Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys

wwawwa Geriau Skambink mama-mamai: http://www.pradzia.org/node/427
Atsakyti
QUOTE(IsaDora* @ 2010 09 10, 12:26)
wwawwa Geriau Skambink mama-mamai: http://www.pradzia.org/node/427


kad vakar bandziau skambint, nekalbejo su manim niekas,..sad.gif.. tyliu balsu liepe po 2 val perskambinti,o man jau buvo depresija uzejus... po dvieju val praejo ir nebeskambinau...nebedrisau
Atsakyti
QUOTE(wwawwa @ 2010 09 10, 11:34)
kad vakar bandziau skambint, nekalbejo su manim niekas,..sad.gif.. tyliu balsu liepe po 2  val perskambinti,o man jau buvo depresija uzejus... po dvieju val praejo ir nebeskambinau...nebedrisau

Pabandyk šiandien dar kartą - arba tiesiog kitai mamytei. Gal kalbėti negalėjo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IsaDora* @ 2010 09 10, 12:42)
Pabandyk šiandien dar kartą - arba tiesiog kitai mamytei. Gal kalbėti negalėjo  mirksiukas.gif



kzk geda man skambint, kaip kokia nezinau ... o be to ka telefonu paaiskins:(
Atsakyti
Sveikutes ir vel smile.gif
Na o man atsinaujino menstruacijos, cia kazkur siuose forumuose skaiciau kad tai turi itakos pienelio gausumui g.gif Kazkaip ir idomiai, lyg ir tikrai apmazejo to pienelio. Maitinu jau 7 su puse men. Ar tikrai tai turi itakos? 4u.gif Vitkausko knygoje apie tai nieko neraso schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(wwawwa @ 2010 09 10, 12:21)
DIDELIS TAU ACIU.... bandysiu visu punktu laikytis ir pranesiu kaip sekesi.,, va kitas maitinimas is tos vargses kruties....
nelaukiu, bet  teks pasikankinti kazkaip,,, jei nepageres pasiryzusi vaziuoti ieskoti pagalbos, gal  td i ta pati atakalni( kur ir gimdziau, nors as ne vilniete ), gal net gales pagelbeti tavo akusere...

o koki  sodos tirpaliuka padaryt??kiek ko ten


Ner uz ka dekoti, kai pades, tada galesiu padekas priimineti 4u.gif Jei ka, brukstelkit i az, duosiu tos akuseres telefona.

Del sodos tirpaliuko - i puse stiklines silto virinto vandenuko viena arbatini sauksteli sodos ir po maitinimo ilasinti arba su sauksteliu ipilti i burnyte.

wwawwa, ir dar - zinau, kad labai sunku, bet pasitikekit ir tikekit savim ir savo vaikeliu, susitvarkysite 4u.gif Nepraraskit vilties, as irgi is pradziu panikavau, depresavau, bet nuo to niekas negerejo - kaip tik - blogejo. O tada kai jau prasiejo mastitas, susiemiau ir va - sitos bedos nebeliko... Aisku, kita bedele atsirado - mazylis apsirgo, bet gi issikapstysime po truputi... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglekuku: 10 rugsėjo 2010 - 16:48
QUOTE(Reduke27 @ 2010 09 10, 17:09)
Sveikutes ir vel  smile.gif 
Na o man atsinaujino menstruacijos, cia kazkur siuose forumuose skaiciau kad tai turi itakos pienelio gausumui  g.gif  Kazkaip ir idomiai, lyg ir tikrai apmazejo to pienelio. Maitinu jau 7 su puse men. Ar tikrai tai turi itakos?  4u.gif  Vitkausko knygoje apie tai nieko neraso  schmoll.gif


na bent jau as 2 vaikelisu ilgai maitinau ir su abiem susirgau menesinem, bet nepastebejau sumazejimo del to g.gif nemanau, kad turi itakos... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2010 08 03, 14:17)
Tai duodu as jai kruti, bet, kad ji po 15 min. rekia...2 val. ji tikrai neistempia, tada lekiu ruosti misinelius.Kai nusitraukiu- matau kiek ji suvalgo ir kiek misinelio dadaryti reikia....nu vienu zodziu vargas doh.gif
Papildyta:
ji pas mane jau 110 ml suvalgo,  o as tiek geriausiu atveju pritraukiu per 3-4 kartus doh.gif


