Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys

Pabaigėme 11 temą, keliamės į 12-ąją.

Senoji tema čia:
http://www.supermama...howtopic=526232
Papildyta:
Merginos, noriu paklausti, ar kam tai buvo, o gal yra.
Mano mergytei du mėnesiai. Maitinu tik krūtimi, čiulptuko neima, buteliuko taip pat. Bet pastebėjau, kad dukrytei užeina noras čiulpti, ji žinda, bet kai ima tekėti pienukas, pyksta. Tada meta, vėl stveria, vėl ieško. Kol pienukas neteka, gerai, kai ima tekėti, vėl pyksta. Kiša kumštuką į burnytę, bando čiulpti. Ar čia tik mano mergytė taip elgiasi, ar yra ir daugiau tokių leliukų?
Atsakyti
QUOTE(-Neužmirštuolė- @ 2010 07 31, 20:23)
bet kai ima tekėti pienukas, pyksta. Tada meta, vėl stveria, vėl ieško. Kol pienukas neteka, gerai, kai ima tekėti, vėl pyksta.

Gal per stipri srovė bėga?
Atsakyti
mano mazylis taip darydavo, bet jau seniai, kai maziukas dar buvo smile.gif tiesiog turbut noredavo pabut salia ir ciulpimo poreiki patenkint g.gif patraukia, pajunta pienuak, spjauna, vel traukia, vel spjauna... bet kazkaip praejo po kiek laiko ir vel valge normaliai smile.gif
Atsakyti
Na dėl srovės stiprumo tai net nežinau, bet man labiau atrodo, kad mergytė nenori valgyti, o tik pačiulpti, tai dėl to pyksta.
Bim-bam, va lygiai taip pat pas mus yra. Na tikiuosi, kad tai laikina smile.gif
Atsakyti
Pas mane pienelio unsure.gif
maziuke valanda valgo ir nieko nepavalgo, gal dar sunku jai ir istraukti.
Tai nutraukineju su avent, is po nakties dar porcija buna 80 ml., o dienos metu po trijud val. 30-40 ml. isspaudziu.
Nezinau ka daryti, kad jo padaugetu.Gal as nepieninga g.gif al ,
Kai duodu kruti, tada visai mityba issibalansuoja, tai nutraukineju.
Kai kurios raso, kad kai vaikutis valgo is kruties, pienuko daugeja, idomu ar tai tiesa?
Gal, kai jo nera, tai ir nera. g.gif nieko cia nepadarysi....na tai du kartelius per para gaunasi savo pienuku pamaitinti.....

Gal taip buvo kam?gal ka patarsite?
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2010 08 01, 20:50)
Pas mane  pienelio unsure.gif
maziuke valanda valgo ir nieko nepavalgo, gal dar sunku jai ir istraukti.
Tai nutraukineju su avent, is po nakties dar porcija buna 80 ml., o dienos metu po trijud val. 30-40 ml. isspaudziu.
Nezinau ka  daryti, kad jo padaugetu.Gal as nepieninga g.gif al ,
Kai duodu kruti, tada visai mityba issibalansuoja, tai nutraukineju.
Kai kurios raso, kad kai vaikutis valgo is kruties, pienuko daugeja, idomu ar tai tiesa?
Gal, kai jo nera, tai ir nera. g.gif nieko cia nepadarysi....na tai du kartelius per para gaunasi savo pienuku pamaitinti.....

Gal taip buvo kam?gal ka patarsite?

Ingese, o tu naktį ar nusitraukinėji? O dieną kaip dažnai nusitraukinėji? Ir kaip pasireiškia mitybos išsibalansavimas (čia mamos ar dukrytės?)? Pieno kiekį galima padauginti ir nusitraukinėjant, tik reikia labai metodiškai dirbti tiek dieną, tiek naktį. Jūsų dukrytės amžius toks, kad dar galima atkurti didesnį pieno kiekį.
Atsakyti
QUOTE(Raideles @ 2010 08 01, 22:14)
Ingese, o tu naktį ar nusitraukinėji? O dieną kaip dažnai nusitraukinėji? Ir kaip pasireiškia mitybos išsibalansavimas (čia mamos ar dukrytės?)? Pieno kiekį galima padauginti ir nusitraukinėjant, tik reikia labai metodiškai dirbti tiek dieną, tiek naktį. Jūsų dukrytės amžius toks, kad dar galima atkurti didesnį pieno kiekį.

