Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

blogai..noriu vandens lelijos is danu.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(murukas @ 2010 08 04, 22:45)
blogai..noriu vandens lelijos is danu.. ax.gif

Aš tau sakiau ligos pradžioj, kad taip bus. Purteis: man tik apyrankės ir poros karoliukų... O dabar doh.gif
Atsakyti
QUOTE(murukas @ 2010 08 04, 22:45)
blogai..noriu vandens lelijos is danu.. ax.gif

lelijos-gerai thumbup.gif -uzsakymas renkamas,junkis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 04, 22:48)
lelijos-gerai thumbup.gif -uzsakymas renkamas,junkis lotuliukas.gif

Įklius mano draugė... vargšelė friends.gif muruk, siūlau koduotis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 04, 22:40)
rodykis tik mirksiukas.gif

Kad turiu tik kelis karolius.....gedastis kaip sakant man rodytis pries jusu kolekcijas.... as jums geriau savo katina parodysiu, maciau apie katinus diskutavot...vat tas mano katinas tai kaip ir Troliai ---ne visiems patinka....bet kaip sakant--pries miega galiu kazka pasiurpint, o kazkam geru emociju sukelt biggrin.gif Ai, bet gal pirmam kartui parodysiu kartu su dukra...nes ne visiems jie patinka...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2010 08 04, 22:50)
as jums geriau savo katina parodysiu,

Katinas - gėris ir grožis. O dukra - dvigubas gėris ir dvigubas grožis thumbup.gif
Rodyk ir kankolus, a mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 04, 22:52)
Katinas - gėris ir grožis. O dukra - dvigubas gėris ir dvigubas grožis  thumbup.gif
Rodyk ir kankolus, a  mirksiukas.gif

Nenoriu eit i kambari fotiko pasiimt, nes mazoji migdosi...davai rytoj--pazadu pazadu pazadu parodyt, tik nesijuokit gerai...pas mane ju laaaaabai mazai....as dar kai sakant ,,tolko ucius,, biggrin.gif

Aciu uz pagyras mano ,,zveriams,, biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tamosiuke: 04 rugpjūčio 2010 - 22:00
Uzuojauta mazajai Laisvei 4u.gif

Pradedu manyt, kad katinas privalomas salia troliu ax.gif Geras daiktas jie, sutinku. Bet kaip ji apsaugot nuo mazos troliukes? Kad ir be uodegos, vistiek rastu kaip ji patampyt. Siandien mano apyranke ismete per balkono apacia. Gerai, kad greit susigaudziau. Didyn-pasiutyn doh.gif doh.gif
Atsakyti
Man ir panasiai buvo kaip danske, susiveriau sivakar ant apyrankes kankolus pafotkint, kad dashai parodyt, ir kaip griebe mano mazius, tai puse pabiro ant grindu doh.gif , o jausmas net nepametus, tik pabirus, bet jau verkt norejosi cray.gif

p.s is kur tokiu graziu kaciu traukiat, nu neeraliai, pirma syk matau, ir song ir ewidentos, ir naujokes tamosiukes isvis koks gyvis thumbup.gif
jei ne mano vaikis toks isdykes, jau senai su dukra turetume kasara wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 04 rugpjūčio 2010 - 22:26
http://cgi.ebay.com/...7#ht_1535wt_754
ir kodel as abejoju kad cia tikras g.gif nors raso authentic doh.gif pasakykit man ar nuojauta manes neapgauna?

Fontenai - kas iesko svajoja pas ta ir ateina mirksiukas.gif drinks_cheers.gif o maniskis siuo metu vaidina oposuma/chameliona lotuliukas.gif dideles akis tik varto aukstai uzsilipes ir uodega susuka kaip chameliono... galvojam jam i draugija paimt iguana g.gif gal draugautu... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ewidenta: 04 rugpjūčio 2010 - 22:22
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 04, 21:39)
Eina sau - mano panai nuplyšo odinukės (senosios) galiukas nuo užsegimo... Pamestas laimės mazgas. Žodžiu, ašaros. Raminu - juk ne motiną pametė, bus tų laimės mazgų.

Pirk, motin, ne tik naują laimės mazgą, bet ir stoperį. Aš savo bernui nieko o nieko be stoperio nemaunu. Ot neklauso babcės, gi jau kiek rašiau dry.gif Kaip buvo kinietišką drakoną pametęs, laimė, rado...

QUOTE(tamosiuke @ 2010 08 04, 22:50)
Kad turiu tik kelis karolius.....gedastis kaip sakant man rodytis pries jusu kolekcijas.... as jums geriau savo katina parodysiu, maciau apie katinus diskutavot...vat tas mano katinas tai kaip ir Troliai ---ne visiems patinka....bet kaip sakant--pries miega galiu kazka pasiurpint, o kazkam geru emociju sukelt biggrin.gif Ai, bet gal pirmam kartui parodysiu kartu su dukra...nes ne visiems jie patinka...

Dukra tai sakyčiau visiems turėtų patikt biggrin.gif O katino neįžiūriu, čia kas, sfinksas katras tai lens.gif Et, jei mano kornišas žmones gąsdina, tai kur jau ten sfinksas visiems patiks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ewidenta @ 2010 08 04, 23:13)
http://cgi.ebay.com/...7#ht_1535wt_754
ir kodel as abejoju kad cia tikras  g.gif  nors raso authentic  doh.gif pasakykit man ar nuojauta manes neapgauna?


zinai cia trolis bus, tik ne tuo kampu nufotkintas, pastatyt reikejo tas rankas, o ne paguldyt, pardavejas patikimas, taip kad mirksiukas.gif
http://www.trollbead...(Base_EUR).aspx
Atsakyti