Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Labas rytelis visoms.Jus zinotumet kaip pas mus palaimingai graziai lija..
Atsakyti
QUOTE(murukas @ 2010 08 05, 06:25)
Labas rytelis visoms.Jus zinotumet kaip pas mus palaimingai graziai lija..

Atsiųsk į Kauną, pas mus nulyta, vėsu, malonu, bet vien to vaizdo akiai noris wub.gif
Atsakyti
LAbas rytas anktyvosios smile.gif ir velyvosios wink.gif

grazaus Jums cia oro 4u.gif pasiilgsiu :/
Atsakyti
Labas rytas,
as manau kad vietoj Marinos nes jos jau koks menuo kaip nera verysad.gif
Fonteny visos cia svaigsta leliju o kazi mano pro kokia sali keliauja nes tas laukimas zudo jau taip laukiu wub.gif ax.gif
Atsakyti
laba diena mergaites....as ir uzsikreciau karoliukais...vyras 33 gimtadienio proga padovanojo grandinele ir viena karoliuka....
norejau jusu paklausti ar yra koks specialus krikstynu karoliukas ar tiesiog pasiziureti zydra (mergaitei)????
Atsakyti
Krikštynom tiktų angelas sargas...
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 08 05, 08:38)
LAbas rytas anktyvosios smile.gif ir velyvosios wink.gif

grazaus Jums cia oro 4u.gif pasiilgsiu :/


Geros kelionės ir gražių ispūdžių 4u.gif

P.S. Offtopic - kaip jūs manote koks oras buna spalio gale Turkijoje?ar ne peršalta?
Atsakyti
QUOTE(Tortila @ 2010 08 05, 09:10)
Krikštynom tiktų angelas sargas...

o kur toki rasti????
Atsakyti
http://trollbeads.lt...;category_id=10
Atsakyti
Labas rytelis visoms smile.gif Kikirike, i Turkija veliausiai spalio pradzioj planuok, pirmom dienom. Paskui ten lyja, o lyja tai uzuolaida. Is patirties sakau. Siaip karstis 35, nulyja ir vel karsta. Bet jei kokias dvi tris dienas is septyniu, tai pati supranti verysad.gif Laisviukei siunciu balioncika 4u.gif Tikrai reik i Panevezi, kas gali but geriau uz laimeta laimes mazga smile.gif
Troja, nuvaziuok i Megos troliu taska ir ten tau tikrai parodys ir patars. Sakau i Mega, nes ten didziausias pasirinkimas Kaune.
Atsakyti
QUOTE(Laivite @ 2010 08 05, 07:51)
Labas rytas,
as manau kad vietoj Marinos nes jos jau koks menuo kaip nera  verysad.gif
Fonteny visos cia svaigsta leliju o kazi mano pro kokia sali keliauja nes  tas laukimas zudo jau taip laukiu  wub.gif  ax.gif

Ne ne, aš pas ją pirmadienį lyg tai pirkau. Ir Marinos tai negalima paleist schmoll.gif Būtų gaila, nes ta naujoji man nelabai... Gal tik taip atrodė, bet tokia susiraukus, neatitiko visuotinės to taško nuotaikos.
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 08 05, 09:33)
Ne ne, aš pas ją pirmadienį lyg tai pirkau. Ir Marinos tai negalima paleist  schmoll.gif  Būtų gaila, nes ta naujoji man nelabai... Gal tik taip atrodė, bet tokia susiraukus, neatitiko visuotinės to taško nuotaikos.

Laba ryta... 4u.gif
Ojei...jei pardavejas pakeis ...viskas...prapuolimas... doh.gif As prisirisu prie pardaveju... man kazkaip maloniau kai zinai pas ka eini...o kai pasikeicia,...labai susuinervinu...Pas mus maisto centriukas...nu tokios fainos buvo...eiciau ir eiciau i parduotuve... lotuliukas.gif Pasikeite... tada ziuriu,kad kitos irgi neblogos...vel apsiprantu...vel pakeite... nu negaliu...dabar tai jau nepatinka, ir negaliu priprast... puse metu tos dirba... tai i mesos skyriu net neinu, niekada... schmoll.gif Vat nepatinka ir viskas...bet pakeite turbut penkis kartus...nesveikas kazkoks seimininkas... daugiau jau matyt negaliu,priimt naujo zmogaus... issisemiau... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 05 rugpjūčio 2010 - 08:53