na tikrai sakyciau per mazai nusitraukineju, nes sunkiai po visko atsistaciau, tai tam laiko tikrai nebuvo.Budavo, kad tik ryte ir vakare.Na dabar diena dazniau, stengiuosi, kas 3 val., na o nakti tai nenutraukineju...nezinau kaip cia geriau daryti....gal duoti kruti ,bet pas mane taip sunkiai bega... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2010 08 02, 07:43)
na tikrai sakyciau per mazai nusitraukineju, nes sunkiai po visko atsistaciau, tai tam laiko tikrai nebuvo.Budavo, kad tik ryte ir vakare.Na dabar diena dazniau, stengiuosi, kas 3 val., na o nakti tai nenutraukineju...nezinau kaip cia geriau daryti....gal duoti kruti ,bet pas mane taip sunkiai bega... doh.gif

Ingese, matyt tau teks pačiai apsispręsti. O pienas tiesiog sunkiai bėga iš krūties kai vaikiukas žinda? Atsipalaidavimas, sau malonumo suteikimas, įsivaizdavimas kaip pienas teka kartais gali padėti palengvinti pieno tekėjimą. Pieno tekėjimas labai priklauso nuo mūsų emocinio fono ir jei jautiesi taip, kad tau sunku, vargina, tai pienas sunkiau ir tekės. Dar kartais patariama pozityvi savitaiga: "Mano pienas plūsta upeliais" "mano pienas trykšta iš krūtų kaip fontanas", "mano krūtys su džiaugsmu atleidžia pienį kūdikio burnytę", "aš galiu nusitraukinėti pieną penkis kartus per dieną ir vieną kartą naktį, ir tai tikrai didelis gėris"
Atsakyti
QUOTE(Raideles @ 2010 08 02, 08:57)
Ingese, matyt tau teks pačiai apsispręsti. O pienas tiesiog sunkiai bėga iš krūties kai vaikiukas žinda? Atsipalaidavimas, sau malonumo suteikimas, įsivaizdavimas kaip pienas teka kartais gali padėti palengvinti pieno tekėjimą. Pieno tekėjimas labai priklauso nuo mūsų emocinio fono ir jei jautiesi taip, kad tau sunku, vargina, tai pienas sunkiau ir tekės. Dar kartais patariama pozityvi savitaiga: "Mano pienas plūsta upeliais" "mano pienas trykšta iš krūtų kaip fontanas", "mano krūtys su džiaugsmu atleidžia pienį kūdikio burnytę", "aš galiu nusitraukinėti pieną penkis kartus per dieną ir vieną kartą naktį, ir tai tikrai didelis gėris"

pati kaip suprantu nutraukineji, ir pienuko uztenka?
Taip manau dalis tiesos yra nusiteikime....na ziuresime kaip cia mums gausis...
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2010 08 02, 09:04)
pati kaip suprantu nutraukineji, ir pienuko uztenka?
Taip manau dalis tiesos yra nusiteikime....na ziuresime kaip cia mums gausis...

Ne, nenusitraukinėju, ir net nebežindau smile.gif Bet pastaruoju metu daug dirbu prie šios temos.
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2010 08 01, 19:50)
Pas mane  pienelio unsure.gif
maziuke valanda valgo ir nieko nepavalgo, gal dar sunku jai ir istraukti.
Tai nutraukineju su avent, is po nakties dar porcija buna 80 ml., o dienos metu po trijud val. 30-40 ml. isspaudziu.

nezinau ar paguosiu, bet as keliskart esu bandzius nusitraukt piena (cia naksciau, kai mazius visu pajegumu valge mp ir nieko kito negavo dar), tai tik koki 20-30ml pritraukdavau ir tai ilgai vargau, bet siaip pieno buvo nemazai ir vaikas tikrai pavalgydavo. tiesiog reikejo kelionei nusitraukt, tai bandziau. tai ir gavosi taip, kad nelabai ka pritraukiau, nors pienuko pakankamai vaikui buvo..
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2010 08 02, 13:31)
nezinau ar paguosiu, bet as keliskart esu bandzius nusitraukt piena (cia naksciau, kai mazius visu pajegumu valge mp ir nieko kito negavo dar), tai tik koki 20-30ml pritraukdavau ir tai ilgai vargau, bet siaip pieno buvo nemazai ir vaikas tikrai pavalgydavo. tiesiog reikejo kelionei nusitraukt, tai bandziau. tai ir gavosi taip, kad nelabai ka pritraukiau, nors pienuko pakankamai vaikui buvo..

Tai, kaip cia tada gaunasi? ax.gif cia jau po matiinimo tiek pritraukdavai?
Atsakyti