Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Oi koks vynas thumbup.gif
Visai noreciau ir as tokio galetu man buti ir su laipsniukais ax.gif
Atsakyti
Gal kuri turite rojaus paukščius? Man įdomu, ar jų dydis toks pats, kaip kiniečių?
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 08 06, 13:03)
Gal kuri turite rojaus paukščius? Man įdomu, ar jų dydis toks pats, kaip kiniečių?

Turim...nu siek tiek riebesni...bet dera...dar jaunyste tinka... mirksiukas.gif

O dar jei prie kinietiskos derint ant fantazijos,..is vis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 06 rugpjūčio 2010 - 12:12
Mergaitės, kai iš MACROW užsakymą nusiusti tai mergaite tai reikia nusiusti ką koduką kur po karoliuku užrašytas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rethimna @ 2010 08 06, 13:17)
Mergaitės, kai iš MACROW užsakymą nusiusti tai mergaite tai reikia nusiusti ką koduką kur po karoliuku užrašytas      blush2.gif

Tai tu viena uzsakineji, tai tave braukt is saraso... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2010 08 06, 11:23)
O tai ji deficitas? Jei nemaisau, tai vakar dvi maciau, bet reiktu pasitikslinti pagal koda,kas yra kas.

Dovis, o kur matei? Kelmej gal?
Rasida ir iš macrow užsakinės? Viską jai siųsti? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saule: 06 rugpjūčio 2010 - 12:57
QUOTE(saule @ 2010 08 06, 13:55)
Dovis, o kur matei? Kelmej gal?
Rasida ir iš macrow užsakinės? Viską jai siųsti?  blush2.gif

Negali but...pardej yra kitos neretirines...sita juk suretirinta ne symet...tai labai abejoju,kad pardej ja rasit... schmoll.gif
Atsakyti
Man irgi atrodo vargu ar galėtų būti rausvoji. Tokį įtarimą turiu, kad gali būti alyvinė, nes ji rausvąją keitė... Vizualiai panašiai atrodo, dviejų pereinančių atspalvių.. Tik,kad ta naujoji labiau violetinė tokia.
Atsakyti
Ale superine dovana kokia galetu but...

http://praktiskosnau...t...&Itemid=101
Atsakyti



QUOTE(erilukaha @ 2010 08 06, 11:26)
Tai kat danske buvo imetus, neseniai...ka tik az istryniau...parodyciau kur yra... doh.gif
Reik pagalvot kur yra...arba danskes klaust reik...



QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 06, 11:32)

Mergos, nu nieko jus nesupratot, juk rasiau,kad maciau dvi. Buciau parasius,kad ciupinau ir dar kur, tai nebebutu ju ten like. Kazkaip vakar suabejojau ar cia tos ar ne. Tai bandziau issiaiskinti kuom skiriasi rozine nuo rausvosios. Rozine daug daug sviesesne. Susiziurejau kodus ir ka, dvi rausvosios prizmes pas mane tongue.gif

QUOTE(saule @ 2010 08 06, 13:55)
Dovis, o kur matei? Kelmej gal?


Siauliuose. Kelmeje, nykuma. Arba as is jus visus norimus retirintus turiu,tai niekas ir neuzstrigo. Nebent Laimas ir varles. Prizme tik rozine pas juos buvo.

QUOTE(erilukaha @ 2010 08 06, 13:59)
Negali but...pardej yra kitos neretirines...sita juk suretirinta ne symet...tai labai abejoju,kad pardej ja rasit... schmoll.gif

Nu pagal koda, tai retirintos. Tikiuosi nesupainiojau ir neisigijau to ko nereikia biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(saule @ 2010 08 06, 14:05)
Man irgi atrodo vargu ar galėtų būti rausvoji. Tokį įtarimą turiu, kad gali būti alyvinė, nes ji rausvąją keitė... Vizualiai panašiai atrodo, dviejų pereinančių atspalvių.. Tik,kad ta naujoji labiau violetinė tokia.

Jetus, tuoj nugesinsit mano dziaugsma blush2.gif
Papildyta:
Ar turit kas tas senasias rausvasias? Kaip atrodo? O alyvine, tai daugiau i violetinuma? Ir kodas kitas? Nes maniskiu senas kodas. Ir jos tikrai rausvos, i violetine neikiek nenesa.
Nu blyn, tai ka as papirku is tos laimes biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovis: 06 rugpjūčio 2010 - 13:15
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 06, 14:10)
Ale superine dovana kokia galetu but...

http://praktiskosnau...t...&Itemid=101

nu blyn aš jau užsimaniau lotuliukas.gif

Klausimas - merginos iš kur perkat auskariukus prie trolių paderinti,norėčiau gal kad irgi būtų kokie išskirtiniai blush2.gif gal kas nors iš SM daro? blush2.gif
Atsakyti
Nu kiek ziurejau Erszebeth idetas nuorodas, tai viens prie vieno atspalviai. Ir nera jos vientisai rausvos, tokios sviesi pereinanti i tamsuma. g.gif Labiauisai panasios i ta uz 300$ biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 06, 14:23)


Klausimas - merginos iš kur perkat auskariukus prie trolių paderinti,norėčiau gal kad irgi būtų kokie išskirtiniai  blush2.gif gal kas nors iš SM daro?  blush2.gif

as siandien tokius spingalietus su ametistu nusipirkau. Priestai ziurinejau troliu isminti ir kt karoliukus su akmenukais. O paskui pardaveja pasiule tokius mazucius auskariukus, labai panasiom akutem biggrin.gif Bet jie mazuciai. ax.gif
Atsakyti