Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

QUOTE(Dovis @ 2010 08 04, 15:07)
Ant aistros tave patrauke biggrin.gif Zinai atostogos, smegenys pailseje ir diedas mielesnis patampa wub.gif

Šviežesnis... Ir tada galima jį pjauti... Einu, pranešiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2010 08 04, 15:08)
Ar labai be ryšio būtų fantazija su baltu perlu ir smėliniai bei raudoni karoliai? Aprangoj vien tik smėlis ir raudona. Jei neskaičiuot diedo juodo kostiumo.

Prasom apdarus i eteri...ivertinsim ir paderinsim vietoj... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 04, 15:04)
O kaip tu manai, kokios rankos ir nagai pas tikrus trolius??? Manai, anie su manikiūrais... Prancūziškais? biggrin.gif

Tada as i troli virstu biggrin.gif Plaukai baisus, pas kosmetologe oda tisiog ne prasosi, o rekte rekia,kad jau laikas, nagai naguciai... lotuliukas.gif Ai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 08 04, 14:57)
Gal man nebelaukt penktadienio? Ryt lekt i Viniu? Suvalgysit jus tas vynuoges ax.gif  ax.gif

Aha...reiskia iki penktadienio turiu dar laiko...supratau... yahoo.gif dirol.gif
Atsakyti
Sveikos,
pasakykit, prašau, kaip perkant ebay neužsiraut ant fuflo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2010 08 04, 15:24)
Sveikos,
pasakykit, prašau, kaip perkant ebay neužsiraut ant fuflo?  g.gif

Pirkt pas patikimus pardavejus...patikrinant, ar neturi blogu atsiliepimu... ir nereik tiketis kad kaina bus labai,labai mazesne...nu negali kainuot kokiu 20lt tikras karolis... nes pardavejai, kainas zino...
Papildyta:
QUOTE(saule @ 2010 08 04, 15:02)
Aš dar paįkyrėsiu truputėlį  blush2.gif
Užėjo noras Water lily įsigyt, kažin kaip kaina pas tą daną? 43 dol? Čia gera ar nelabai?
Water lily
Ar ybėjuj kokiam ieškot?

Manau,kad cia gera, kaina... g.gif Pigiau gal nelabai gausi...nu gal,... g.gif
Atsakyti
QUOTE(saule @ 2010 08 04, 11:46)
Oi, Tacita, nuvažiuok būtinai  mirksiukas.gif Ir paskui pasirodyk viiiiisus karoliukus, kuriuos nusipirkai  :

visus?tai jau matau manai as visai valios neturiu?

QUOTE(borooze @ 2010 08 04, 11:47)
ten valia dingsta priartėjus 10 metrų prie salelės  :


gali buti
QUOTE(Dasha @ 2010 08 04, 11:51)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  tik piniginės nepamiršk biggrin.gif

nu jo,reiketu,bet perdaug babkiu gal geriau netureti,o banko kortele namie palikt

QUOTE(erilukaha @ 2010 08 04, 12:00)
Kaip tik pamirsk... mirksiukas.gif Ir tada gales girtis cia,..kokia gelezine valia turi...

variantas,nu bet neatlaikyt sirdis tada gali

QUOTE(erilukaha @ 2010 08 04, 12:04)
Kai isleis stukele kita..dar labiau keiksis... lotuliukas.gif
Paziurek, pas ja koks apetitas... bigsmile.gif  po viena net neperka...Isivaizduoji, jei toks apetitas butu vyrams... bigsmile.gif  nimfomane... doh.gif Dabar tik - Kankolumane...  rolleyes.gif


va va,cia jau paskaicius emiau juoktis-jau apie mane nuomone aisket pradeda-gerai kad vyrams dar taip nera manijos,viena turiu ir keist jo kol kas nezadu lotuliukas.gif O su troliais tikiuosi kad praeis ,nu bent jau pageres mano ligos stadija
QUOTE(Dasha @ 2010 08 04, 12:14)
Ngeali žinot negali žinot  lotuliukas.gif  Būna žmonės tiesiog linkę į manijas biggrin.gif ir net ne po vieną biggrin.gif O jei ir išleis štukelę -tai bent mum akims džiaugsmo bus  bigsmile.gif


aha,piktybiskai cia jau bisi tyciojates lotuliukas.gif
QUOTE(Song @ 2010 08 04, 14:03)
Šakutės, jei visiems reiks supirkt doh.gif

