Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Erilukaha, aš ir manau, kad pardavėjas pusę sėkmės lemia... Jei matai, kad žmogus nuoširdus, gyvena tuom, nusitiekęs geranoriškai tavo atžvilgiu - tai noris eit ir eit ir eit pas jį. Kad ir nepirkt, kitą syk stabteliu Megoj šiaip paklaust kas naujo, kas gero. Aš ir turiu mėgiamus ir rūbų pardėse pardavėjus, ir turguj, ir knygynuose. Čia vos ne kaip turėt kirpėją ar manikiūristę. Toks asmeniškas dalykas gaunas tada apsipirkimas. rolleyes.gif boikotuojam biggrin.gif
Atsakyti
Cia naujokems idedu kur uniku galima papirkt pigiau:

http://www.macrow.co...s_trollbeadsIII

Papildyta:
QUOTE(Dasha @ 2010 08 05, 09:55)
Erilukaha, aš ir manau, kad pardavėjas pusę sėkmės lemia... Jei matai, kad žmogus nuoširdus, gyvena tuom, nusitiekęs geranoriškai tavo atžvilgiu - tai noris eit ir eit ir eit pas jį. Kad ir nepirkt, kitą syk stabteliu Megoj šiaip paklaust kas naujo, kas gero. Aš ir turiu mėgiamus ir rūbų pardėse pardavėjus, ir turguj, ir knygynuose. Čia vos ne kaip turėt kirpėją ar manikiūristę. Toks asmeniškas dalykas gaunas tada apsipirkimas.  rolleyes.gif boikotuojam biggrin.gif

As manau cia vieto Tado...nes jis greiciausiai kyla karjeros laiptais... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 05 rugpjūčio 2010 - 09:08
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 05, 08:59)
As manau cia vieto Tado...nes jis greiciausiai kyla karjeros laiptais... mirksiukas.gif

O sako diskriminacijos nėra doh.gif
Atsakyti
Laimėjau 100 lt. Parfumexpreso čekį iš "Žmonių" yahoo.gif Nors norėjau 200 lt. čekio iš Trollbeads'ų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 05, 10:17)
Laimėjau 100 lt. Parfumexpreso čekį iš "Žmonių"  yahoo.gif  Nors norėjau 200 lt. čekio iš Trollbeads'ų  blush2.gif

Sveikinimai... 4u.gif 4u.gif 4u.gif Nu va matai, kaip buna..viena diena verki pametes, kita diena dziaugiesi laimejes... drinks_cheers.gif
Atsakyti
Taigi vakar dukrai kelissyk pakartojau, jog niekas gyvenime nevyksta šiaip sau biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

QUOTE(saule @ 2010 08 05, 00:04)
Vat tokio katinėlio Tamosiukei baisiai pavydžiu  blush2.gif Čia mano svajonių svajonė  wub.gif Jau prieš gerus metus vos vos neperlaužiau savo šeimynos įsigyt, bet pradėjom pagranduką planuot, sakom palaukim.. Ir vat netikėtai pagrandukai gavos du  wub.gif  wub.gif Tai šeimyna šaukia, kad ir taip vos telpam, o kur dar katinas.... Bet neprarandu vilties  cool.gif

Jei Kaune gyveni ateik pasidziaugsi, paglostysi... ir bus ramiau mirksiukas.gif

QUOTE(Dasha @ 2010 08 05, 09:55)
Erilukaha, aš ir manau, kad pardavėjas pusę sėkmės lemia... Jei matai, kad žmogus nuoširdus, gyvena tuom, nusitiekęs geranoriškai tavo atžvilgiu - tai noris eit ir eit ir eit pas jį. Kad ir nepirkt, kitą syk stabteliu Megoj šiaip paklaust kas naujo, kas gero. Aš ir turiu mėgiamus ir rūbų pardėse pardavėjus, ir turguj, ir knygynuose. Čia vos ne kaip turėt kirpėją ar manikiūristę. Toks asmeniškas dalykas gaunas tada apsipirkimas.  rolleyes.gif boikotuojam biggrin.gif

Pardavejas tikrai--puse sekmes lemia. As irgi priprantu ir paskui sunku buna jei viena diena ateini ir......nera mano ,,draugo,,...
Atsakyti
Kokia skanute...:

http://www.macrow.co...mp;BigImage=645

http://www.macrow.co...mp;BigImage=857
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 05 rugpjūčio 2010 - 09:30
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 05, 10:17)
Laimėjau 100 lt. Parfumexpreso čekį iš "Žmonių"  yahoo.gif  Nors norėjau 200 lt. čekio iš Trollbeads'ų  blush2.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Sveikinu!!!!
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 05, 09:17)
Laimėjau 100 lt. Parfumexpreso čekį iš "Žmonių"  yahoo.gif  Nors norėjau 200 lt. čekio iš Trollbeads'ų  blush2.gif

Wow kaip smagu, sveikinu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif aš neseniai tik atradau, akd ten Trollbeads čekį galima laimėt 4u.gif Labai smagu. O bet pasitreniravai, 100 lt čekį paėmei, sekantis - troliams bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 08 05, 10:28)
Wow kaip smagu, sveikinu  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  aš neseniai tik atradau, akd ten Trollbeads čekį galima laimėt  4u.gif  Labai smagu. O bet pasitreniravai, 100 lt čekį paėmei, sekantis - troliams  bigsmile.gif

Pirmąkart dalyvavau kryžiažodžių loterijoje. Dėl trollbeads'ų, aišku. Tačiaubetkadangi ir Parfumexpreso čekis neprapuls mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 05, 09:25)

Oj, vanile prakvipo wub.gif
Atsakyti