Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys

QUOTE(wwawwa @ 2010 09 09, 15:02)
sveikutes,

prasau PAGALBOS. Visada svajojau pati maitint, bet nzn ar man pavyks...mat jau menuo kudikiui, ir vienas spenelis labai patines, ir itrukes stipriai, skylute net atsirado . O skausmas nebepakeliamas, siaubas.ir neuzgyja. Viska jau isbandziau, niekas nepadeda, nei kompresai nei tepalai, jiekas, net bandziau dvi dienas nusotraukineti, bet mneuzgijo.... labai skauda, nzn kaip maitint is tos kruties. Antspenio neima vaikas. padekit, gal kam yra taip buve , ar panasiai

isspauskit savo pienuko ir tepkit kuo dazniau mirksiukas.gif
Atsakyti
del tu "nugrauzimu" o kas ju nepatyre???? ojj man tai mishios jau buvo doh.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif mamukai, nu kaip nors pakentekit, as irgi vergdavau, man abi krutis skaudedavo ir su itrukimais ir su kraujuku verysad.gif bet viskas baigesi gerai, uzgijo, man multi mam kompresai labiausiai padejo ir oro vonios, lig shiol sekmingai maitinu ir maitinsiu dar ilgai ilgai, kiek tik vaikas nores biggrin.gif

o kas del neteisingos kudikiu prigludimo prie kruties, tai as asmenishkai manau, kad tai turi reiksmes, bet esu girdejusi kad dar yra toks dalykas kad ir kudikiai pradzioje nelabai moka zisti taisyklingai, tode ir nugriauzhia, nu praktishkai visos mano pazistamos buvo tuos vadinamus "nugrauzhimus" patyrusios nors kai kurios ir patirties su pirmais vaikais turejo ir tikrai mokejo paduot, priglaust unsure.gif

aj, ir va kas keisciausia kad man spenelius skaudejo iki kokio trecio menesio, na taip neintensyviai bet paperstedavo kartais, as ta jausma nurashiau kaip jautriems speneliams:"na jautri odele, jautrus speneliai, daznai kudikis zhinda, delto ir skauda"
nzn irgi kiek cia teisybes mano zhodziuose, nu bet as manau, kad va da ir taip gali but, nu bet nereikia pasiduot. Mano pusesere daba leliuko susilaukus irgi labai aktyviai domejosi zindymu ir labai nori maitint leleiuka, nu bet shakes sake skauda jai lig shiol, papersti, o vaikui jau 1,5 men. unsure.gif

Tai va, mamukai, kenciam kaip Marytes Melnikaites, praeis tas periodas ir poto dziaugsimes kad kaip patogu, kaip smagu yra maitint leliuka thumbup.gif 4u.gif 4u.gif

o kas liecia del pasiskambinimu konsultantems, tai as kai kreipiausi del kudikio nenoro imt kruties (del dantu dygimo buvo toks fokusas) tai labai nenorejau skambint, ciut prisiverciau, nors pati viska shiaip gerai ismanau, bet man matyt moralishkai reikejo to tokio:"viskas gerai, Jus viska teisingai darot", prisiverciau, paskambinau, isgirdau palaikyma, viskas susitvarke, kaip minejau toliau sekmingai maitinu thumbup.gif nebijokit mamukai, skambinkit, as atsimenu net sekmadieni paskambinau blush2.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif

Susirgau, kankina nereali sloga, kosčiu, skauda gerklę. Ar tai nekenkia pieneliui? Ar mažylei nepakenksiu? g.gif

Kuo galima gydytis, kad bent kiek geriau pasijausčiau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sutema: 12 rugsėjo 2010 - 16:25
QUOTE(Sutema @ 2010 09 12, 16:04)
Laba  4u.gif

Susirgau, kankina nereali sloga, kosčiu, skauda gerklę. Ar tai nekenkia pieneliui? Ar mažylei nepakenksiu?  g.gif

Kuo galima gydytis, kad bent kiek geriau pasijausčiau?

