Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

QUOTE(Fontenay @ 2010 08 04, 13:18)
Erika tu pirma po manes  lotuliukas.gif

Ot ir tau prireike... doh.gif Pylna ebay eik ir nusipirk... tease.gif
Atsakyti
Oi mergaitės lotuliukas.gif

Paskutiniu metu tik prabėgom paskaitinėju, nu bet komedijos pas jus vyksta. Tuoj jaučiu ir karas dėl vynuogių prasidės...

O aš nežinau ko noriu ir ar apskritai kažko noriu. Reikia kaip nors susikomplektuot raudoną (dar geriau vyšninę) ir smėlinę puošnią fantaziją su apyranke, bet minčių nerasta. Nusipirkau kažkada sėlio burbulus o daugiau piš...
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2010 08 04, 12:39)
Oi mergaitės lotuliukas.gif

Paskutiniu metu tik prabėgom paskaitinėju, nu bet komedijos pas jus vyksta. Tuoj jaučiu ir karas dėl vynuogių prasidės...

O aš nežinau ko noriu ir ar apskritai kažko noriu. Reikia kaip nors susikomplektuot raudoną (dar geriau vyšninę) ir smėlinę puošnią fantaziją su apyranke, bet minčių nerasta. Nusipirkau kažkada sėlio burbulus o daugiau piš...

Mano dėmės dramblio kaulo fone šiandien pareikalavo smėlio burbulų, bet pasakiau, kad teks ilgokai palaukti mirksiukas.gif negaliu gi visiems pagal norus poras pirkti..
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 08 04, 13:51)
dėmės dramblio kaulo fone

Aga, šitas gražus man. Kažkada BUVO. Nesakau, kad dabar visai nebegražus, bet norų sąraše kažkur prie galo voliojasi. Ir apskritai skonis matyt baisiai pasikeitė - kažkada kliedėjau, kaip noriu voverės ir apskritai visos to rudo rinkinuko, o dabar praėjo su vis noras. O dar kai apsižiūrėjau, kad nusipirkau karolį iš to rinkinio, tai apskritai apie visą komplektą nebesvajoju.
Atsakyti
Beje, mano vyresnėlis bando atimt tėvo odinukę. Vasara, o ji marškinių apykakles dažo, nenešioja kol kas. Tai pilietis pareiškė, kad labai nori ją panešiot, kol kas. Ir šiaip savo trolių nori. O tada vidurinėlė prabilo-ir aš noriu bigsmile.gif Gerai, akd mažiausias kalbėt nemoka biggrin.gif
Šakutės, jei visiems reiks supirkt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 08 04, 13:03)
Beje, mano vyresnėlis bando atimt tėvo odinukę. Vasara, o ji marškinių apykakles dažo, nenešioja kol kas. Tai pilietis pareiškė, kad labai nori ją panešiot, kol kas. Ir šiaip savo  trolių nori. O tada vidurinėlė prabilo-ir aš noriu bigsmile.gif Gerai, akd mažiausias kalbėt nemoka biggrin.gif
Šakutės, jei visiems reiks supirkt doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif mano vis nori nori, bet ne. Neperku. Realiai tik grandinėlės reiktu, nes užsegimų yra. Bet į darželį bijau su tokia leist, o po darželio kiek ji ją nešios. Lai laukia dar
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 08 04, 14:03)
Šakutės, jei visiems reiks supirkt doh.gif

O gal visai ir ne...juk pasiskolint visada galima bus... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 04, 14:18)
O gal visai ir ne...juk pasiskolint visada galima bus... mirksiukas.gif

Karoliukus taip, bet vien starterių reikia dviejų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 08 04, 08:02)
O gi šitą va, Noa atostogauja?  unsure.gif

Taip biggrin.gif Ir labai, pasakyčiau, chamiška yra per dieną prikalbėt septyniolika puslapių, vakar nepaskaičiau, tai šian už galvos susiėmiau biggrin.gif

Taip ir nesupratau, kokią Song pirks katę biggrin.gif Bet mačiau reksininkių temoj, kad selkirk reksiukų atsivedė kokia tai selkikreksienė, gal tokį? Faini kokiebiggrin.gif Tiesa, neįsivaizduoju, kiek kainuoja, reti biezbožnai, tai gal ir kaina atitinkamai...


Vakar tikrinim Latvijos pajūrį. Tai iš pradžių patikrinom, pasideginom, pasimaudėm, o atgal važiuodami ant tokio škvalo pataikėm, kad atrodo, jog visas Latvijos pajūris mus užsivijo hihihi.gif

O vat apie trolius nieko naujo nepasakysiu. Tiek tik, kad vėl raudoną apyrankę išsitraukiau. Ką reiškia, kai raudonos apyrankės patinka? biggrin.gif Žalią - mėlyną nešiojau, kai labai jūros norėjau. O raudona ką? Arbūzo? Dešros? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 04 rugpjūčio 2010 - 13:44
QUOTE(Noa @ 2010 08 04, 14:37)
Taip biggrin.gif  Ir labai, pasakyčiau, chamiška yra per dieną prikalbėt septyniolika O raudona ką? Arbūzo? Dešros? biggrin.gif

Koridos.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 04, 14:37)
Taip ir nesupratau, kokią Song pirks katę biggrin.gif Bet mačiau reksininkių temoj, kad selkirk reksiukų atsivedė kokia tai selkikreksienė, gal tokį? Faini kokie biggrin.gif

Mano irgi bus fainas tongue.gif Kurilų bobteilas. Va tokio tipo rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
Song !!!!!!!!!! Koks grožis!!!!! wub.gif wub.gif
Atsakyti