Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

QUOTE(Fontenay @ 2010 08 04, 10:05)
bus maziau troliu pasekeju, maziau sutiksim gatveje su tokiais paciais kankolais.... gana cia musu kiek yra  group.gif, o mes jau rasim is kur nusipirkti  lotuliukas.gif

Neblogos prognozės... Ar jos neveda trolių salų į bankrotą? Ale mes ir iš užsienio atsisiųstumėm irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 04, 10:09)
Neblogos prognozės... Ar jos neveda trolių salų į bankrotą? Ale mes ir iš užsienio atsisiųstumėm  irnesakyk.gif

Mergaitė sakė, kad brangs pasauliniu mastu, ne tik Lietuvoje g.gif Tai logiškai, turėtų brangt ir pas daną, ir ybėjuj g.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 04, 09:59)
O tai nesuprantu, kur ju sidabriukai... g.gif
http://shop.ebay.com...?...m=&_ipg=200

cia ta pati pardaveja kur anadien pardave ta stikliuka retinta nematyta dar, lyg virs 400 usd laimejo aukciona, bet tai traukia i dienos sviesa senienas kokias, kokiu dar nemate buvom ebay g.gif
Atsakyti
Belieka guostis, kad jau nemaža sauja namie - nereikia nuo nulio pradėti... O pabrangs - kokį vieną per metus šentėms gal išstenėsiu hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 08 03, 21:46)
Vyras dėl ryškumo iškart pastebėjo, pavartė akis ir nutylėjo cool.gif

Song tavo naujienos tikrai ryskios, bet grazios 4u.gif
Papildyta:
Ale tai jei brangs sidabras, reikia dar spet grandine troliu papirkt ant kaklo, kad tureciau ant ko kartis paskui lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 04, 10:19)
Ale tai jei brangs sidabras, reikia dar spet grandine troliu papirkt ant kaklo, kad tureciau ant ko kartis paskui  lotuliukas.gif

Arba daug akmenų, kad būtų prabangiau skandintis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 04, 10:20)
Arba daug akmenų, kad būtų prabangiau skandintis  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O klausykit, pupos uogos, jei čia pardavimų pakėlimui sugalvota g.gif Lėksim visos pirkt kaip durnės, praeis ta diena ir nepabrangs biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 04, 10:02)
Tu ką, muziejuje nesilankei? Taigis pradžioje jie buvo be sidabriukų  rolleyes.gif

Lankiaus,lankiaus... drinks_cheers.gif Tai maz stvert reik... g.gif

Turiu pasiulyma... bigsmile.gif Susimetam visos ir paperkam bendrai....o nesiosim pasikeisdamos...menesy viena...menesy kita... ir kisenei ne bus taip skaudu... mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 04, 10:05)
drinks_cheers.gif sutinku su Erika, gerai sakai, o be to mes jau viska susipirke beveik ka norejom tureti  lotuliukas.gif , ir lai brangina gi, bus nuo to mums tik geriau mirksiukas.gif , bus maziau troliu pasekeju, maziau sutiksim gatveje su tokiais paciais kankolais.... gana cia musu kiek yra  group.gif, o mes jau rasim is kur nusipirkti  lotuliukas.gif

Va cia tai aukso zodziai...Pas jus tai dar pas jus...didmiesciuose liaudis bagotesne...o va tokiuose kaimuose kaip pas man...tai ragas... irnesakyk.gif hihihi.gif Busiu vienintele, nepakartojama...ir su jau turimais, net jei daugiau is vis nieko nepirkciau... assa.gif aciuks.gif bebe.gif
Papildyta:
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 04, 10:14)
Belieka guostis, kad jau nemaža sauja namie - nereikia nuo nulio pradėti... O pabrangs - kokį vieną per metus šentėms gal išstenėsiu  hihihi.gif

Teisingai.... drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 04, 10:19)
Ale tai jei brangs sidabras, reikia dar spet grandine troliu papirkt ant kaklo, kad tureciau ant ko kartis paskui  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 04, 10:20)
Arba daug akmenų, kad būtų prabangiau skandintis  bigsmile.gif

Nu nemirtingos.... lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Song @ 2010 08 04, 10:27)
O klausykit, pupos uogos, jei čia pardavimų pakėlimui sugalvota g.gif Lėksim visos pirkt kaip durnės, praeis ta diena ir nepabrangs biggrin.gif

Nu as tai jau neleksiu... schmoll.gif
Man vieninteles odinukes raudonos prisireike...bet tai ir nemirtinas reikalas... irnesakyk.gif
Papildyta:
O bigsmile.gif kaina nebloga..:

http://cgi.ebay.com/...=item2c564ecfa5
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 04, 09:02)

Parodyk  bigsmile.gif


Nėr ten ką rodyt, be to darbe jau..vaizdas toks šiaip sau :dsakau prabėgom, įdomumo dėlėi vakare nufotkinsiu, vis su fotiku nesusiimu doh.gif Gal todėl kad man nesigauna gražiai pafotkint unsure.gif

o jūs su tom kainom, jau užsidegiau šian lėkt antro lotuso.. tai skaitau ir slėgsta tas noras biggrin.gif biggrin.gif sakykit, oj oj brangs dvigubai, šiandien arba niekada lotuliukas.gif
Atsakyti
Dasha, šiandien, tik šiandien, nes rytojaus gali ir nebūti... Šią akimirką švęsk mirksiukas.gif
Atsakyti
Ziurekit dano akcijinis kur jau...pamenat vakar imetus buvau kad nieko visai toks...

http://cgi.ebay.com/...=item3caf89ee88

http://www.diamonds4...oducts_id=43441

Ir aplamai danas ko tais man neatsidaro,..gal papildymas... g.gif Jau atsidare... ax.gif

Papildyta:
QUOTE(Dasha @ 2010 08 04, 10:41)
o jūs su tom kainom, jau užsidegiau šian lėkt antro lotuso.. tai skaitau ir slėgsta tas noras biggrin.gif biggrin.gif sakykit, oj oj brangs dvigubai, šiandien arba niekada  lotuliukas.gif

O tai zinote ponia, jus kazkokia tai neapsisprendzianti...vakar man liepete tylet,...siandien jau kalbet...tai as jau ir pasimeciau...ka man daryt... g.gif Man vadovautis kuo dabar...ar cia kaip su eismo zenklais: jei stovi zenklas lenkt draudziama...ir nors punktyrine linija...reiskia lenkt draudziama...as taip suprantu, jusu pageidavimus... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 04 rugpjūčio 2010 - 09:56