Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

QUOTE(danske @ 2010 08 04, 23:06)
Uzuojauta mazajai Laisvei 4u.gif

Pradedu manyt, kad katinas privalomas salia troliu ax.gif Geras daiktas jie, sutinku. Bet kaip ji apsaugot nuo mazos troliukes? Kad ir be uodegos, vistiek rastu kaip ji patampyt. Siandien mano apyranke ismete per balkono apacia. Gerai, kad greit susigaudziau. Didyn-pasiutyn doh.gif  doh.gif


O kas blogai, jei tampo? Katinas didelis žmogus, supranta, ką prisileisti, o ko ne. Mes saviškį įsigijom, kai vyresnėlei 5 metai buvo, tai ojoj kaip šokinėjo, kibo į kojas, draugai ateiti bijojo. O mažą saugoja, globoja, tampyti leidžiasi, lyg jo paties būtų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 08 04, 23:06)
Uzuojauta mazajai Laisvei 4u.gif

Pradedu manyt, kad katinas privalomas salia troliu ax.gif Geras daiktas jie, sutinku. Bet kaip ji apsaugot nuo mazos troliukes? Kad ir be uodegos, vistiek rastu kaip ji patampyt. Siandien mano apyranke ismete per balkono apacia. Gerai, kad greit susigaudziau. Didyn-pasiutyn doh.gif  doh.gif

Vat sitie plikiai--nedrasko nei vaiku nei suaugusiu --geris ne katinai..nors gal jie net ne katinai..gal greiciau katasuniai biggrin.gif na, kas reksiukus turi tai irgi gali ta pati pasakyt.Ir zinok patampo manoji ta katina ir dar kaip patampo...bet man toks vaizdas, kad jam patinka tas tampymas..

QUOTE(Fontenay @ 2010 08 04, 23:12)
p.s is kur tokiu graziu kaciu traukiat, nu neeraliai, pirma syk matau, ir song ir ewidentos, ir naujokes tamosiukes isvis koks gyvis  thumbup.gif
jei ne mano vaikis toks isdykes, jau senai su dukra turetume kasara  wub.gif

Manoji isdykus irgi neblogai, bet tas musu ,,katezmogas,, toks nepiktybinis, kad nepyksta ant mano mazosios...

QUOTE(Noa @ 2010 08 04, 23:25)
Dukra tai sakyčiau visiems turėtų patikt biggrin.gif O katino neįžiūriu, čia kas, sfinksas katras tai lens.gif Et, jei mano kornišas žmones gąsdina, tai kur jau ten sfinksas visiems patiks biggrin.gif

Jep, cia Sfinksas, Peterburgo...o del zmoniu gasdinimo.............galeciau pasakot ir pasakot, bet kad tema apie Troliukus biggrin.gif kada pre progos issiplesiu ta tema...
Atsakyti
Labas vakarelis wink.gif

Laisvės mažiukei friends.gif 4u.gif nors balionas nepadės, bet ...

tamosiuke - abu nuotraukos herojai tobuli ... wink.gif

na o asš niekaip lagamino nesusikraunu ...

gal Kretoj pavyks trolu rast g.gif jei jiems per karšta tennebus ?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(murukas @ 2010 08 04, 22:45)
blogai..noriu vandens lelijos is danu.. ax.gif

Vat vat, aš šiandien irgi apie lelijas svaigstu. Vartau internete iš visų pusių ir labai labai noooriu biggrin.gif

QUOTE(Noa @ 2010 08 04, 23:25)
Pirk, motin, ne tik naują laimės mazgą, bet ir stoperį. Aš savo bernui nieko o nieko be stoperio nemaunu. Ot neklauso babcės, gi jau kiek rašiau dry.gif Kaip buvo kinietišką drakoną pametęs, laimė, rado...