Song,dziaukis kad seimynai troliai patinka,paskui mainus darysit

Zodziu prisijuokiau beskaitydama,as jau pasizymejus troliu maniake,o apie vynuoges-as apakus,kad tokia kose uzvirsiu,nu faina,kad tokios paklausios thumbup.gif

danske,nesnausk,ziurek,ka mergos isdarineja doh.gif


beje,saule,leliju gera kaina,ir as taip pirkau,o dar nemazai renkasi i siuntima si karta,tai pasidalinus siuntimo mokesti tikrai gausi geriau nei ebay-ten apie 50 dol praso
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 08 04, 08:06)
Wind song, kodėl jie nepritapėliai?  rolleyes.gif  Man tai viskas ten labai dera ir labai gražu... Nebent tau nemiela, bet siūlau palaukti, nes viskas ten super wink.gif



Kad jie man irgi akiu labai nebade, bet kazkuo nelipo ir tiek. O as tokia esu, kad jeigu man kas nepatinka ir galiu ta pakeist- tai taip ir darau. Jie jau rado nauja seiminke ir tikiuosi papuos jos apyranke smile.gif

QUOTE(borooze @ 2010 08 04, 11:46)
Labas rytas... smile.gif

pamiršau pasakyti, kad Klaipėdoje nepavyko nieko nusipirkti nes... paklausus pardavėjos ar galėčiau pas ją rasti unikų - sakė tokių niekada neturėjo ... (akropolį). Ir maždaug tokių dalykų vos ne nebūna... tai kažkaip pagalvojau, kad Kaune manęs labiau laukia smile.gif




Joooo, klaipedos pardavejos kai kurios isviso topines lotuliukas.gif Jau pripratau ir nebekreipiu demesio
Isvis, klaipeda kazkaip skriaudzia. Tai laukiu ir noriu trolinio susitikimo, bet jo, kaip suprantu, kol kas klaipedoja daryti neketina. Pfffff...

Ir toliau as su savo pasiulymais lotuliukas.gif Nusipirkau siandien meksikietiska uzsegima, tai mano Dvispalviai ziedai liko laisvi, tai jeigu ka domina- kreipkites

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 04, 15:45)
Song,dziaukis kad seimynai troliai patinka,paskui mainus darysit

Jo biggrin.gif Aš darau biggrin.gif Mažas jau nukniso mano medūzą (nu jis gi irgi Berlyne buvo)ir raudoną jaspį, o man grąžino seniau nusiknistą kinietišką drakoną... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 04, 15:45)
visus?tai jau matau manai as visai valios neturiu?

beje,saule,leliju gera kaina,ir as taip pirkau,o dar nemazai renkasi i siuntima si karta,tai pasidalinus siuntimo mokesti tikrai gausi geriau nei ebay-ten apie 50 dol praso

Aš turėjau omeny visus,kuriuos nusipirksi (na,juk tikrai ne vieną kokį papirktum, kaip mes čia visos įtariam hihihi.gif ), o ne, kad imsi ir supirksi visus megos trolius................. (juk kaikuriuos jau turi lotuliukas.gif )
Juokauju 4u.gif 4u.gif 4u.gif

O leliju dar labiau užsimaniau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 04, 15:45)
aha,piktybiskai cia jau bisi tyciojates lotuliukas.gif

Tikrai ne...piktybiskai.... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Jei cia piktybiskai, tai ka sakyt apie tai, kad Noa nuejo vyro pjaut... lotuliukas.gif istroskus kraujo... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 04 rugpjūčio 2010 - 15:44
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 04, 14:05)
O cia tai ciudai...aaa... supratau, kai tiek vaiku, tai be uodegos papirko...kad uz uodegos vaikai netampytu... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Song, labai mielas katukas, ale aš jei rinkčiausi turbūt iš reksų ir orientalų blush2.gif tie man elegancijos viršūnė. Nesakau, kad nefirminiai nemieli, bet anie tobuli wub.gif
Atsakyti