Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

QUOTE(Laisvė @ 2010 08 04, 09:44)
Dasha, šiandien, tik šiandien, nes rytojaus gali ir nebūti...  Šią akimirką švęsk mirksiukas.gif

Oj teisingai ir horo rašo, kad man šiandien reik nusipirkt kažką.
DĖMĖSIO visoms vėžiukėms:

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Greičiausiai neturėsite galimybės rinktis, turėsite priimti tai, kas siūloma. Visgi tai turėtų būti naudinga, nors tai galbūt pajusite ne iš karto. Šiandien galite nusipirkti sau ką nors, ko seniai trokštate.
Papildyta:
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 04, 09:52)

O tai zinote ponia, jus kazkokia tai neapsisprendzianti...vakar man liepete tylet,...siandien jau kalbet...tai as jau ir pasimeciau...ka man daryt... g.gif  Man vadovautis kuo dabar...ar cia kaip su eismo zenklais: jei stovi zenklas lenkt draudziama...ir nors punktyrine linija...reiskia lenkt draudziama...as taip suprantu, jusu pageidavimus... g.gif

lotuliukas.gif oj atleiskite, mane matyt tas saulės cunamis tiesiogiai paveikė wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 08 04, 10:59)
Šiandien galite nusipirkti sau ką nors, ko seniai trokštate.

Nuspręsta - šiandien mirksiukas.gif
Atsakyti
Yra tu prizmiu pensininkiu USA pardese ne uz tokias kainas.
Atsakyti
Merginos, sakykit iš patirties - svarstyklių žvaigždutėj yra lazuritas? Kiek mačiau visur jis toks ryškiai mėlynas, na šiaip lazuritas juk toks su auksiniais plėmukais. Ar turit su tokiu akmenuku, ar esat mačiusios ne vienspalvį?
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 08 04, 11:00)
Yra tu prizmiu pensininkiu USA pardese ne uz tokias kainas.

Nu parodyk man pink...normalia kaina...prasau... flirt.gif
Papildyta:
QUOTE(saule @ 2010 08 04, 11:02)
Merginos, sakykit iš patirties - svarstyklių žvaigždutėj yra lazuritas? Kiek mačiau visur jis toks ryškiai mėlynas, na šiaip lazuritas juk toks su auksiniais plėmukais. Ar turit su tokiu akmenuku, ar esat mačiusios ne vienspalvį?

Ne, jie visi vienspalviai... liezuvis.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 04, 11:05)
Nu parodyk man pink...normalia kaina...prasau... flirt.gif
Papildyta:

Ne, jie visi vienspalviai... liezuvis.gif

Buvau anksciau imetus. Truputi veliau, dabar sveciu tuoj turesiu
Atsakyti
Tiesa, nesakiau vakar-pardavėja vakar mano naujoką pilkąjį šarvuotį voveryte pavadino mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 08 04, 11:08)
Tiesa, nesakiau vakar-pardavėja vakar mano naujoką pilkąjį šarvuotį voveryte pavadino mastau.gif

Trolių žinovė, skant hihihi.gif
Atsakyti
Gal kam prie sokoladines...

http://www.diamonds4...59-p-45080.html
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 08 04, 11:08)
Tiesa, nesakiau vakar-pardavėja vakar mano naujoką pilkąjį šarvuotį voveryte pavadino mastau.gif

tada coliuke ji turetu vadinti troliu didelelmis pedomis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 08 04, 11:08)
Tiesa, nesakiau vakar-pardavėja vakar mano naujoką pilkąjį šarvuotį voveryte pavadino mastau.gif

Su akinukais gal...Panoramoj... g.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 04, 11:17)
Su akinukais gal...Panoramoj... g.gif

Aha rolleyes.gif Bet labai miela mergaitė, viskas su ja gerai.
Atsakyti