Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

QUOTE(Song @ 2010 08 04, 10:08)
Tiesa, nesakiau vakar-pardavėja vakar mano naujoką pilkąjį šarvuotį voveryte pavadino mastau.gif

Rimta pardavėja... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 04, 11:15)
tada coliuke ji turetu vadinti troliu didelelmis pedomis lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

O zinot, as pradedu supras, kame cia reikalas...kur to nezinojimo paslaptis... Jus gi supraskit...kam joms tie retiriniai, kurie jau parduoti...pelnas senai jau uz juos isleistas... Jiems gi rupi dabartine apyvarta... Uztai jos ir ziuri akis ispute... kas tai yra, su kuo tai valgoma... Joms gi rupi,kad pirktumem dabar esamus...o ne ebay jau senai parduotus,...Ir apyvarta darytume jiem...
Papildyta:
QUOTE(Dasha @ 2010 08 04, 11:24)
Rimta pardavėja...  doh.gif

Ana vedeja... rolleyes.gif
Atsakyti
ai,as tai nesistebiu,nu gi ne visoms ten ir idomu toms pardavejoms,koks trolis,pavadinimas ir t.t.tuo labiau retintu nepazista.juk ten te tik trolius parduoda,o ir juvelyrika-todel ir yra jos-tiesiog juvelyrines parduotuves pardavejos.man svarbu as zinau,koks karolis,kas grazu,kas nelabai,dar esu patenkinta kad su jumis galiu pasneketi,pasidziaugti,paziureti,o pardavejos-jos tiesiog yra pardavejos.nors turiu savo mylimas pardavejas vilniuj ax.gif
Atsakyti
Erilukaha, aš suprantu kur link suki. BET - tai verslas, joms turėtų iš idėjos būt įdomu kas kaip, istorija visa. Gi jie net tas dideles knygas gaunas - tai bent darbinio išsilavinimo labui pastudijuotų. Man malonu su pardavėja pasdiskutuoti kas kaip kodėl, o ne ti katėjau - nusipirkau tai ką jau nusižiūrėjus, ačiū ir viso gero. Intereso jos neturi. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 08 04, 11:19)
Aha rolleyes.gif Bet labai miela mergaitė, viskas su ja gerai.

Tyli kiaule gile sakny knisa... ax.gif Del jos ten verkia visas kolektyvas...Intrigu myletoja... I akis tik labai miela... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 08 04, 11:34)
o ne ti katėjau - nusipirkau tai ką jau nusižiūrėjus, ačiū ir viso gero. Intereso jos neturi.  unsure.gif

ot duodi-uztat joms svarbu,kad tu interesa troliams turi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 04, 10:36)
ot duodi-uztat joms svarbu,kad tu interesa troliams turi  lotuliukas.gif

Oj tai kas be ko lotuliukas.gif čia kaip iš to filmuko: valgykit ledus biggrin.gif Bet liūdna kad ne jos tą interesą sukelia. Megoj nueini, tai tuoj Tadas traukia visokias įdomienas siūlo ir spėkit ar nepasiduodu toms vilionėms? doh.gif arba Giedrė vieną po kito traukia, oj šitas tiktų , oj šitas žiūrėkit koks nuostabus.. Ir Malena ne geresnė - savo kokį parodo nerealų kankolą, tai spėkit ar neprireikia? Dar internete kai žiūr, tai pavarvini seilę ir viskas, o vietoj kai pačiupini tai rodos ir prilimpa blink.gif Tai jei važiuoju į Megą kitais reikalais, aplenkiu jų stendą diiiideliu lankstu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 08 04, 11:34)
Erilukaha, aš suprantu kur link suki. BET - tai verslas, joms turėtų iš idėjos būt įdomu kas kaip, istorija visa.

Verslas seimininkei, kuri uz prekystalio nesedi,... ax.gif Ne tai as palaikau tave...as tik siaip bandau paaiskint, kodel joms nerupi..., bet tai kalbu nera...cia kaip statybiniu prekiu parduotuveje...nu turi jie zinot ka parduoda, su kuom ka maiso... Ar ten elektros prekes...kas butu jei neismanytu, ka parduoda... doh.gif Ar pvz vaistininke kokia... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 08 04, 11:38)
Tai jei važiuoju į Megą kitais reikalais, aplenkiu jų stendą diiiideliu lankstu  lotuliukas.gif

jetus,reik man nors karta i ta Mega nuvaziuoti-paziureciau,ar stipria valia turiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 04, 11:05)
Ne, jie visi vienspalviai... liezuvis.gif

Neteisybė unsure.gif Toks gražus akmenukas ištiesų, o žvaigždutėj visai kitaip žiūrisi...
Atsakyti
Labas rytas... smile.gif

pamiršau pasakyti, kad Klaipėdoje nepavyko nieko nusipirkti nes... paklausus pardavėjos ar galėčiau pas ją rasti unikų - sakė tokių niekada neturėjo ... (akropolį). Ir maždaug tokių dalykų vos ne nebūna... tai kažkaip pagalvojau, kad Kaune manęs labiau laukia smile.gif

O dėl sidabriukų kainos... man šiek tiek pikta mad.gif nes savo sąraše turiu bent 4 kurių griūk, stovėk man reikia smile.gif na bet jai pabrangs kokiu 20-30 litų tai gyvent galima... o dar nuolaida jei bus tai tas pats bus... arba iš JAV siųsiuosi vistiek keletą litų pigiau gaunasi... (jei kursas krenta smile.gif )

Reiktų pastebėti JAV parduotuves nes nuo rytojaus World Sale day's prasideda... gaila, kad aš negalėsiu pasitaškyti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 04, 11:40)
jetus,reik man nors karta i ta Mega nuvaziuoti-paziureciau,ar stipria valia turiu lotuliukas.gif

Oi, Tacita, nuvažiuok būtinai mirksiukas.gif Ir paskui pasirodyk viiiiisus karoliukus, kuriuos nusipirkai mirksiukas.gif
Atsakyti