Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

QUOTE(saule @ 2010 08 06, 11:14)
Dovis - rausvoji. Aš jos ieškau irgi blush2.gif

O tai ji deficitas? Jei nemaisau, tai vakar dvi maciau, bet reiktu pasitikslinti pagal koda,kas yra kas.
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2010 08 06, 11:07)
Eriliukaha, tai kuri ta prizme? Angliskai randu Retired Red Pink Prism 60187, tai sita, o lietuviskai tai kaip? Rozine ar rausvoji? Rozines, tai dar gamina lyg? O rausvoji, cia ta "deficitine"?

Tai kat danske buvo imetus, neseniai...ka tik az istryniau...parodyciau kur yra... doh.gif
Reik pagalvot kur yra...arba danskes klaust reik...
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 06, 11:26)
Tai kat danske buvo imetus, neseniai...ka tik az istryniau...parodyciau kur yra... doh.gif
Reik pagalvot kur yra...arba danskes klaust reik...


Čia yra ax.gif

Ir čia.

Ir čia.

O čia kaina kokia bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 06 rugpjūčio 2010 - 10:39
QUOTE(Noa @ 2010 08 06, 11:21)
TU čia dėjai gerai ir teisingai. Optimizmą atgavau biggrin.gif

drinks_cheers.gif Ir kas svarbiausia, kai pries naujus uzdejo...30proc nuolaida gaminiams su deimantais...tai iki siol jos nieks nenuima...nu tai ka reiskia brangimas...
Atsakyti
Laba diena,
pritariu Erikai del brangimo drinks_cheers.gif
Dovis sakai aplankei Kelme ir nieko gero g.gif
Keista nes as dar viena taska uztikau Lietuvelej kur buvo like karalius su karaliene ir drugelis ant geltono bumbuliuko wub.gif thumbup.gif
Ir gintara dideli papirkom Tauragej wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laivite: 06 rugpjūčio 2010 - 10:43
QUOTE(Laivite @ 2010 08 06, 11:42)
Laba diena,
pritariu Erikai del brangimo  drinks_cheers.gif
Dovis sakai aplankei Kelme ir nieko gero  g.gif
Keista nes as dar viena taska uztikau Lietuvelej kur buvo like karalius su karaliene ir drugelis ant geltono bumbuliuko  wub.gif  thumbup.gif
Ir gintara dideli papirkom Tauragej  wub.gif

O tu buvai Kelmeje? matei kazka toookio? o tai tuos deficitus,aisku supirkot biggrin.gif
Atsakyti
Didžiosios mąstytojos - trolių pirkėjos, kadangi vis sumąstote ir persimąstote, užsakymą trolių darysime pirmadienį ryte, kad pirmadienį išsiųstų ir tuomet tikimės šeštadienį gauti. Parašykite Rasidai į až savo kontaktinius duomenis ir tiksliai, ko norite.
Papildyta:
QUOTE(Laivite @ 2010 08 06, 11:42)
Keista nes as dar viena taska uztikau Lietuvelej kur buvo like karalius su karaliene ir drugelis ant geltono bumbuliuko  wub.gif  thumbup.gif
Ir gintara dideli papirkom Tauragej  wub.gif

Maz drugelio nelabai reik... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 06 rugpjūčio 2010 - 10:50
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 06, 11:51)
Didžiosios mąstytojos - trolių pirkėjos, kadangi vis sumąstote ir persimąstote, užsakymą trolių darysime pirmadienį ryte, kad pirmadienį išsiųstų ir tuomet tikimės šeštadienį gauti. Parašykite Rasidai į až savo kontaktinius duomenis ir tiksliai, ko norite.


sorry,cia man skirta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 06, 11:54)
sorry,cia man skirta rolleyes.gif

Nu ne...yra ir daugiau, kurios persigalvojo, kitus uzsake...cia gi nieko tokio...tai gi dar neuzsakinejom... sakyciau,uzsakem ,o tu persigalvojai...iki uzsakymo, galit perigalvot...o veliau jau ne... schmoll.gif
Atsakyti
Reikia drugelio man labai prie gintaru wub.gif
As jo jau ebay dairiausi thumbup.gif
O Kelmej nebuvau tik vis masciau kaip pakreipt vaziavima link juros kad ten patekti lotuliukas.gif
Tai gerai tada Rasidai siusim ka vis del to nusprendziau papirkti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laivite: 06 rugpjūčio 2010 - 11:04
QUOTE(Laivite @ 2010 08 06, 12:03)
Tai gerai tada Rasidai siusim ka vis del to nusprendziau papirkti  thumbup.gif

Tai neskubėkit, neskubėkit, turit laiko smile.gif Sėsiu sekmadienį vakare ir sužiūrėsiu, begurkšnodama vienos forumietės dovanotą vynelį smile.gif Žino ji, oj žino, kaip papirkti smile.gif Ir dar jos draugė vis ką nors sumąsto... Tai kaip atsisakyt paskui? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Laivite @ 2010 08 06, 12:03)
Reikia drugelio man labai prie gintaru  wub.gif
As jo jau ebay dairiausi  thumbup.gif

Na dėl jo ir aš rankinį atleisčiau, juoba, kad grandinėlę 70 cm jau turiu. Fantaziją gal kokius du kartus tebuvau užsidėjus ir guli ji dėžėj, o grandinėlė prilipo.

Šiandien išvėriau visas apyrankes ir vieną suvėriau kitokią smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 08 06, 12:17)
Tai neskubėkit, neskubėkit, turit laiko smile.gif Sėsiu sekmadienį vakare ir sužiūrėsiu, begurkšnodama vienos forumietės dovanotą vynelį smile.gif

Oi atsargiai, ba merginos supras neteisingai...kad alkoholio myletoja... lotuliukas.gif
Mamyte leliuka maitina ir alkoholy gurksnoja... lotuliukas.gif

Tai va visoms parodau, kad negalvotumet apie rasida blogai...nealkoholinis... blush2.gif :

http://www.assorti.l...lkoholio-1.html
Papildyta:
QUOTE(rasida @ 2010 08 06, 12:17)
Na dėl jo ir aš rankinį atleisčiau, juoba, kad grandinėlę 70 cm jau turiu. Fantaziją gal kokius du kartus tebuvau užsidėjus ir guli ji dėžėj, o grandinėlė prilipo.

Nieko, atves orai...istrauksim i dienos sviesa... mirksiukas.gif
Atsakyti