Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Tacita - tep tep,ketvirtaidienio laukiu,šiaip kažką gal ir numačius bet tiksliai dar nežinau ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 03, 12:52)
Sveikos gyvos, aš jau namie  bigsmile.gif Bet jau kaip pavydas bambą užgraužė, kai sėdėdama Palangoje gavau SMS'ą, kad Vilniuje bus trolių klubo susitikimas  doh.gif  verysad.gif Na bet gal ne paskutinis jis čia pas mus įvyko. O troliška naujiena pas mane tik viena - Palangoje nusipirkau auksinę olą su burbuliukų eilute - kai pamačiau tuos burbuliukus, negalėjau atsispirti  bigsmile.gif



wow kaip gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 03, 12:52)
Sveikos gyvos, aš jau namie  bigsmile.gif Bet jau kaip pavydas bambą užgraužė, kai sėdėdama Palangoje gavau SMS'ą, kad Vilniuje bus trolių klubo susitikimas  doh.gif  verysad.gif

Sveika sugryzus...cia mums bambas grauzia pavydas,..kad kazkas Palangoj, prie juros, .... doh.gif

O naujienos labai grazios... thumbup.gif
Atsakyti
Erzebeth, nepaprasta bigsmile.gif thumbup.gif Aš net saviškę perverčiau, bet anei vieno biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif išdavikė mano ola biggrin.gif Ale visitek graži, puiki naujiena.

Erilukaha, tai va, kad aš DAUG noriu biggrin.gif Mano gi ilga, tai manau kokius 7-8 vert (kartu su sidabrais), bet tai jaučiu grįšiu namo ir pasibandysiu. O tu su deimantiniais man kad ššša doh.gif lotuliukas.gif Jokių pirkinių neplanuoju. Versiuos su resursais. Dar lotusas neišimtas iš rankinės - gėdą malšinu biggrin.gif Tipo bandau apsiprast su ta mintim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 08 03, 13:11)
O tu su deimantiniais man kad ššša  doh.gif  lotuliukas.gif Jokių pirkinių neplanuoju. Versiuos su resursais. Dar lotusas neišimtas iš rankinės - gėdą malšinu biggrin.gif Tipo bandau apsiprast su ta mintim biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Gerai tyliu...
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 03, 12:57)
wow kaip gražu  wub.gif


Ačiū 4u.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 08 03, 13:06)
Sveika sugryzus...cia mums bambas grauzia pavydas,..kad kazkas Palangoj, prie juros, .... doh.gif

O naujienos labai grazios... thumbup.gif


user posted image

Ar vis tiek dar graužia? doh.gif

QUOTE(Dasha @ 2010 08 03, 13:11)
Erzebeth, nepaprasta  bigsmile.gif  thumbup.gif  Aš net saviškę perverčiau, bet anei vieno biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif išdavikė mano ola biggrin.gif Ale visitek graži, puiki naujiena.


Būtent dėl burbuliukų ir pirkau, nes niekur su tiek jų, o dar eilute išsidėsčiusių, nebuvau mačiusi bigsmile.gif
Atsakyti
Jūra fantastiška wub.gif Vistiek nuvažiuosiu rudenį kada. Man tokia daug mielesnė nei vasarinis pliažas mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveika sugrizus Erszebeth 4u.gif
O jau olos grozis wub.gif
As ja ir maciau ir man labai sirdi grauze kirminas kad nepirkau bet kad susilaikyma turejau nes jau pries tai biskiuka buvau papirkus virs normos ax.gif
Bet dabar dziaugiuosi kad musiske nupirko toki grazu karoliuka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 03, 09:51)
dzaska,koki ten parka su prudeliu salia namu turi-vis erzini su savo nuotraukom.grazu.viskas grazu.apyranke tikrai prabangi,zodziu nezinau,ar cia vyras,ar kas,ale tikrai tave garbina wub.gif

Parkelis nei didelis nei mazas du metrai gilio bigsmile.gif gyviu visokiu yra nuo zuvu iki varliu ir skruzdeliu lotuliukas.gif ir leliju kurios man spalvina foto su troliais wub.gif
erilukaha vel bando uzkresti pirkimu g.gif doh.gif
QUOTE(Dasha @ 2010 08 03, 12:41)
Norėjau šian fantaziją susivert ilgą ir.. neišdrįsau. Maikutė marga, pagalvojau kad dar fantazijos margumynas ir nublanks.

Man tas pats niekaip fantazijos neuzsidedu, nes jau gana apyrankes, bus marga per daug..
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 03, 13:27)

Sveika sugrizus truko taves ax.gif 4u.gif grazus pirkinukai thumbup.gif wub.gif
Man jura kaip Labradoritas biggrin.gif
Atsakyti
dzaska, pasakiško gražumo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 03, 13:27)
Ar vis tiek dar graužia?  doh.gif

Zinai nera blogo oro...
O kita vertus...va pasoviau orkaiten kugeli su vistiena...pries tai tar viska apkepus...tai patikekit koks pas man karstis... doh.gif bet taip norisi kazkokio kitokio maisto...nes jau niekas nesivalgo... unsure.gif Tai va einu dar spirgus daryt...dar pakaitinsiu... doh.gif
Tai visai sutikciau, kad dabar oras butu, toks kaip prie juros... Nu nieko pamigdysiu mazius eisiu i salta dusa... lotuliukas.gif O paskui agatus pafotkysiu... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Rethimna @ 2010 08 03, 13:57)
dzaska, pasakiško gražumo       wub.gif

Nesupratau, dzaska pasakisko grazumo... bigsmile.gif Nu nebloga bobike....nebloga... g.gif man ji irgi pati graziausia... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 03 rugpjūčio 2010 - 13:04
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 03, 13:03)
Zinai nera blogo oro...
O kita vertus...va pasoviau orkaiten kugeli su vistiena...pries tai tar viska apkepus...tai patikekit koks pas man karstis... doh.gif  bet taip norisi kazkokio kitokio maisto...nes jau niekas nesivalgo... unsure.gif  Tai va einu dar spirgus daryt...dar pakaitinsiu...  doh.gif
Tai visai sutikciau, kad dabar oras butu, toks kaip prie juros... Nu nieko pamigdysiu mazius eisiu i salta dusa...  lotuliukas.gif O paskui agatus pafotkysiu... ax.gif


ajajajaaaj, ofise kondiškė ištraukė karštą orą, tai tavo kugelis su vyšta man skamba kaip iš fantastikos srities, sėdžiu, seilę ryju, nors po pietų biggrin.gif Visa delčios dieta nueis šuniui..

O jūra tikslei, kaip Dzaska sako, kaip labradoritas thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nu bet ir groziai visu karsta.gif rolleyes.gif blink.gif ohmy.gif wub.gif neturiu kada komentuot kiekvienos atskirai, tik vos speju perskaityt ir pamatyt.
Truputi kol miega vaikai:
nu Julian koks pasakiskas Erikos thumbup.gif ,
o jau auksine ola Erzebeth, dar tokios nemacius dievaz nereali wub.gif ,
o apie Dzaskos apyranke isviso tyliu, tik nervus gadina doh.gif ,
Hylk
agatas daug grazesnis gyvas nei foto mirksiukas.gif ,
o Laisve tavo zalia bulbe jau pakeliui, ryt ryte turetum gauti 4u.gif
O jura tikrai grazi wub.gif , kaip Dzaska sake primena Labradorita ax.gif .
Dabar laukiu sau tik juros liuto, ir Laivitei vandens leliju ax.gif
Ir dar laukiu kada Tacita pasirodys savo retintus sidabrus nerealius, ir Erikos agatu noriu pamatyt mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti