Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

QUOTE(Noa @ 2010 08 05, 21:43)
Ir visai nežvenk, čia pagal Vilendorfo Venerą... 22 tūkst. metų prieš mūsų erą. Neandertaliečių ar kokių ten darbo (dėl tų negarantuoju, meno istorijoj susigaudau geriau, negu bendroj biggrin.gif).

http://en.wikipedia....s_of_Willendorf

Motinystės simbolis. Viena pirmųjų rastų žmonijos sukurtų skulptūrėlių, vaizduojanti tai, kas tais laikais žmogui buvo aktualiausia - nėštumas, kūdikio maitinimas. O anaiptol ne grožis, nagai ir įdegis, kaip dabar...

Ir vistiek man jos tie papai juokingi lotuliukas.gif man jauciu reiks ja uzsisakyt, kad vyras padovanotu, nuotaika pakelia kai paziuriu biggrin.gif nes kazkuo mane primena lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 05, 21:43)
Nori prabangiai skandintis?  biggrin.gif

Tai dar reikia to kankolo, kur rudenį pargrąžino, didelio to. Bo taip neskęs... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(tamosiuke @ 2010 08 05, 21:47)
Ir vistiek man jos tie papai juokingi lotuliukas.gif man jauciu reiks ja uzsisakyt, kad vyras padovanotu, nuotaika pakelia kai paziuriu biggrin.gif nes kazkuo mane primena lotuliukas.gif

Nu ten rankos ant papų uždėtos, plonytės tokios biggrin.gif
Patys papai tai jo, gerieji biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 05, 21:49)
Tai dar reikia to kankolo, kur rudenį pargrąžino, didelio to. Bo taip neskęs... biggrin.gif

Jo, jei jau jot pragaran, tai nors ant geros kumelės hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Laivite @ 2010 08 05, 18:35)

Tacita turiu klausima o kodel tu varlytes pirkai ebay ar ju pas mus nera ar jos kazkuo skiriasi  ir dar klausimas o kur ta unika pirkai su melynom gelem g.gif

unika su gelem,ta permatoma,dangiska?nepatikesi,vilniuj,Panoramoj.Spokinau i ja savaite,paskui paemiau thumbup.gif -gerai kad ji manes lauke,nes dabar viena mylimiausiu.o varlyciu trollbeads turi net 4-ziurek
http://www.trollbead...s,-Big^384.aspx
situ yra pas mus,jos dideles rupuzes,man nelabai
paskui yra didela varla lotuliukas.gif -tokia
http://www.trollbead...d-Frog^374.aspx
o as turiu tokias,kurios retintos,bet pas mus dar galima gauti
http://www.trollbead...-Frogs^358.aspx

o vat pairkau ebay sitas,kurios mane vare is proto-bar jauciu forume as viena ju gerbeja tik lotuliukas.gif -jos tokios mazos,mielos,nu wub.gif
http://www.trollbead...-Frogs^757.aspx
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 05, 18:46)

nu aš irgi jungiuosi prie diamonds - nu ,kad labai patiko Tacitos Mink  blush2.gif žiauriai gražus,tai labai labai jo noriu  doh.gif
Papildyta:
Aj beje,šiandien sakė Panoramoje kad jau kažkada neužilgo nuims visdėlto lipdukus,turėkite omenyje,ir sakė brangs visi juvelyrokos dirbiniai,taip pat ir troliai  unsure.gif

Kikirike,aciu uz tai,kad itikinai siandien papirkti santa bead nykstuka-jis labai wub.gif
o kai siandien susitikusios mudvi apziurejom ir apkalbejom trolius savuosius-pamatem tikrai idomu dalyka-tas MINK ant apyrankes gan keistai guli,bet kai Kikirike uzsidejo ji ant fantazijos,tai mes pamatem,kur jo vieta-atrodo nerealiai gerai,snukutis ziuri i prieki,zodziu viskas ciki piki.Tai va,Kikirike uzsimane MINK,o as visai noreciau isigyti fantazija lotuliukas.gif

del lipduku -sake lyg ir iki rugpjucio 15 tik bus



QUOTE(Noa @ 2010 08 05, 21:07)
O kodėl tiek?
Nu ir pofig, užsieny pirksim dry.gif

tai kad kaip supratau,troliai brang pasauliniu mastu,o ne cia,Lietuvoj
Papildyta:
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 05, 20:52)
aij ax.gif  , kad kazkaip to , ko as noriu, nera siuo metu nei vienoj is tu triju internetiniu parduotuviu  g.gif noriu dar skaiciuku, kaip Song, bet jie beadsensation brangoki, german clover noriu bet ji irgi nenormalios kainos, o dar vieno noriu kankolo, bet jo nera niekur siuo metu  schmoll.gif masciau apie retirine fantazija su rudu perlu is diamonds, bet  galvoju kad labiau noriu tos grandines ant kaklo, su kuria galesiu skandintis lotuliukas.gif

