Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

QUOTE(Dasha @ 2010 08 04, 16:44)
Nesakau, kad nefirminiai nemieli, bet anie tobuli  wub.gif

Šitie irgi firminiai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 08 04, 16:31)
Šitie irgi firminiai tongue.gif

Taip taip taip, bet sakau, kad ir neveislieniai baisiai mieli būn.
Na, pačios prisiprašėt, fotkint nemoku, bet.
va mano fantazija, suverta per pusę sekundės biggrin.gif biggrin.gif
user posted image

O čia naujosios dėžutės, nors gal jau matėt, bet man tai naujiena buvo:
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dasha: 04 rugpjūčio 2010 - 17:09
QUOTE(Dasha @ 2010 08 04, 18:06)
va mano fantazija,  suverta per  pusę sekundės biggrin.gif biggrin.gif



Gražiai suderinta thumbup.gif Pradedu galvoti, kad ir man reikia fantazijos, o juolab gimtadienis už poros mėnesių rolleyes.gif

Žinau, kur yra meksikietiškas užsegimas su abiem žaliom akutėmis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 08 04, 14:57)
Gal man nebelaukt penktadienio? Ryt lekt i Viniu? Suvalgysit jus tas vynuoges ax.gif  ax.gif

lotuliukas.gif -jo,matai kiek daug jau i tavasiais kesinasi lotuliukas.gif

QUOTE(saule @ 2010 08 04, 16:17)
Aš turėjau omeny visus,kuriuos nusipirksi (na,juk tikrai ne vieną kokį papirktum, kaip mes čia visos įtariam  hihihi.gif ), o ne, kad imsi ir supirksi visus megos trolius................. (juk kaikuriuos jau turi  lotuliukas.gif )
Juokauju  4u.gif  4u.gif  4u.gif

O leliju dar labiau užsimaniau  wub.gif

Lelijas pirk,liksi patenkinta-pazadu thumbup.gif
O jus duodat-rimtai mane manjake laikot-jauciu gakvojat kokius 15 iskart megoj paimciau,ane? lotuliukas.gif Nu kas ten zino lotuliukas.gif -nu ne,gal kokio vieno pakaktu wub.gif
Atsakyti
Erszebeth, atrodo fantazijos ne tau vienai reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 08 04, 18:06)
Na, pačios prisiprašėt, fotkint nemoku, bet.
va mano fantazija,  suverta per  pusę sekundės biggrin.gif biggrin.gif

thumbup.gif nu fainai, bet beziuredama i ja pamaciau, kad mano vienas naujas kankolas tiktu tau ant fantazijos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 04, 16:43)
Jei cia piktybiskai, tai ka sakyt apie tai, kad Noa nuejo vyro pjaut... lotuliukas.gif  istroskus kraujo...  lotuliukas.gif


Nepjoviau vyro. Jis išsisuko, radęs kazlėkų plantaciją - o mes tik pasimaudę ėjom namo biggrin.gif Pririnkom pilną maksiminį maišą, tą ekologinį. Dabar eisiu dorot ir prisipjaustysiu, jaučiu, ligi soties lotuliukas.gif Gaila, nėra karolio "kazlėkas". Kažin, kaip angliškai būtų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 04, 20:54)
Nepjoviau vyro. Jis išsisuko, radęs kazlėkų plantaciją - o mes tik pasimaudę ėjom namo biggrin.gif Pririnkom pilną maksiminį maišą, tą ekologinį. Dabar eisiu dorot ir prisipjaustysiu, jaučiu, ligi soties lotuliukas.gif  Gaila, nėra karolio "kazlėkas". Kažin, kaip angliškai būtų biggrin.gif


Goat lotuliukas.gif Gal tiktų ir avinas bigsmile.gif
Atsakyti
Aviną papjaut - baran zarezatj? Vuo, kiek kraujo biggrin.gif Kokį penkiasdešimt avinų asmeniškai sudorojau biggrin.gif Dabar einu darinėt biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif nu negaliu linksminat Jus mane su savo visokiais bajeriukais...
bet katina beuodegi tai pirma karta matau thumbup.gif
Atsakyti
Eina sau - mano panai nuplyšo odinukės (senosios) galiukas nuo užsegimo... Pamestas laimės mazgas. Žodžiu, ašaros. Raminu - juk ne motiną pametė, bus tų laimės mazgų.
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 04, 21:39)
Eina sau - mano panai nuplyšo odinukės (senosios) galiukas nuo užsegimo... Pamestas laimės mazgas. Žodžiu, ašaros. Raminu - juk ne motiną pametė, bus tų laimės mazgų.

Ojazau, kaip užjaučiu console.gif
Atsakyti