Vat aš sakiau, - stoperio tai niekad nepirksiu, mol negražus jis man (nes blizga labai), bet toj pačioj Megoj man užvėrė, atseit, - pažiūrėk, taip daug gražiau karoliukai atrodo ir t.t... Ai sakau, - palikit, perku irnesakyk.gif Ir tikrai, karoliukai garantuotai nuo apyrankės, ją atsegus, nepabėga.

QUOTE(tamosiuke @ 2010 08 04, 23:45)
Jep, cia Sfinksas, Peterburgo...o del zmoniu gasdinimo.............galeciau pasakot ir pasakot, bet kad tema apie Troliukus biggrin.gif kada pre progos issiplesiu ta tema...

Vat tokio katinėlio Tamosiukei baisiai pavydžiu blush2.gif Čia mano svajonių svajonė wub.gif Jau prieš gerus metus vos vos neperlaužiau savo šeimynos įsigyt, bet pradėjom pagranduką planuot, sakom palaukim.. Ir vat netikėtai pagrandukai gavos du wub.gif wub.gif Tai šeimyna šaukia, kad ir taip vos telpam, o kur dar katinas.... Bet neprarandu vilties cool.gif
Atsakyti
Saule, kreipsiuos konsulatcijos dėl dviejų pagrandukų wub.gif 4u.gif O katinui vietos visur pakanka wink.gif ir ypač šiems wink.gif
Atsakyti
Laisvė- užuojauta mažajai pametus karoliuką unsure.gif 4u.gif bus tu karoliukų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 04, 23:25)
Pirk, motin, ne tik naują laimės mazgą, bet ir stoperį. Aš savo bernui nieko o nieko be stoperio nemaunu.

Aš jau turiu savo sidabrinukėj apyrankėj tą stoperį. Bet neišmąsčiau, jog ir odinukei jis galėtų tikti. Jei tinka, pirksiu kartu su nauja odinuke mirksiukas.gif

QUOTE(borooze @ 2010 08 04, 23:53)
Laisvės mažiukei friends.gif 4u.gif nors balionas nepadės, bet ...


QUOTE(danske @ 2010 08 04, 23:06)
Uzuojauta mazajai Laisvei 4u.gif


QUOTE(Kikirike @ 2010 08 05, 00:06)
Laisvė- užuojauta mažajai pametus karoliuką  unsure.gif  4u.gif bus tu karoliukų  4u.gif

Užuojautos paglostė širdį, rytoj panelei parodysiu.
Žinoma, bus tų karoliukų, bus ir didesnių praradimų - neapsaugoti esam nuo gyvenimo iššūkių mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laisvė: 04 rugpjūčio 2010 - 23:35
Priplempiau kavos tam Rokišky, akys lipa iš kaktos, o bendrauti su manim niekas nenori verysad.gif Visi parpia atsipūtę...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laisvė: 05 rugpjūčio 2010 - 00:12
Norėtum smile.gif aš planuoju daiktus kraut smile.gif ir nemiegot smile.gif
Atsakyti
Nugis, kaip krausi, jei apie trolius kalbėsim g.gif
Einu patalan... pagulėsiu, gal ir dėdė Miegas pasirodys... Už lango taip ramiai lyja... Labanakt 4u.gif
Atsakyti
Tikiuosi jau atėjo dėdė miegas wink.gif Labanakt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saule @ 2010 08 04, 23:04)
..
Vat aš sakiau, - stoperio tai niekad nepirksiu, mol negražus jis man (nes blizga labai), bet toj pačioj Megoj man užvėrė, atseit, - pažiūrėk, taip daug gražiau karoliukai atrodo ir t.t... Ai sakau, - palikit, perku  irnesakyk.gif Ir tikrai, karoliukai garantuotai nuo apyrankės, ją atsegus, nepabėga.
..

Labas rytas, jau ta Mega lotuliukas.gif lotuliukas.gif O matėt, ten tokia tamsi mergina sukas mastau.gif Turbūt dirbti ruošias... Įdomu vietoj ko.
Atsakyti