Galite prisidengti veidą kauke, kad mažiau mikrobų patektų kūdikiui.
Vaikelį apsaugosite, kadangi per pieną persiduoda antikūnai, kovodami su liga.
Naudoti galite pavyzdžiui Influcidą, Oscilococcin'ą, į nosį tinka euphorbium lašiukai... Taip pat prie kūdikio lovytės galite pririšti marliuke česnako - bus apsauga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IsaDora* @ 2010 09 12, 19:39)
Galite prisidengti veidą kauke, kad mažiau mikrobų patektų kūdikiui.
Vaikelį apsaugosite, kadangi per pieną persiduoda antikūnai, kovodami su liga.
Naudoti galite pavyzdžiui Influcidą, Oscilococcin'ą, į nosį tinka euphorbium lašiukai... Taip pat prie kūdikio lovytės galite pririšti marliuke česnako - bus apsauga  mirksiukas.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Del skaudanciu speneliu, tai man bedu buvo iki geru 2 men. Is pradziu vaikas blogai apziodavo, o po to isimetusi pienlige buvo. Skirtumas tarp paprasto apgrauzimo ir pienliges buvo tame, kad, kai uzpuole pienlige, skausmas buvo toks kaip ir "lendantis" i kruties vidu, skaudejo naktimis net, taip, kad uzmigti negalejau, maitinimas - visiskas kosmaras buvo... Roziniai speneliai tp pienliges pozymis. Dar, paprastai tie Mullti-mum padedavo, bet esant pienligei nuo ju dar blogiau daresi. Stebuklus padare daktarin gelis, siaip pirkom vaikuciui, nes jo burnytej buvo atsiade baltu pusleliu. O profilaktiskai matyt nepakenktu pasiprausti su sodos tirpaliuku.
Atsakyti
QUOTE(meduolia @ 2010 09 11, 22:28)
del tu "nugrauzimu" o kas ju nepatyre???? ojj man tai mishios jau buvo  doh.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif mamukai, nu kaip nors pakentekit, as irgi vergdavau, man abi krutis skaudedavo ir su itrukimais ir su kraujuku  verysad.gif bet viskas baigesi gerai, uzgijo, man multi mam kompresai labiausiai padejo ir oro vonios, lig shiol sekmingai maitinu ir maitinsiu dar ilgai ilgai, kiek tik vaikas nores  biggrin.gif

o kas del neteisingos kudikiu prigludimo prie kruties, tai as asmenishkai manau, kad tai turi reiksmes, bet esu girdejusi kad dar yra toks dalykas kad ir kudikiai pradzioje nelabai moka zisti taisyklingai, tode ir nugriauzhia, nu praktishkai visos mano pazistamos buvo tuos vadinamus "nugrauzhimus" patyrusios nors kai kurios ir patirties su pirmais vaikais turejo ir tikrai mokejo paduot, priglaust  unsure.gif

aj, ir va kas keisciausia kad man spenelius skaudejo iki kokio trecio menesio, na taip neintensyviai bet paperstedavo kartais, as ta jausma nurashiau kaip jautriems speneliams:"na jautri odele, jautrus speneliai, daznai kudikis zhinda, delto ir skauda"
nzn irgi kiek cia teisybes mano zhodziuose, nu bet as manau, kad va da ir taip gali but, nu bet nereikia pasiduot. Mano pusesere daba leliuko susilaukus irgi labai aktyviai domejosi zindymu ir labai nori maitint leleiuka, nu bet shakes sake skauda jai lig shiol, papersti, o vaikui jau 1,5 men.  unsure.gif

Tai va, mamukai, kenciam kaip Marytes Melnikaites, praeis tas periodas ir poto dziaugsimes kad kaip patogu, kaip smagu yra maitint leliuka  thumbup.gif  4u.gif  4u.gif

o kas liecia del pasiskambinimu konsultantems, tai as kai kreipiausi del kudikio nenoro imt kruties (del dantu dygimo buvo toks fokusas) tai labai nenorejau skambint, ciut prisiverciau, nors pati viska shiaip gerai ismanau, bet man matyt moralishkai reikejo to tokio:"viskas gerai, Jus viska teisingai darot", prisiverciau, paskambinau, isgirdau palaikyma, viskas susitvarke, kaip minejau toliau sekmingai maitinu  thumbup.gif nebijokit mamukai, skambinkit, as atsimenu net sekmadieni paskambinau  blush2.gif


ir ka darot del nenoro imt kruties? as del to jau konsultavausi,bet siaip...

