Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

QUOTE(Dasha @ 2010 08 02, 08:24)
Erilukaha, tai kad nuolat čia mirkstu biggrin.gif Neatsirkatysit  drinks_cheers.gif

Ane...o tai ko neplepi, ner upo...anksciau daugiausia tavo zinuciu budavo, o dabar... rolleyes.gif
Aplamai, kazko senbuves labai pasyvios pasidare... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 02 rugpjūčio 2010 - 07:31
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 02, 07:30)
Ane...o tai ko neplepi, ner upo...anksciau daugiausia tavo zinuciu budavo, o dabar... rolleyes.gif
Aplamai, kazko senbuves labai pasyvios pasidare... ax.gif

Gal kad vasara.. Kol perskaitai naujienas, jau žiūrėk kažkur lėkt reikia, ar miegelio, ar atostogos, ar dar kas.. Pamatysi rudenį tema vėl užbujos wink.gif Sugrįš ir paklydėlės senbuvės, ir naujienų pasipils. rolleyes.gif Šiemet tokią vasarą turim, kad reikia iki maksimumo išnaudoti thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas

Vakar, kai pabidinau tam sand,po kurio laiko dingo mano ir dar kazkieno bidai. Pabandziau dar karta, nebeleidzia. Parasiau kame reikalas, tai ir atrase. Tipo turejo problemu su mazai pirkimum turinciais. Tada as jau , kiek sugebejau, nes nezinau tiek gerai kalnos, pabambejau doh.gif Neatrase nieko. Dar lietuviskai paaiskinau, kad parasysiu ne viena bloga atsiliepima , tegu issivercia,jei tokia gudri mirksiukas.gif Dar perziurelau, sakau, gal tikrai kazka pastaciau, pamirsau ir nenupirkau. Gal turiu koki bloga atsiliepima. Nu bet ne.Per ta piktuma net nesumasciau, kad galejot kuri nors man ji nupirkti. Dabar atvesau ir pamaniau, kad gal ir gerai. Uz tiek pinigu yra kazkurioj USA pardel .Be jokio galvos skausmo
Aciu uz palaikyma, labai,labai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 08 02, 10:02)
Parasiau kame reikalas, tai ir atrase. Tipo turejo problemu su mazai pirkimum turinciais.

O tas mažai pirkimų tai kiek? Nesusidūriau dar su tokiu bajeriu g.gif

Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 08 02, 10:02)

nu bet jau zinai koki cirkai, dar taip negirdejus g.gif , kaip tie bidai dingo jobtararai, tokiu dalyku neina padaryt, esu pardavus savo kelis kankolus ebay, bet tokiu bairiu neteko girdet blink.gif
Atsakyti
Sveikutes,
o bajeriu ebay ir mums buvo doh.gif
Mums taip pat jau gal koki trys pardavejai neleido statyti nes tipo jus is Lietuvos nors patys is Anglijos doh.gif
O kitas motyvavo kad per mazai ir turim tasku ir su mumis neprasides tipo neparduos nors mes jau buvom ir aukciona laimeje tai vyras jam ikale neigiama atsiliepima o jis mums tuo paciu ir dar prirase kad nemandagus nieks taip nedaro doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 02, 10:19)
nu bet jau zinai koki cirkai, dar taip negirdejus  g.gif , kaip tie bidai dingo jobtararai, tokiu dalyku neina padaryt, esu pardavus savo kelis kankolus ebay, bet tokiu bairiu neteko girdet  blink.gif

As sakau, kas cia buvo...nesupratau, buvo viena kaina, o paskui vel mazesne,..nu bajeris tikrai...pagalvojau,gal cia kitas...net nesupratau...bet jo kaina nereali,...nu as tai tokia nepirksiu tikrai, stikliuka uz tiek... doh.gif Nu nezinau, gal nesusisuks galvele man... tikiuosi nereiks atsiimti zodziu... lotuliukas.gif
Atsakyti
Fontenay, kai dingo , tai pats ebay paraso, kas pardavejas uzblokavo mane kaip pirkeja. Matyt kazkaip galima. Nieko nesu pardavinejus.Tik dar kazkieno dingo taip pat. Nes paziurejau tada pirkejus, bvom du naujokai, o kiti jau tokie su daug pirkimu. O po to liko tik seniai.
As kitu vardu esu pirkus daugiau, bet keitesi pavarde, tai ten su paypal butu buve daug vargo su tapatybe. Net skambinausi i paypal aiskintis. Patare uzdaryti ana saskaita ir pradeti nauja. Taip ir gavausi naujas. Tuo vardu nieko nesu laimejus , todel ir pirkimu nera. Bet tai, kad nelaimiu aukciono, neturetu buti beda, Negi pasidarai nepatikimas pirkejas , jei neperki uz belekiek?
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 08 02, 10:10)
O tas mažai pirkimų tai kiek? Nesusidūriau dar su tokiu bajeriu g.gif

Nu ka zinot kokia pensijinio amziaus babike ten pardavineja... Zinot kaip buna kai prisirisi prie kaciuko, jieskai jam tinkamo seiminiko, nesinori atiduot netinkamiems seimininkams... Tai ir cia, gal pinigeliu reik, o parduot nenori, tai ir isikalineja... blush2.gif
Atsakyti
Jie ten kazkaip gali uzblokuoti tave nes atmeta tavo statymus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 08 02, 10:40)
Fontenay, kai dingo , tai pats ebay paraso, kas pardavejas uzblokavo mane kaip pirkeja. ...

nu tu matai. bet tai tada slyksciai daro, jei esi naujas pirkejas, tai ka niekada ir negali tapti geru pirkeju, jeigi sitaip visi elgtusi, tai nebutu sansu tada pirkt ebay doh.gif
nu nenusimink tada Danske 4u.gif , ieskosim kito sand, bus dar ju,ne karo metas mirksiukas.gif
Atsakyti
na,as ebay irgi naujoke,bet jokiu problemu drinks_cheers.gif .tikiuosis nesusidurti su tokiais bajeriais.Nes net nenoriu tuo tiketi schmoll.gif .Nors ko tik nebuna g.gif
Atsakyti