Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys

QUOTE(Košė-Malošė @ 2010 11 11, 02:18)
Artėjantis kontrolinis svėrimas?


taip verysad.gif zinau kad geriausia butu nenueiti i ji po tu duotu 2 sav.,bet neiseis taip.ir turesiu pasisakyti ka valgem, ir kad nepaklausiau nurodymu,o nurodymui duot mesa paklusiu tik po 4 men doh.gif pyktis tai nenoriu.bet aisku cia tema apie zindyma,o ne kaip susisneketi su gyd blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolyte @ 2010 11 06, 18:00)
Klausiu ir as patarimo  blush2.gif 
mazylis turejo pielige, reikejo ir man spenelisu tepri su vaistukais, bet tokiais, kuriuos pries maitinima reikia BUTINAI nusiplauti,kadangi as bijojau,kad galiu kuria karta pamirsti, tai nesitepiau  blush2.gif  Pienlige jau pasitrauke, o spenelius man skauda, nors anksciau ju neskaudejo. O skausmas toks duriantis, bet tik spenelius, ne pacia krutine. Kazin cia gali buti del tos pienliges?  g.gif

manau, kad Jums skauda spenelius ne nuo pienligės, gal jie nukramtyti mažiuko? Jei labai skauda dėkite ramunėliu, medetkų kompresiukus, tiks ir kopūsto lapas arba jei turite naminės drobulės kompresiukus dėkite. Tikrai išsveiksite. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronaldo @ 2010 11 11, 21:00)
manau, kad Jums skauda spenelius ne nuo pienligės, gal jie nukramtyti mažiuko? Jei labai skauda dėkite ramunėliu, medetkų kompresiukus, tiks ir kopūsto lapas arba jei turite naminės drobulės kompresiukus dėkite. Tikrai išsveiksite.  4u.gif

bigsmile.gif vadinasi nereikia tu vaistu thumbup.gif gydysimes namienemis priemonemis. Aciu aciu aciu 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,

norėčiau, kad padėtute vėl pradėti maitinti kūdikį.Man sūnus gimė 09.21. Kai gimė jis neimė krūties, todėl pirmoms dienomis jam buvo duodama gliukozė, mišinukas iš buteliuko. Kai grįžom namo, stengiausi duoti krūtinę, imdavo, bet vis urgzdavo, greit išmesdavo krūtį ir rėkdavo. Toks jausmas, kad jam sunku ištraukti pieną. Po mėnesio nuėjome pas gydytoja jinai pasakė kad priaugome labai mažai tik 600 g. todėl pradėjome nusitraukinėti pieną ir primaitinti mišinuku. Vis bandau įsiūlyti krūtinę, jei paima tai už kokių 5 min. išmeta. Kaip grįžti prie maitinimo krūtimi? Nes labai noriu maitinti vaiką savo pieneliu iš krūtinės. Bandėm anstpenius, bandėm pirma nutraukt ir paskui duoti, bet nedavė tai rezultato.
Atsakyti
QUOTE(seima is 5 @ 2010 11 08, 10:51)
Taip , taip,as ta ir norejau pasakyt, kad jei po maitinimo nusitrauki, tai gerai...., bet jei nemaitini, o nutrauki, ir is buteliuko duodi, tada pienuko mazeja

vėl prieštarausiu smile.gif žinau tris mamytes kurios nuo gimimo MP nutraukia ir girdo iš buteliuko blush2.gif sėkmingai tai daro 6 mėn. mirksiukas.gif
Medalis joms 4u.gif 4u.gif

Nežinia nuo ko tai priklauso,
pirmą sūnų (dėl informacijos stokos) maitinau tik 3 mėn. blush2.gif
antrą šiek daugiau, bet iki 6 nepavyko, o šįkart viskas paprasčiau ir lengviau smile.gif
Bet ir vaikeliai skirtingi, vienas tinginukas, paragavęs buteliuko nenorėjo imt krūties, o kitas nenori imt čiulptuko ir buteliuko.
Tik mamos (.)(.)ir artumas nuramina wub.gif
QUOTE(agnuske @ 2010 11 09, 17:46)
tai man per galva duos lotuliukas.gif norejau taip,bet sake,kad darzoves kaloriju neturi.duokit pieniskas koses, o darzoves - su mesa, bei su sviestu,aliejum. 

Nesibaimink tu gyd., juk tu mama ir žinai, kas geriausia tavo vaikeliui.
O gyd. irgi ne dievai, kurie dažnai būna senamadiškų pažiūrų ir siūlo ne tai kas gerai ir naudinga.
Gal ir blogai, bet aš savo visus vaikus pradėjo maitinti nuo daržovių.