Atsakyti
tai daba jau ima kaip didelis biggrin.gif as ta tarpa kai nenorejo nurashiau kaip labai skausmingam dantu dygimui unsure.gif ir gal sutapo gal ne, bet buna toks "kudikiu maištas" kada jie nei sio nei sto ima ir atsisako kruties, tai gali trukti iki kokiu max 5 dienu, veliau vel pradeda ciunkuoti labai noriai, man 4 para paeme kruti

zhodziu dariau taip: daviau daug gerti vandenuko is puodelio ir laaabai daznai siuliau kruti, jei kruties neimdavo, pasiulydavau vandens atsigerti mirksiukas.gif
po rytinio ir pietu miegelio greit skuosdavau namo (nes jis pas mane miega vezimeli lauke) ir siulydavau kruti, po miegu jis apsimiegojes paimdavo ir pavalgydavo, naktimis irgi stengdavaus kad jei jau pradejo budinetis greit kruti pakisht kol neisibudino ir kad pavalgytu kazkiek

va taip ax.gif
Atsakyti
Mamytes,pagelbekit prasau,mano maziukei jau 2men.O zisti kruti nori nuolat.visi kaip susitare sako ilgink inervalus iki 3 val nu bet kaip ,kad ji saukia tada.Apskritai mazai miega,gal 1-2 per diena.tai kiek pabuvus jau vel kumstuka i burnyte kisa arba liezuviuka kaisioja.Nu as tik sedziu ir arrodo istisai maitinu.Ar tai kada nors praeis ar cia jau tiks vaikas ir visa laika ant papulio kabos.Priaugom 1men 1kg,antra 800g.lyg ir normaliai.Bobutes visokios aplinkui tik ir kalba tai pienas per liesas,tai jo truksta tai vaikas islepintas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(magic magic @ 2010 09 23, 16:42)
Mamytes,pagelbekit prasau,mano maziukei jau 2men.O zisti kruti nori nuolat.visi kaip susitare sako ilgink inervalus iki 3 val nu bet kaip ,kad ji saukia tada.Apskritai mazai miega,gal 1-2 per diena.tai kiek pabuvus jau vel kumstuka i burnyte kisa arba liezuviuka kaisioja.Nu as tik sedziu ir arrodo istisai maitinu.Ar tai kada nors praeis ar cia jau tiks vaikas ir visa laika ant papulio kabos.Priaugom 1men 1kg,antra 800g.lyg ir normaliai.Bobutes visokios aplinkui tik ir kalba tai pienas per liesas,tai jo truksta tai vaikas islepintas doh.gif


mes irgi 2 men istisai taip kabojom.na ir nieko.bobuciu neklausykit.paaugs vaikelis ir valgys maziau.dbar toks laikas,kai reikia save pasvesti maziukui smile.gif
Atsakyti
magic magic, 4u.gif
Antro mėnesio pabaigoje- augimo šuolis. Jei nenori pakenkt dukrytei- įsiklausyk į jos poriekį- maitink kiek ji nori ir kada nori, ir taip ilgai- kiek ji nori. Jokių čiulptukų, papildomų gėrimų ir nesiklausyk "protingų" bobučių patarimų...nes maitinsi ne ilgiau už jas su tokiais "pamokymais"... ir "patarimais"...
Kūno kontaktas- oda-doa skatina pienuko gamybą, miegas, poilsis kartu, maitinimas naktį. Ir jokių laikrodžių, vienintelis teisingas laikrodukas- VAVO DUKRYTĖ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuske @ 2010 09 23, 14:46)
mes irgi 2 men istisai taip kabojom.na ir nieko.bobuciu neklausykit.paaugs vaikelis ir valgys maziau.dbar toks laikas,kai reikia save pasvesti maziukui smile.gif

o ka daryti kai yra dar vienas vaikas namuose, truputi didesnis bet reikalaujantis nemaziau demesio unsure.gif negali tada viso laiko skirti maitinimui. o kur dar pailset ir sau nors truputi, juk reikia poilsio norint kad pienukas gamintusi.
Atsakyti