Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys

QUOTE(Rajnele @ 2010 11 13, 17:27)
papildomai: geriu arbatele Hipp zindyvems ir kmynu arbata su pienu, kurios skatina MP gamyba.


viskas saunu tik arbateles pieno neskatina,tik zindantis vaikelis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuske @ 2010 11 13, 18:19)
viskas saunu tik arbateles pieno neskatina,tik zindantis vaikelis mirksiukas.gif

bet is kur tada tokie pletkai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolyte @ 2010 11 14, 02:02)
bet is kur tada tokie pletkai?  ax.gif

Gerai sakot - pletkai smile.gif
Man patiko vienos žindymo konsultantės klausimas - tai jei šios arbatos padeda gamintis pienui, tai daug jų gerianti nežindanti (neturinti kūdikio) moteris irgi imtų laktuoti? doh.gif
Mano nuomone, jos padeda tik tuom, kad ten yra anyžių ir melisų, kurie ramina. O kaip žinia, mažiau nervų - daugiau pieno 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolyte @ 2010 11 14, 04:02)
bet is kur tada tokie pletkai?  ax.gif

Ant svieto yra daugybė mitų.
Šiais laikais daug ką įperša reklama... mirksiukas.gif
Atsakyti
Vadinasi is esmes, geriant namine metu ar melisu arbata poveikis tas pats bus?? jei is tiesu tos arbateles tik ramina, o daugiau jokios papildomos naudos neduoda??? g.gif

vadinasi nebemest pinigu ant Hipp? doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Rajnele @ 2010 11 14, 13:54)
Vadinasi is esmes, geriant namine metu ar melisu arbata poveikis tas pats bus??  jei is tiesu tos arbateles tik ramina, o daugiau jokios papildomos naudos neduoda???  g.gif 

vadinasi nebemest pinigu ant Hipp?  doh.gif

Siaip esu girdejus, kad metu arbatyte negerai,mazina pienuko gamyba, bet... cia tik girdejau, o kaip yra is tiesu, nezinau smile.gif

as pati nustojau ja gerti kai suzinojau blush2.gif
Atsakyti
bet jei sako kad arbata neitakoja MP gamybos o tai daro tik zisdamas kudikis... kaip neskatina, taip negali ir mazinti, vadinasi... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rajnele @ 2010 11 14, 18:35)
bet jei sako kad arbata neitakoja MP gamybos o tai daro tik zisdamas kudikis... kaip neskatina, taip negali ir mazinti, vadinasi... g.gif


as pati geriau salaviju arbata,kurie mazina MP gamyba.nieko nenutiko. be gal taip geriau nerizikuoti smile.gif
Atsakyti
aš manau arbatos padeda tik tada kada tiki, kad jos padės. juk pieno fabrikelis smegenyse. aš tikiu, kad arbatos gali padėti,bet labiau jas geriu, nes mabe labai troskina ax.gif
Atsakyti
Sveikos, gal jus man padesit, maniskiui jau greit 9 menuo, bet jis labai nenori MP sad.gif Nuo 7 menesio dienos metu jau nebegalejau iduoti kruties, kategoriskai atsisake, reke klyke pamates, dabar duodu tik ryte ir vakare, bet kelios dienos kad ir tokiu laiku nenori...pyksta, nervuojasi, stumdo mane, baisu kas darosi. Zodziu maitinitmas darosi kancia, nezinau ka daryti, nejaugi duosiu misinuka kai pati turiu pilna pieno ??? Nejaugi tokio amziaus vaikas jau pats atsijunko ir gali gyventi be pieno ??? Kieta maista valgo puikiai ir didelem porcijom.
Atsakyti
QUOTE(Chloe @ 2010 11 15, 14:30)
Sveikos, gal jus man padesit, maniskiui jau greit 9 menuo, bet jis labai nenori MP sad.gif Nuo 7 menesio dienos metu jau nebegalejau iduoti kruties, kategoriskai atsisake, reke klyke pamates, dabar duodu tik ryte ir vakare, bet kelios dienos kad ir tokiu laiku nenori...pyksta, nervuojasi, stumdo mane, baisu kas darosi. Zodziu maitinitmas darosi kancia, nezinau ka daryti, nejaugi duosiu misinuka kai pati turiu pilna pieno ??? Nejaugi tokio amziaus vaikas jau pats atsijunko ir gali gyventi be pieno ??? Kieta maista valgo puikiai ir didelem porcijom.

mano kruti ima kai patepiu ja keliais lasiukais espumizano, nes mums dar pilvuka pucia
Atsakyti
QUOTE(DanguoleGaput @ 2010 11 15, 12:32)
mano kruti ima kai patepiu ja keliais lasiukais espumizano, nes mums dar pilvuka pucia

NA reiks ir man pameginti patepti kazko skanaus doh.gif Bet ar neprisizaisiu as su tokiu elgesiu, paskui iki 2 metu reiks tepliotis kad tik valgytu... doh.gif
Atsakyti