Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

QUOTE(simre @ 2010 08 04, 14:45)

Koooooo??? blink.gif
Nu gerai, jautieną valgau, į Ispaniją noriu, kaip ten sako, ja vsiegda pro nich dumaju biggrin.gif
Tai gal ir jo, tinka biggrin.gif

QUOTE(Song @ 2010 08 04, 14:46)
Mano irgi bus fainas tongue.gif Kurilų bobteilas. Va tokio tipo rolleyes.gif

user posted image

Vajei koks biggrin.gif
Norėčiau natūroj pamatyt. Pagniaužyt, ar labai minkštas bigsmile.gif

O kokiu karoliu žymėsi? Bo dabar į trasą tokių stambių pilkų vilkų paduota - gryn kaip tas katins biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 04 rugpjūčio 2010 - 13:52
QUOTE(Noa @ 2010 08 04, 14:51)
Koooooo???  blink.gif

Nu gerai. Aš tau švelniai, kultūringai parašiau. Bet jei nesupranti, tai tada jau tiesiai šviesiai - tau šviežio kraujo reik.
Atsakyti
Gal man nebelaukt penktadienio? Ryt lekt i Viniu? Suvalgysit jus tas vynuoges ax.gif ax.gif

Katukas grazus. Tik man gaila jo uodegytes blink.gif Katukas be uodegos, tai kaip jam su pusiausvyra? Jei tektu is kokio balkono skrist?
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 04, 14:51)
Norėčiau natūroj pamatyt. Pagniaužyt, ar labai minkštas bigsmile.gif

O kokiu karoliu žymėsi? Bo dabar į trasą tokių stambių pilkų vilkų paduota - gryn kaip tas katins biggrin.gif

Tai, kai jau turėsiu ir būsi Vilniuj, zaprašami do bufietu biggrin.gif Ir kontrolės gi tau reikia. Ar nereikia? lotuliukas.gif

Pilkas vilkas būtų įdomu, tiksliai, atpirkt reikėtų. Buvo ant pamestos g.gif

Danske, šitie katukai yra natūraliai kilę iš lūšies, todėl pas juos nėr uodegos. Lūšys šokinėja iš medžių? Šokinėja. Viskas su jų pusiausvyra ok mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Song: 04 rugpjūčio 2010 - 13:59
QUOTE(Song @ 2010 08 04, 14:21)
Karoliukus taip, bet vien starterių reikia dviejų doh.gif

Nu ka ... g.gif turiu pasiulyma...net nezinau ar cia geras, ar ne...va sove galvon ir tiek... Turiu 3 seno tipo rudas odinukes ant rankos vaikiskas...gavau dovanu... ( dabar miega maziukas, negaliu paziuret kiek cm..)... Tai galiu pasiulyt gal uz puse kainos... kam jos man stoves, pana nenori kol kas... sidabriniu jau dvi turi...o bernai kol priaugs, tai tas pacias nuo kaklo apsivynios aplink ranka... nes bus issitampe jau... Tai jei turi uzsegimu lysnu...variantas... mirksiukas.gif

O dar kitas variantas...laukt sventes...imciau dukrai raudona odinuke,..o uzsegimo kaip ir nereik...galik kooperuotis, tau uzsegimas,man odinuke,..ir jei duos 4karolius, du tau, du man... Nu variantas neblogas... g.gif
Atsakyti
Aš dar paįkyrėsiu truputėlį blush2.gif
Užėjo noras Water lily įsigyt, kažin kaip kaina pas tą daną? 43 dol? Čia gera ar nelabai?
Water lily
Ar ybėjuj kokiam ieškot?
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2010 08 04, 14:55)
Nu gerai. Aš tau švelniai, kultūringai parašiau. Bet jei nesupranti, tai tada jau tiesiai šviesiai - tau šviežio kraujo reik.

NU gal ką nors ir pripjausiu, bet kad čia nėr ką mastau.gif biggrin.gif Nebent savo diedą, bet tas tai jau tikrai ne šviežias biggrin.gif

QUOTE(danske @ 2010 08 04, 14:57)
Katukas grazus. Tik man gaila jo uodegytes blink.gif  Katukas be uodegos, tai kaip jam su pusiausvyra? Jei tektu is kokio balkono skrist?