Nelaukit tu 2 val! Mano maze is pradziu, kokias gal 10 dienu, per diena valgydavo iki 14 kartu! Tik nakti darydavosi ilgesne pertrauka. Nezinau, kiek laiko jusu vaikiukui, bet gal dar nevelu vien tik krutimi maitinti- paprasciausiai keleta dienu pabandykit duoti tiek ir taip daznai, kai tik nores. Nesvarbu, kad pieno, atrodo, ner krutyse- jo prades gamintis tuo daugiau, kuo dazniau jas vaikiukas stimuliuos. Cia mamos dazniausiai padaro klaida, ir pradeda misinelius duot.
Dar noriu paminet (sorry, jei jau kazkur buvo kalbeta), kad 2-4 leliuko gyvenimo savaite, jiems buna toks 24-48 val augimo spurtas, kai jie, atrodo, valgo ir negali sustoti- tada daug mamu pasimeta, isistraukia misinelius, ir nusimena, kad neturi pieno.
Atsakyti
QUOTE(wwawwa @ 2010 09 09, 14:02)
sveikutes,

prasau PAGALBOS. Visada svajojau pati maitint, bet nzn ar man pavyks...mat jau menuo kudikiui, ir vienas spenelis labai patines, ir itrukes stipriai, skylute net atsirado . O skausmas nebepakeliamas, siaubas.ir neuzgyja. Viska jau isbandziau, niekas nepadeda, nei kompresai nei tepalai, jiekas, net bandziau dvi dienas nusotraukineti, bet mneuzgijo.... labai skauda, nzn kaip maitint is tos kruties. Antspenio neima vaikas. padekit, gal kam yra taip buve , ar panasiai


Sveika, man irgi taip buvo. Vienoj vietoj net spenelis buvo lyg atsipleses nuo kruties, toks griovelis atsirades sone! Man buvo del to, kad pienas is kruties per stipriai bego. Del to tie gudruoliai musu kudikiai stipriai kramto spenelius, bandydami sustabdyt tekejima. Pabandykit pakeist zindymo pozicija: leliuka laikykit beveik stacia, o kruti pakelkite, pakisus po ja koki ranksluostuka, kad spenelis ziuretu aukstyn- zinau, keistai ir neimanomai atrodo, bet ner taip sunku, kaip atrodo. Dar galit sedet lovoj atsiremus i stora pagalve, pasvirusi gal 45 laipsniu kampu, o leliukas bus pusiau jums ant virsaus- taip sumazes pieno tekejimas, nes pienas tures teket "i virsu". Jei jau visai blogai, leliuka guldykit sau ant virsaus pilnai, kad jam reiktu stipriai traukti, tada jis taip nekramtys. Tik to paskutinio budo daznai nenaudokit, nes gali uzsikimsti pieno latakai. Man sie budai labai padejo, viskas praejo per keleta dienu. O jau buvau galvojus nutraukt maitinima, nes vos neverkdavau kiekviena kart. Sekmes!
Atsakyti
QUOTE(Reduke27 @ 2010 09 10, 16:09)
Sveikutes ir vel  smile.gif 
Na o man atsinaujino menstruacijos, cia kazkur siuose forumuose skaiciau kad tai turi itakos pienelio gausumui  g.gif  Kazkaip ir idomiai, lyg ir tikrai apmazejo to pienelio. Maitinu jau 7 su puse men. Ar tikrai tai turi itakos?  4u.gif  Vitkausko knygoje apie tai nieko neraso  schmoll.gif

Menstruacijos gali pakeisti pieno skonį. Kūdikis tai irgi pajaučia, gal rečiau žindė per mmm?
MP sumažėti negalėjo - maitinkit pagal vaiko poreikį ir padaugės. mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu uz atsakymus, tikrai ramiau 4u.gif
Nepastebejau, kad maziau valgytu, taip pat sakyciau smile.gif
Maitinu toliau ir tikiuosi dar maitinsiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Reduke27 @ 2010 09 11, 14:14)
Aciu uz atsakymus, tikrai ramiau  4u.gif
Nepastebejau, kad maziau valgytu, taip pat sakyciau  smile.gif
Maitinu toliau ir tikiuosi dar maitinsiu  thumbup.gif

Maitinsi mirksiukas.gif
Atsakyti