Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 03, 12:52)
Sveikos gyvos, aš jau namie  bigsmile.gif Bet jau kaip pavydas bambą užgraužė, kai sėdėdama Palangoje gavau SMS'ą, kad Vilniuje bus trolių klubo susitikimas  doh.gif  verysad.gif Na bet gal ne paskutinis jis čia pas mus įvyko. O troliška naujiena pas mane tik viena - Palangoje nusipirkau auksinę olą su burbuliukų eilute - kai pamačiau tuos burbuliukus, negalėjau atsispirti  bigsmile.gif

sveika sugryzus,na,ola tavo ispudinga,tikrai bigsmile.gif .O kad susitikime nebuvai,cia jau aisku gaila.Bet bus dar ju biggrin.gif -tu susitikimu.


kazkas sake,kad dzaskos apyranke prabanga padvelke,tai va,maniske senoliais pakvipo ax.gif
user posted image

vardinkit ,kas ka pamatet naujo cool.gif -Fontenay,tu tai patylek,nekalbek,nes viska zinai ir taip lotuliukas.gif .
Atsakyti
ir aš laaabai noriu susiverti tokią apyrankę wub.gif wub.gif sakykit, ar visur kainos vienodos užsegimų ir grandinėlių, ar visoje Lietuvoje skirtingai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gelyti @ 2010 08 03, 14:42)
ir aš laaabai noriu susiverti tokią apyrankę  wub.gif  wub.gif  sakykit, ar visur kainos vienodos užsegimų ir grandinėlių, ar visoje Lietuvoje skirtingai?  smile.gif

vienodai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 03, 14:38)
vardinkit ,kas ka pamatet naujo cool.gif -Fontenay,tu tai patylek,nekalbek,nes viska zinai ir taip lotuliukas.gif .

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 03, 14:38)
vardinkit ,kas ka pamatet naujo cool.gif -Fontenay,tu tai patylek,nekalbek,nes viska zinai ir taip lotuliukas.gif .

O jei... doh.gif Vynuoges... wub.gif varles ir gyvate... g.gif ir gi naujos...ir lotosas laimetas... mirksiukas.gif

Tiksliai parsiukas... wub.gif Idomu ,ka jis simbolizuoja... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 03 rugpjūčio 2010 - 14:18
Jezus Tacita sirdis ir taip stoja o tu su vynuogem ir ten gal parsiukas blink.gif wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 03, 14:38)
sveika sugryzus,na,ola tavo ispudinga,tikrai bigsmile.gif .O kad susitikime nebuvai,cia jau aisku gaila.Bet bus dar ju biggrin.gif -tu susitikimu.
kazkas sake,kad dzaskos apyranke prabanga padvelke,tai va,maniske senoliais pakvipo ax.gif



nu nerealiai 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos.
Parsiukas simbolizuoja pinigu uzdirbimo buda troliams pirkti mirksiukas.gif Negalejau dabar , bet jis mano nr. pirmas pirkinys
O visa kita veda i nora alc.gif
Atsakyti
mergos,as tikrai dabar tokia-patenkinta user posted image

bet ne viska pastebejot-user posted imagedar vienas isdabras ir kankolas nauji-irgi retinti
Atsakyti
Niu va ....parodau savo agatus... wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

O cia senukas agatukas:

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 03 rugpjūčio 2010 - 14:45
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 03, 14:53)
Tiksliai parsiukas... wub.gif  Idomu ,ka jis simbolizuoja... g.gif

kad negalima man daug valgyti lotuliukas.gif blink.gif

Laivite,Kikirike,danskeuser posted image
user posted image

Erilukaha,agatai ohoho-man ypac senukasuser posted image
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 03, 15:38)
Niu va ....parodau savo agatus... wub.gif

VAUUUUUUUUU swoon.gif
as ju noriuuu....
Atsakyti