O gal nieko? Gal kai netenka uodegos, tada blogai, o kai jau toks gimsta? Gi sako, ūsai irgi pusiausvyrai reikalingi. O va maniškis nuo gimimo beveik be ūsų, ir nieko... Nežinau, kaip iš balkono, bet va pas uošvį nuo spintos ant televizoriaus skrenda be vargo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 04, 13:18)


Dovis prakalbk gi pagaliau, netylek, aa tu dar gyva ax.gif

Pasigedai biggrin.gif
As tik tyliai stebiu,kas kokiom brangenybem pasipildo. Pas mane tyluma kas link troliu smile.gif Pinigine paplonejus. Spalio 3panai sueis 3m.( juk trecius metus valstybe neremia, tik vyras) Va tada , tai atsigaus sirdis ir pinigine biggrin.gif
Tiesa as juk ir atostogu buvau islekus smile.gif Bet jau pamirsta biggrin.gif Kaip nebuta. Deja Turkijoje troliu neaptikau, tik Alanijoje ant vienos parduotuves buvo uzrasas, troll-home.dk Pats vyras, man ziurek ziurek tavo troliai biggrin.gif Deja neveikianti dar kontora. Tik dabar atsidarius pamaciau,kad visai ten ne troliu kontora, o kazkokia agentura biggrin.gif Nu bet ligonis visur izvelgia, tai kas jam reikia biggrin.gif
O vat Pandoros, kaip pris.... Buvau susiviliojus ale gintariniu kankolu. Na is cia esanciu,juk yra pirkusiu ne originala, tai galvoju, nu nera troliu, tai bent toki parsivesiu. Kai klausi ar gintaras, tai jie joo cia gintaras, o kai dukra pradejo ciupineti, tai pradejo aiskinti,kad neimk, nes jei nukris, tai sudus biggrin.gif Tai sakau, nereikia man tada tokio "gintaro". Tiesa pradine kaina buvo 15$.
Mano nagu ir ranku grozis, siuo metu visai nedera prie troliu. Uzsiemus esu zemes darbais. Sesim zole, vakar alpinariuma formavom, akmenis tasem doh.gif Mano troliai, saugiai guli ir laukia sviesesniu dieneliu. Na va, prisidaviau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2010 08 04, 15:02)
Mano nagu ir ranku grozis, siuo metu visai nedera prie troliu. Uzsiemus esu zemes darbais.

O kaip tu manai, kokios rankos ir nagai pas tikrus trolius??? Manai, anie su manikiūrais... Prancūziškais? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 08 04, 14:58)
Danske, šitie katukai yra natūraliai kilę iš lūšies, todėl pas juos nėr uodegos. Lūšys šokinėja iš medžių? Šokinėja. Viskas su jų pusiausvyra ok mirksiukas.gif

Grazus labai... thumbup.gif Ojei,..as net gryzau atgal paziuret,..a tikrai ner uodegos... blink.gif O cia tai ciudai...aaa... supratau, kai tiek vaiku, tai be uodegos papirko...kad uz uodegos vaikai netampytu... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 04, 14:37)


O vat apie trolius nieko naujo nepasakysiu. Tiek tik, kad vėl raudoną apyrankę išsitraukiau. Ką reiškia, kai raudonos apyrankės patinka? 

Ant aistros tave patrauke biggrin.gif Zinai atostogos, smegenys pailseje ir diedas mielesnis patampa wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 04, 15:02)
NU gal ką nors ir pripjausiu, bet kad čia nėr ką mastau.gif biggrin.gif Nebent savo diedą, bet tas tai jau tikrai ne šviežias biggrin.gif

Diedas tai gal ir nešviežias, bet jo kraujas tai garantuotai mirksiukas.gif

Ar labai be ryšio būtų fantazija su baltu perlu ir smėliniai bei raudoni karoliai? Aprangoj vien tik smėlis ir raudona. Jei neskaičiuot diedo juodo kostiumo.
Atsakyti