Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Dovis, jau pavydžiu tau.. O gal viena pasidalintum? blush2.gif blush2.gif blush2.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Tai jei užrašyta rausvoji, tai tokia ir yra. Nes lygtai jinai tik pernai rudenį retinta, tai gal kur užsilikus ir buvo....
Atsakyti
Saule, turiu viena kaulintoja,kuri pradejo zyzti,kad jai butinai reikia sad.gif Pirkau su mintim,kad parduosiu, bet negaliu vaikui atsilaikyti wink.gif
Galvoju,kad prie mano dvieju agatu jos turetu tikti.
Atsakyti
Gaila aišku verysad.gif
Bet džiugu, kad vat taip vat netikėtai radai wub.gif
Mergikės, jei kas dar užžiūrėsit kur, paimkit - skolinga neliksiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2010 08 06, 14:30)
Nu kiek ziurejau Erszebeth idetas nuorodas, tai viens prie vieno atspalviai. Ir nera jos vientisai rausvos, tokios sviesi pereinanti i tamsuma. g.gif Labiauisai panasios i ta uz 300$ biggrin.gif
Papildyta:

as siandien tokius spingalietus su ametistu nusipirkau. Priestai ziurinejau troliu isminti ir kt karoliukus su akmenukais. O paskui pardaveja pasiule tokius mazucius auskariukus, labai panasiom akutem biggrin.gif Bet jie mazuciai. ax.gif


nu nu,tai pasirodyk tuos auskariukus ir kur pirkai?
Atsakyti
Niu va prisiduodu jusu teismui smile.gif
Jei cia ne tos retirintos, tai nusisaut eisiu smile.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 06, 14:44)
nu nu,tai pasirodyk tuos auskariukus ir kur pirkai?

Jie mazuciai ir prie pat ausies. kasdieniniai tokie. Veliau pafotkinsiu.
Atsakyti
Dovis, juk ir kodas atitinka. Tos tos wink.gif Puikios wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2010 08 06, 14:46)


Jie mazuciai ir prie pat ausies. kasdieniniai tokie. Veliau pafotkinsiu.


gražios prizmės ax.gif
lauksiu foto,man reikia ir kasdieniškų ir šventiškų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2010 08 06, 14:46)
Niu va prisiduodu jusu teismui smile.gif
Jei cia ne tos retirintos, tai nusisaut eisiu smile.gif
user posted image


Lietuviškame kataloge jos vadinasi "rausvoji prizmė". Neišeina tiesioginės nuorodos įdėti, bet čia. Tik iš tarptautinio katalogo kurią prizmę ta rausvoji atitinka - mistika blink.gif Žr. čia prie prizmių. Greičiausiai "purple prism", bet spalva lyg ir ne tokia. Ir tikrai panaši į tą retirintą red pink prism g.gif Čia jau Trolienės reikėtų, kad paaiškintų, kurį karoliuką atitinka lietuviškame esanti rausvoji prizmė unsure.gif Nes man atrodo, kad ir aš jų ne vienoje vietoje esu mačiusi g.gif

Bet jeigu ji būtų retirinta, tada lietuviškame kataloge jos nebūtų, kaip nėra nei Užgavėnių, nei Cirko, nei kitų senolių...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 06 rugpjūčio 2010 - 14:05
QUOTE(Dovis @ 2010 08 06, 14:46)
Niu va prisiduodu jusu teismui smile.gif

Svarbiausia tau tinka ir patinka... thumbup.gif

O siaip as ju ir neskiriu...man va ji nesa i rausvaja prizme nr60187...sitoji juk neretirine...bet gal sitos kitokios...pink-rose... g.gif

Ir aplamai, kaip ir Sand karoliukas...yra pink, yra rose...jie skiriasi labai... o jei butu pin-rose...tai butu tarsi du viename su perejimu... Taip ir cia yra rozine ir yra rausvoji...o retintas tas kuris du viename pink-rose... tokio su dviem musu kataloge jau nera...

http://www.trollbead...;category_id=27
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 06 rugpjūčio 2010 - 14:13
Lietuviškame kataloge esančios rausvosios prizmės kodas 60187, o tarptautiniame Purple Prism - 60194. Su tokiu kodu lietuviškame karoliuko nėra, o su rausvosios kodu nėra karolio tarptautiniame blink.gif

Red pink prism- kodas 60187, kaip lietuviškos rausvosios unsure.gif

O tai ką, purple (violetinėmis) prizmėmis lietuviai neprekiauja?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 06 rugpjūčio 2010 - 14:20
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 06, 15:11)
Lietuviškame kataloge esančios rausvosios prizmės kodas 60187, o tarptautiniame Purple Prism - 60194. Su tokiu kodu lietuviškame karoliuko nėra, o su rausvosios kodu nėra karolio tarptautiniame  blink.gif

Red pink prism- kodas 60187, kaip lietuviškos rausvosios  unsure.gif


Cia ir vel kazkas primakaluota... g.gif Suretino, o pamirso isimt is katalogo...o dar geriau pamirso nebegamint... lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif
Planuoju pirkti grandinele ant kaklo. Gal kuri turit ir nesiojat ir patartumet koki uzsegima geriausia pirkti? Ir dar - koks ilgis patogiausias?

Atsakyti