QUOTE(agnuske @ 2010 11 11, 14:19)
taip verysad.gif zinau kad geriausia butu nenueiti i ji po tu duotu 2 sav.,bet neiseis taip.ir  turesiu pasisakyti ka valgem, ir  kad nepaklausiau nurodymu,o nurodymui duot mesa paklusiu tik po 4 men doh.gif pyktis tai nenoriu.bet aisku cia tema apie zindyma,o ne kaip susisneketi su gyd blush2.gif

Mums ir gyd. nuo 4 mėn. siūlė duot sulčių, nors maitinu MP, o nuo 6,5 mėsos duot. Tačiau neduodu.
Pas gyd. turi eiti su malonumu, be baimės, kuri tau, bet kada turi padėti ir patarti,juk vaikelį auginu tu, o ne ji. Žinoma rekomendacijų išklausyti visada ne prošal.
QUOTE(DanguoleGaput @ 2010 11 12, 10:33)
Laba diena,

norėčiau, kad padėtute vėl pradėti maitinti kūdikį.Man sūnus gimė 09.21. Kai gimė jis neimė krūties, todėl pirmoms dienomis jam buvo duodama gliukozė, mišinukas iš buteliuko. Kai grįžom namo, stengiausi duoti krūtinę, imdavo, bet vis urgzdavo, greit išmesdavo krūtį ir rėkdavo. Toks jausmas, kad jam sunku ištraukti pieną. Po mėnesio nuėjome pas gydytoja jinai pasakė kad priaugome labai mažai tik 600 g. todėl pradėjome nusitraukinėti pieną ir primaitinti mišinuku. Vis bandau įsiūlyti krūtinę, jei paima tai už kokių 5 min. išmeta. Kaip grįžti prie maitinimo krūtimi? Nes labai noriu maitinti vaiką savo pieneliu iš krūtinės. Bandėm anstpenius, bandėm pirma nutraukt ir paskui duoti, bet nedavė tai rezultato.

blink.gif kas per ligoninė, gyd., jei kūdikiui nuo pirmų dienų kiša gliukozę, mišinį doh.gif labai panašu į tarybinis laikus doh.gif
Aišku kiekvienam, kad pirmą dieną, mažyliui sunku paimti krūtį, žysti. Reikia daug pastangų ir mamai ir vaikeliui.
Ligoninėje turėjo paaiškinti, parodyti, kaip maitinti, o ne gliukozę kišt.
Susidarė, tokia nuomonė, kad mes mamos daugiau žinom apie žindymą, mitybą, nei gyd. kurie vis dar vadovaujasi tarybinio auklėjimo nuostatomis.
Seniau netgi manė, kad pakanka, kūdikiui 2-3 mėn. MP.

Svorio normaliai vaikas priaugo, juk kiekvienas skirtingai auga.
Vėl jaučiasi, kad gyd. vadovaujasi, literatūra, pagal lentelę.

Nelabai supratau, kodėl nutraukinėjai MP, o maitinai mišiniu g.gif

Žinoma, nuo vaikelio priklauso, jei tinginukas, pabandė iš buteliuko, krūties nenorės imti.
Miegokit kartu, siūlyk krūtų, ne tada, kai tu nori, o stenkis įsiklausyt į mažylį.
Linkiu begalinės kantrybės ir stiprybės.
Sekmės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte sesyte: 12 lapkričio 2010 - 10:59
QUOTE(saulyte sesyte @ 2010 11 12, 12:51)


Nelabai supratau, kodėl nutraukinėjai MP, o maitinai mišiniu g.gif



ačiū 4u.gif o aš maitinau tik mp nusitraukus, bet pradėjo man trukti, tada pradejau duoti misinuka.
mane labiausiai nervina, kad tie gimdymo namai yra pripazinti palankiausi žindymui doh.gif o gydytoja ketinu keisti, bet rask tu gera gydytoja siais laikais. toks kuris butu uz liaudiska medicina, uz naturalizma
Atsakyti
QUOTE(DanguoleGaput @ 2010 11 12, 11:59)
ačiū 4u.gif  o aš maitinau tik mp nusitraukus, bet pradėjo man trukti, tada pradejau duoti misinuka.
mane labiausiai nervina, kad tie gimdymo namai yra pripazinti palankiausi žindymui doh.gif o gydytoja ketinu keisti, bet rask tu gera gydytoja siais laikais. toks kuris butu uz liaudiska medicina, uz naturalizma


na mažiukui 1 mėnuo, tikrai pienuko negalėjo trukti, dar nenusistovėjęs rėžimas. Jei nori maitint MP, mišinuką ir buteliuką mesk lauk.