,cia ta,kuri is mane juokiasi,o pati va kiek dar noru turi lotuliukas.gif -nenormalios kainos ,nenormalios kainos-ka cia pezi-matai,kad miegot negali del tu german clover-papirk kaip as vynuoges ir pamatysi-taip geeerrra,taip fffaaaiiinnaaa lotuliukas.gif thumbup.gif

Bet mergos,nesiparinkit taip del to pabrangimo-nepamirskim,kad kol kas gandus skleidia tik vilniaus Panorama,Dzaska,pasklaus megoj,ar panasu,kad brangs troliai,ar cia tik erezijos?nes man panasu,kad pasibaigus lipduku akcijai sitaip pardavejos gali mus skatinti nenustoti pirkti,o pas ku isakys-ptfuuu,aciu Dievui,isiskovojom ,kad kainos nekiltu lotuliukas.gif - o mes jau busir apsipirke ko reikai ir ko nereikia rolleyes.gif
Atsakyti
Mūsų miestuko juvelyrinių dirbinių parduotuvės pardavėja man jau prieš savaitę sakė, jog brangs auksas. Apie sidabrą neminėjo, nes ten jo nebuvo...
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 05, 22:13)
Mūsų miestuko juvelyrinių dirbinių parduotuvės pardavėja man jau prieš savaitę sakė, jog brangs auksas. Apie sidabrą neminėjo, nes ten jo nebuvo...

ne neikim jau i masine psichoze.As tai kazkodel netikiu.Taip kad negasdinkim viena kitos ,o geriau toliau megaukimes trolindamiaudamos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 05, 22:16)
ne neikim jau i masine psichoze.As tai kazkodel netikiu.Taip kad negasdinkim viena kitos ,o geriau toliau megaukimes trolindamiaudamos lotuliukas.gif

Nu aš tai nebijau - tebrangsta sau, kiek tinkamas irnesakyk.gif Mano jau pasiekta stadija, kad kaina nebebaugina - reikės ir pirksiu hihihi.gif
Atsakyti
Aciu Tacita uz paaiskinima tikrai tavo grazios varlytes wub.gif
O kokio Fonteny nerandi karoliuko ir visai butu smagu apklausa surengti Mano svajoniu karoliukas thumbup.gif
Atsakyti
galiu drasiai rekti-mano svajoniu karoliukas-raudonas sarvuotis doh.gif cool.gif

Nu,gal ne tik raudonas,o ir visoks kitoks sarvuotis lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tacita: 05 rugpjūčio 2010 - 21:24
QUOTE(Tacita @ 2010 08 05, 22:06)
Kikirike,aciu uz tai,kad itikinai siandien papirkti santa bead nykstuka-jis labai wub.gif
o kai siandien susitikusios mudvi apziurejom ir apkalbejom trolius savuosius-pamatem tikrai idomu dalyka-tas MINK ant apyrankes gan keistai guli,bet kai Kikirike uzsidejo ji ant fantazijos,tai mes pamatem,kur jo vieta-atrodo nerealiai gerai,snukutis ziuri i prieki,zodziu viskas ciki piki.Tai va,Kikirike uzsimane MINK,o as visai noreciau isigyti fantazija lotuliukas.gif



taigis nėr už ką,nu man jis pačiai labai labai patinka blush2.gif o dėl MINK,tikrai gerą atradimą radom,nu bet žinok,dabar nuėjau į diamonds,ir ten kur auksinis MINK yra,tai ten dar viena foto yra kur ant fantazijos,tai kaip ir nelabai čia dydį atradimą mes padarėm lotuliukas.gif doh.gif beje,MINK tai audinė blush2.gif neturiu audinės kailinių tai turėsiu nors karoliuką lotuliukas.gif tai va,teks tau pirkti fantaziją,o man MINK lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 05, 22:19)
Mano jau pasiekta stadija, kad kaina nebebaugina - reikės ir pirksiu  hihihi.gif

drinks_cheers.gif Mano irgi. Jokių nervų.

QUOTE(Tacita @ 2010 08 05, 22:23)
galiu drasiai rekti-mano svajoniu karoliukas-raudonas sarvuotis  doh.gif  cool.gif

Taupyk babkes cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 05, 22:23)
tai va,teks tau pirkti fantaziją,o man MINK  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
O beje audines kailiniams esi dar per jauna-man jie tai tik tokioms ponickoms amziuje tinka ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Song @ 2010 08 05, 22:24)
Taupyk babkes cool.gif

nu ne jau-gal pasvajosiu ir praeis-sakysiu,fui,slykstyne,o as jo dar norejau lotuliukas.gif (cia raminu sve taip) lotuliukas.gif
Atsakyti