Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Sugalvojau toki sarasiuka, kas jungesi prie uzsakymo mirksiukas.gif :

DIAMONDS: http://www.diamonds4...ih017bs3gvmcc80

1.erilukaha
2.Drugeliukas
3.Tacita
4.Laisve
5.Laivite
6.Yell
7.saule
8.tamosiuke

BEAD SENATION: http://www.beadsensation.com/

1.erilukaha
2.Tacita

MACROW: http://www.macrow.co...s_trollbeadsIII

1.erilukaha
2.Yell
3 Rethimna
4.Saule
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 05 rugpjūčio 2010 - 13:17
ir aš noriu prie diamonds jungtis. Kam rašyt až?
Atsakyti
Tacita, tacitele, kagi tu vel zadi pirkti net is dvieju tasku doh.gif dar vis tau negana? negi dar nepasisotinai? tai ka man dabar daryti ax.gif , negi ir man jungtis g.gif nu visai nieko as nenoriu jau schmoll.gif , nebent kas nors itikins, kad man reikia dar ko nors ... tongue.gif
Apie Erilukaha is vis be zodziu ... irnesakyk.gif (nieks nematys gal , nepasotinama visai jau matau hihihi.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 05 rugpjūčio 2010 - 14:22
Kada zadat uzsakinet, iki kada galima rinktis?
Atsakyti
Fontenay,cia erilukaha tempia mane i nuodeme,pati ziuriu,kad ir i bead senation as itraukta,ko dar nezinojau doh.gif lotuliukas.gif Sitam nezinau ar pasirasau,o diamonds tai jo,jamsiu viena toki rolleyes.gif

Sadi,ziuriu atsiradai,labukas,ko taip retai pasilabini?
Atsakyti
aš ir vieno karoliaus noriu, bet kaip babkių gailaaaaa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 05, 14:33)
Irasiau...tik viso posto nekopink, buk gerute... mirksiukas.gif
Ir is naujoku bapkes i prieki imsim... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Gerai, aš jauna tai pasitaisysiu blush2.gif
Be jokių problemų duosiu į priekį mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rethimna: 05 rugpjūčio 2010 - 16:36
As ir kazkaip pasigedau sarasuose Fonteny g.gif
Sadi lenkia musu puslapiuka unsure.gif
Papildyta:
Tacita turiu klausima o kodel tu varlytes pirkai ebay ar ju pas mus nera ar jos kazkuo skiriasi ir dar klausimas o kur ta unika pirkai su melynom gelem g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laivite: 05 rugpjūčio 2010 - 17:36
QUOTE(nidalaura @ 2010 08 05, 09:31)
Labas rytelis visoms smile.gif Kikirike, i Turkija veliausiai spalio pradzioj planuok, pirmom dienom. Paskui ten lyja, o lyja tai uzuolaida. Is patirties sakau. Siaip karstis 35, nulyja ir vel karsta. Bet jei kokias dvi tris dienas is septyniu, tai pati supranti  verysad.gif .

niu va,reiks tada keist planus g.gif ačiū už info 4u.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 08 05, 14:14)
Sugalvojau toki sarasiuka, kas jungesi prie uzsakymo  mirksiukas.gif  :



nu aš irgi jungiuosi prie diamonds - nu ,kad labai patiko Tacitos Mink blush2.gif žiauriai gražus,tai labai labai jo noriu doh.gif
Papildyta:
Aj beje,šiandien sakė Panoramoje kad jau kažkada neužilgo nuims visdėlto lipdukus,turėkite omenyje,ir sakė brangs visi juvelyrokos dirbiniai,taip pat ir troliai unsure.gif
Atsakyti
O kodėl brangs tie juvelyrikos dirbiniai? Visi? Auksas tai gal brangsta, nes žaliava brangsta. O sidabras? O stiklas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 05 rugpjūčio 2010 - 19:04
QUOTE(Noa @ 2010 08 05, 19:55)
O kodėl brangs tie juvelyrikos dirbiniai? Visi? Auksas tai gal brangsta, nes žaliava brangsta. O sidabras? O stiklas?


klausiau,sakau nu jei sakėt kad sidabras ale brangsta,tai stikliniai karoliukai neturėtų taip brangti,sakė ne,sakė viskas brangs 18procentų unsure.gif
pačios pardavėjos šokiruotos,sakė liūdna,nes supranta kad ir taip troliai nėra pigūs,o dabar dar brangs,supranta kad sumažės pardavimai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 05, 20:36)
klausiau,sakau nu jei sakėt kad sidabras ale brangsta,tai stikliniai karoliukai neturėtų taip brangti,sakė ne,sakė viskas brangs 18procentų  unsure.gif
pačios pardavėjos šokiruotos,sakė liūdna,nes supranta kad ir taip troliai nėra pigūs,o dabar dar brangs,supranta kad sumažės pardavimai  unsure.gif

18? swoon.gif
Atsakyti