drinks_cheers.gif Gerą gyd. ir dar kad sutaptų nuomonės, sunku rasti.
Tiesiog išklausyk jų patarimo, o kas geriausia ir kas tinka atsirink pati mirksiukas.gif

Sekmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte sesyte @ 2010 11 12, 13:11)
na mažiukui 1 mėnuo, tikrai pienuko negalėjo trukti, dar nenusistovėjęs rėžimas. Jei nori maitint MP, mišinuką ir buteliuką mesk lauk.

drinks_cheers.gif Gerą gyd. ir dar kad sutaptų nuomonės, sunku rasti.
Tiesiog išklausyk jų patarimo, o kas geriausia ir kas tinka atsirink pati mirksiukas.gif

Sekmės 4u.gif

taip ir darysiu, vyras išvažiuoja 5 dienom dirbt. tai mes su mažium kovosim. gal pavyks
Atsakyti
QUOTE(DanguoleGaput @ 2010 11 12, 12:24)
taip ir darysiu, vyras išvažiuoja 5 dienom dirbt. tai mes su mažium kovosim. gal pavyks



drinks_cheers.gif
visus darbus atidėk į šalį, miegokit kartu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte sesyte @ 2010 11 12, 13:49)
drinks_cheers.gif
visus darbus atidėk į šalį, miegokit kartu wub.gif

taip ir darysim mirksiukas.gif tikiuosi per ta laika vabalu del netvarkos neatsiras lotuliukas.gif jetau kaip aš noriu maitinti ji. ir kaip as slyksciai jauciuosi, kai jis spjauna ir rekia. kaip kokia raupsuota. o kokia poza vaikui geriau duoti, kad jam butu lengviau paimti?
Atsakyti
QUOTE(DanguoleGaput @ 2010 11 12, 10:53)
taip ir darysim mirksiukas.gif tikiuosi per ta laika vabalu del netvarkos neatsiras lotuliukas.gif jetau kaip aš noriu maitinti ji. ir kaip as slyksciai jauciuosi, kai jis spjauna ir rekia. kaip kokia raupsuota. o kokia poza vaikui geriau duoti, kad jam butu lengviau paimti?

uzsidek ant krutines silta kompresiuka pries maitinant-lengviau pienelis begs,maziau pastamgu reikes mazyliui.ir galvok teigiamai-juk viska darai kad maitintum ir maitinsi
Atsakyti
na, as dar pakankamai naujai iskepta mama, bet pasidalysiu savo patirim, mazu kam pades...

maniau, kad vaikui neuztenka MP, pradejau nusitraukineti ir skirtuma damaitinti misinukais... bet po misinuku (isbandziau kelis) vaikas viska isvemdavo (atpildavo butu pernelyg grazus zodis cia). Nuvaziavau pas daktare, kuri pirmoji vaiki apziurejo vos gimusi. patikrino kaip jis apima kruti (demonstravom)...

rezultatas toks: grieztai uzdraude misinukus ir nusitraukinejimus. nes, sake, nutraukiant pieno pilnai neimanoma istraukti! krutyje pacioje pieno buna nedaug, o kai vaikis ima zysti kruti - skatina jo "padavima", todel pienas pradeda teketi ir is liauku kuriu pientraukis nestimuliuoja (na kazkaip panasiai). del to ir svarbu kaip mazius kruti apima.

tai vat musu misiniu buvo jam tiesiog per daug (bet skanu) ir skrandis maisto pertekliu paprasciausiai salino... o per ta laika jau buvo MP gamyba issibalansavusi, nes pilnai nenutraukdavo tas pientraukis, kaip minejau...

tai mes emem is naujo zaisti su krutim: kas valanda, kas dvi - kada mazius nori, tada duodavau kruti. zinoma, sunku, galima sakyti lovos rezimas. bet panasu kad vel normaliai pieno lelius pritraukia 4u.gif

dar svarbu, kad vaikis pilnai izzystu kruti, kuria pradejo... antros galima ir neduoti...

papildomai: geriu arbatele Hipp zindyvems ir kmynu arbata su pienu, kurios skatina MP gamyba. nam man atrodo,viska sudejus, pavyko smile.gif

tikiuosi kazkam pades si mano patirtis. negaliu atsidziaugti kad vis dar maitinu pati ir noriu tai daryti bent iki 1.5m bigsmile.gif

Atsakyti