Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Geros naujienos Panevezy bus klubo susitikimas jei neisleksiu kur butinai busiu ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nesijuokiam, chebryte, nesijuokiam biggrin.gif Kantrybės nulis, pati žinau doh.gif

user posted image

Vyras dėl ryškumo iškart pastebėjo, pavartė akis ir nutylėjo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(dzaska @ 2010 08 03, 21:45)
Geros naujienos Panevezy bus klubo susitikimas jei neisleksiu kur butinai busiu  ax.gif  thumbup.gif

Tiesiog puiki naujiena smile.gif

Kazkada kazkuri siulet kazkoki melynai marga pensininka. Nepamenu kuri. Ar kazkas priglaude, ar pritaikytas?
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 08 03, 18:19)

wub.gif grazu suderinta spalvos g.gif, sarvuociai pradeda patikt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 08 03, 18:56)
Girdejau pletkus, kad rugpjucio dvidesimt kazkelinta vakarelis Panevezyje. Tai ne tiek laukti, gal irgi duos keturis karolius. Ga ir man pavyks buti, o gal Laisve dalyvaus. Paimtume



QUOTE(Laisvė @ 2010 08 03, 18:57)
Oooo, geros žinios  thumbup.gif  Reiks surinkt visą trolligės apimtą chebrą ir važiuoti  mirksiukas.gif


Jei kas norės į kompaniją iš Kauno, manau aš riedėsiu wink.gif iki Panevėžio iš kaimuko visai netoli wink.gif

Visai liūdnai ... nenoriu važiuot sad.gif pasiilgsiu šios temos paskaitinėjimų sad.gif ir nebylių atsakymų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 03, 21:45)
Del originalumo tai taip...originalus.. mirksiukas.gif  Gal kiekviena karoliuka pritraukus,..matosi juk sidabriukas...

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos trolistes, kazkada rodziausi pas jus savo pradziu pradzia, bet daugiau neberasiau, tik paskaitydavau. Dabar turiu pora nepritapusiu karoliuku, tai galvoju gal jie kam bus reikalingesni. Keisciau (i aukso ola, violetine geliu mozaika, levandine prizme...), ar pigiau parduociau.
Sidabro kalnas:

user posted image

Ir zydroji dykuma:

user posted image

Ir vat taip dabar atrodo mano apyranke:

user posted image
Atsakyti
as nesuprantu kam Tu ta zydraja dykuma krapstai lauk juk graziai susisaukia su tais burbulais g.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 08 03, 18:19)
Nus, ir aš rodausi. Amžinybę nefotkinau, rodos biggrin.gif

Pirmas variantas-sudėjau visus turimus šarvuočius. Ir tada... atėjo mano mažiausiasis doh.gif  lotuliukas.gif Trečioj fotkėj net girdisi, kaip barška vagiami kankolai.


Suuuper thumbup.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 08 03, 20:43)
Norejau paklausti...o sakykit, tos kurios turi odinukes raudonas...ar nedazo raudonai kaklo... g.gif


A6 vasaros metu jos nenešioju, o šiaip nedažo schmoll.gif

QUOTE(čikibari @ 2010 08 03, 20:52)
kokia kaina šio grožio  g.gif


109.

QUOTE(erilukaha @ 2010 08 03, 21:02)
Savo gyventoja parodau...:



Koks fainuolis thumbup.gif

QUOTE(Song @ 2010 08 03, 21:46)
Nesijuokiam, chebryte, nesijuokiam biggrin.gif Kantrybės nulis, pati žinau doh.gif



Nagi labai gražu thumbup.gif Ir šarvuotis koks ryškus, nepablukęs, kaip dažnai turkiškieji būna rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ewidenta @ 2010 08 03, 22:29)
as nesuprantu kam Tu ta zydraja dykuma krapstai lauk juk graziai susisaukia su tais burbulais  g.gif


Na ji man irgi maziau kliuva, negu sidabro kalnas, bet kazkaip vistiek neisipaiso. Turbut "ne mano" karolis
Atsakyti
[quote=wind_song,2010 08 03, 22:23]
Sveikos trolistes, kazkada rodziausi pas jus savo pradziu pradzia, bet daugiau neberasiau, tik paskaitydavau. Dabar turiu pora nepritapusiu karoliuku, tai galvoju gal jie kam bus reikalingesni. Keisciau (i aukso ola, violetine geliu mozaika, levandine prizme...), ar pigiau parduociau.
Sidabro kalnas:

user posted image

Norėčiau sidabro kalno...
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 03, 22:41)
Ir šarvuotis koks ryškus, nepablukęs, kaip dažnai turkiškieji būna  rolleyes.gif

Labai gražus turkio šarvuotis liko pardoj-ne su baltu, kaip maniškis, o su melsvu tarpeliu. Labai įdomus, gaila, kad jau turėjau.

Beje, mergina pardavėja susakė įdomų dalyką-sako, nuo rugpjūčio 13 brangs sidabro gaminiai. Troliai irgi, pasauliniu mastu. Kas nors dar girdėjot?
Atsakyti