai kitokia.
Tikrai, yra pavyzdžių, kad tokiu metu mamos ir atjunko "nes vaikas pats atsisakė krūties", bet, deja, tai neatsisakymas, o toks augimo periodas.
Linkiu sėkmės ir dar ilgai žindyti, kiek vaikui ir jums reikės  4u.gif

Begalo dekinga uz padrasinima ir patarimus, atsigavau nerealiai, aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif As ir manau kad atsisakyti kruties jis dar permazas, taigi pakariausim ir vel viskas susitvarkys bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chloe @ 2010 11 15, 15:57)
Begalo dekinga uz padrasinima ir patarimus, atsigavau nerealiai, aciu  4u.gif  4u.gif  4u.gif  As ir manau kad atsisakyti kruties jis dar permazas, taigi pakariausim ir vel viskas susitvarkys  bigsmile.gif

Tikrai nėra už ką. Laikykitės, kantrybės. Mums jau praeitas etapas.
Pritariu, jog tokio amžiaus kūdikėlis per mažas nujunkymui schmoll.gif, o dar prieš šaltąjį/ ligų sezoną...
Viskas bus gerai, pamatysit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chloe @ 2010 11 15, 14:30)
Sveikos, gal jus man padesit, maniskiui jau greit 9 menuo, bet jis labai nenori MP sad.gif Nuo 7 menesio dienos metu jau nebegalejau iduoti kruties, kategoriskai atsisake, reke klyke pamates, dabar duodu tik ryte ir vakare, bet kelios dienos kad ir tokiu laiku nenori...pyksta, nervuojasi, stumdo mane, baisu kas darosi. Zodziu maitinitmas darosi kancia, nezinau ka daryti, nejaugi duosiu misinuka kai pati turiu pilna pieno ??? Nejaugi tokio amziaus vaikas jau pats atsijunko ir gali gyventi be pieno ??? Kieta maista valgo puikiai ir didelem porcijom.


aisku nekoks patarimas,bet tiesiog idomu,ar bandet duot is buteliuko ir ar valgo? maniskei buvo taip uzeje,bet po to praejo toks elgess..
Atsakyti
QUOTE(agnuske @ 2010 11 15, 14:02)
aisku nekoks patarimas,bet tiesiog idomu,ar bandet duot is buteliuko ir ar valgo? maniskei buvo taip uzeje,bet po to praejo toks elgess..

MIsinuka yra valges ir noriai, dabar nedaviau, nenoriu duoti kad nepagalvotu jog nebereiks valgyt MP, o savo pieno negaliu nutraukti, max 10ml, nei su rankom nei su pientraukiu nepavyksta daugiau.
Atsakyti
QUOTE(Chloe @ 2010 11 15, 16:25)
MIsinuka yra valges ir noriai, dabar nedaviau, nenoriu duoti kad nepagalvotu jog nebereiks valgyt MP, o savo pieno negaliu nutraukti, max 10ml, nei su rankom nei su pientraukiu nepavyksta daugiau.

man tai pavyksta nusitraukt, kai pientraukio galas būna šiltas, tiesiog su virintu vandniu praplaunu,ir žiūriu į vaiko nuotrauką arba mastau apie ji
Atsakyti
QUOTE(DanguoleGaput @ 2010 11 15, 14:29)
man tai pavyksta nusitraukt, kai pientraukio galas būna šiltas, tiesiog su virintu vandniu praplaunu,ir žiūriu į vaiko nuotrauką arba mastau apie ji

Nebandziau taip, bet ir nenoriu pradet nutraukinejimu, nes paskui visai nebeims kruties, o iki 2 metu ar ilgiau zaisti pientraukiu as nelabai linkusi...
Atsakyti
QUOTE(Chloe @ 2010 11 15, 16:45)
Nebandziau taip, bet ir nenoriu pradet nutraukinejimu, nes paskui visai nebeims kruties, o iki 2 metu ar ilgiau zaisti pientraukiu as nelabai linkusi...

tai ne is buteliuko duok, o iš puodelio,šaukstelio, svirksto be adatos
Atsakyti