Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

QUOTE(Song @ 2010 08 04, 21:52)
Ojazau, kaip užjaučiu console.gif

Širdinga užuojauta priimta - juk Tu puikiai žinai šitą jausmą... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 04, 21:39)
Eina sau - mano panai nuplyšo odinukės (senosios) galiukas nuo užsegimo... Pamestas laimės mazgas. Žodžiu, ašaros. Raminu - juk ne motiną pametė, bus tų laimės mazgų.


Įsivaizduoju, kaip vaikui sunku verysad.gif Suaugusiam lengviau susitaikyti. Na bet gal sidabrinei apyrankei laikas atėjo smile.gif O mazgas kaip mazgas, grįš būtinai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 04, 22:03)
Įsivaizduoju, kaip vaikui sunku  verysad.gif Suaugusiam lengviau susitaikyti. Na bet gal sidabrinei apyrankei laikas atėjo  smile.gif O mazgas kaip mazgas, grįš būtinai  smile.gif

Tas tiesa. Aš visai ramiai numojau ir pasakiau: džiaukis, kad ne motiną praradai, juk ji kankolus perka biggrin.gif O mergučė tokią graudžią ašarą nubraukė - pats pačiausias sidabriukas...
(Nugis, važiavom į Salas Rokiškio rajone, į Batijos gitaristų kvarteto koncertą. Maniškei keletą kartų reikėjo stabtelėti pakelėj, gal už rūbų ranka užkliuvo kelnes besimaunant ir nuplyšo ta odinukė...)
Siūliau aš jai anksčiau sidabrinę, bet ji atsisakė, mat jai per moteriška irnesakyk.gif Lyg vaikinukas būtų...
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 04, 22:10)
O mergučė tokią graudžią ašarą nubraukė - pats pačiausias sidabriukas...

Suprantu tavo mažę, dievuliau, kaip raudojau biggrin.gif O didelė ciocia gi esu, ji maža mergaitė, viskas dvigubai-trigubai skaudžiau doh.gif
Atsakyti
Va, tik čia gali rasti supratimą ir užuojautą 4u.gif
Kartu važiavo draugė, irgi trolligės apimta. Ta ir sako, jog tai puiki priežastis važiuoti į Panevėžio trolių salos renginį rugpjūčio pabaigoj... O kartu važiavusi mao kolegė, nieko apie trolius neišmananti, pažiūrėjo į odinukę: čia kokie turkiški blizgučiai? doh.gif
MB išvis gabalą numetė: ir reikia baigt su tais troliais, negi kitų papuošalų nėra lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 04, 22:21)
Va, tik čia gali rasti supratimą ir užuojautą  4u.gif

O jei...neturiu zodziu... doh.gif Nu dabar tai bijosiu dar labiau kad nepamest... doh.gif


Ziurekit kokia nesamone:

http://www.tavokaroliukai.lt/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 04 rugpjūčio 2010 - 21:32
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 04, 22:31)
O jei...neturiu zodziu... doh.gif Nu dabar tai bijosiu dar labiau kad nepamest... doh.gif

Nesibaimink be reikalo mirksiukas.gif Naujosioms odinukėms kitokie galiukai biggrin.gif
Atsakyti
ligones..ka pries miega veikiam-be ko negalim uzmigt-troliukai biggrin.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 04, 22:21)
Va, tik čia gali rasti supratimą ir užuojautą  4u.gif
Kartu važiavo draugė, irgi trolligės apimta. Ta ir sako, jog tai puiki priežastis važiuoti į Panevėžio trolių salos renginį rugpjūčio pabaigoj... O kartu važiavusi mao kolegė, nieko apie trolius neišmananti, pažiūrėjo į odinukę: čia kokie turkiški blizgučiai?  doh.gif
MB išvis gabalą numetė: ir reikia baigt su tais troliais, negi kitų papuošalų nėra  lotuliukas.gif

Na, as kad ir be rysio cia pas jus atsiradus, bet nuosirdziai uzjauciu jusu mergaite...raudociau ir as jei pamesciau..(fantazija laki pas mane, net pradejau isivaizduot, kad pameciau) brrr...

Ar jus nieko pries, kad as vis pasiskaitineju cia pas jus...nelabai dar turiu ka parodyt, tai jei priimsit mane su laiku manau turesiu kuom pasigirt biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 04, 22:21)
MB išvis gabalą numetė: ir reikia baigt su tais troliais, negi kitų papuošalų nėra  lotuliukas.gif

Gal jis grybu kokiu apsivalge?Nu ir suskele doh.gif
Atsakyti
QUOTE(murukas @ 2010 08 04, 22:34)
ligones..ka pries miega veikiam-be ko negalim uzmigt-troliukai biggrin.gif  smile.gif

Dar tu papasakok, kaip viena maža ligonė mašinoj ašarą braukė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2010 08 04, 22:34)

Ar jus nieko pries, kad as vis pasiskaitineju cia pas jus...nelabai dar turiu ka parodyt, tai jei priimsit mane su laiku manau turesiu kuom pasigirt biggrin.gif  4u.gif

rodykis tik mirksiukas.gif
Atsakyti