Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

QUOTE(erilukaha @ 2010 08 03, 17:11)
QUOTE(Tacita @ 2010 08 03, 16:55)

Nu bet negaliu, kokios vynuoges... wub.gif Pvydziu baltu pavydu... Nors koks ten baltas...pavydas yra pavydas... cool.gif
Ir kaina gera papirkai... doh.gif Ir dar danskei papirkai...negalejai cia mums dar pasiulyt...kuo cia ji tokia isskirtine... g.gif Gerai, gerai...kai rasim ka papigiai tau nieko nesakysim... schmoll.gif
(Ai...kad nepyktume...perleisk mums tyhariom...danske vistiek neskaito...nesuuos... mirksiukas.gif ...o jai pasakysi, kad neatsiunte... mirksiukas.gif )

lotuliukas.gif

QUOTE(dzaska @ 2010 08 03, 17:44)
Grazus tie tavo senoliai  thumbup.gif  wub.gif ir ziuriu dolce graziai ziurysi o as norejau parduot  g.gif  ax.gif
Tacita nieko nesakei as ir noriu vynuoges vyna tai megstu islaikyta ir konkolus islaikytus  ax.gif

na,ziuriu vynuoges neprapultu,jei kas lotuliukas.gif

QUOTE(Song @ 2010 08 03, 18:19)
Pirmas variantas-sudėjau visus turimus šarvuočius. Ir tada... atėjo mano mažiausiasis doh.gif  lotuliukas.gif Trečioj fotkėj net girdisi, kaip barška vagiami kankolai.

[

Song,nu as uzsibuvau gal kelias minutes tyrinedama tavuosius sarvuocius-neblogai prasisukai sakyciau-suuuperiniai sarvuociukai,o ypac raudono uzpavydejau-mano geidziamiausias siuo metu.

QUOTE(Laisvė @ 2010 08 03, 18:57)
Oooo, geros žinios  thumbup.gif  Reiks surinkt visą trolligės apimtą chebrą ir važiuoti  mirksiukas.gif

kad jau ne chebra,o visa cecha lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 08 03, 23:15)
Labai gražus turkio šarvuotis liko pardoj-ne su baltu, kaip maniškis, o su melsvu tarpeliu. Labai įdomus, gaila, kad jau turėjau.

Beje, mergina pardavėja susakė įdomų dalyką-sako, nuo rugpjūčio 13 brangs sidabro gaminiai. Troliai irgi, pasauliniu mastu. Kas nors dar girdėjot?

Aukso tai tikrai. Gali ir sidabro. Pilnai tikiu
Papildyta:
Atstokit nuo mano vynuogiu gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 08 03, 23:27)
Atstokit nuo mano vynuogiu gun_bandana.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
Nesupratau g.gif: sidabro nebebus ? ? ?
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 08 03, 17:45)
Tacita, labai gražu  wub.gif

Yell,aciu ax.gif

Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 08 03, 23:32)
Nesupratau g.gif: sidabro nebebus ? ? ?

Bus, bet brangesnis. Klausimas, kuris mane kamuoja dabar-kiek brangesnis g.gif

Beje, vynuogės mane sunervino irgi cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Song: 03 rugpjūčio 2010 - 22:50
QUOTE(Song @ 2010 08 03, 23:46)
Bus, bet brangesnis. Klausimas, kuris mane kamuoja dabar-kiek brangesnis g.gif

Beje, vynuogės mane sunervino irgi cool.gif

as jau nerimauju,nejau tikrai brangs?ir taip ne kapeikas kainuoja.
O del vynuogiu-na aciu mergaites,kad cia suerzinau dauguma-galiu dar pasakyti-sidabriukas nemazas ir tikrai grazus,ne kiek nesigailiu pirkiniu. thumbup.gif Tik va,derekites su pardaveju ebay,kaip pamaciau,viskas imanoma thumbup.gif
Atsakyti
Manau, musu troliams neturetu dideles reiksmes. Ir taip brangus trolinis tiek auksas, tiek sidabras.Mokam uz gamini, ne uz svori.Cia birzoj reikia paziureti. Jei pernai panasiu laiku aukso gramas buvo apie 30 lt, tai dabar apie 55. Baltas brangesnis visada, 14k netaip vertinamas. Nezaidziu dar su brangiais metalais, bet tas matosi valiutu birzoje. Juk viskas dengiama auksu
Atsakyti
Radau atsakymą į klausimą, ačiū už dėmesį biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Song: 03 rugpjūčio 2010 - 23:04
Ne i tema siek tiek lotuliukas.gif Nu negaliu nesijuokt is krepsio reklamos pagal Butkute per TV 3 lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
http://cgi.ebay.com/...=item335fa6b95a
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 04, 00:34)

Gražus užsegimas, tik kaina labai nedraugiška schmoll.gif
Atsakyti