Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Labas naktis...

visom po dideli linkėjimą nuo mūsų motulės Baltijos.

Kažkaip pastaruoju metu ne kokia ta mano nuotaiką, net žinau kelias priežastis, viena jų - skrydis...

Bet šiandien paskutinius pinigus sukrapščiau ant šarvuočio... mėlyno... pagalvojau, kad gal geriau bus... bet ... dar ne schmoll.gif

Kaip smagu skaityt kaip visos sirgot už aukcioną thumbup.gif:

dar kažką norėjau rašyt, bet pamiršau ... :/
Atsakyti
Laba ryta 4u.gif
Niu groziu pridejot..
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 02, 23:35)
Niu va..mano Julija... wub.gif :

NIU tobula nereali wub.gif thumbup.gif wub.gif viskas suderinta grazu thumbup.gif
QUOTE(Tacita @ 2010 08 02, 23:47)
zodziu ryt turesim daug daug potograpijuuser posted image-,rodysimes ir girsimesuser posted imageuser posted image-smagumelis.

drinks_cheers.gif man tos tavo figurelis zmogenai nuotaika kelia mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzaska: 03 rugpjūčio 2010 - 07:50
Eina sau, kokia Julyte wub.gif Ji tokia mazelese, ania? Turiu omenyje pvz. uz kudiki - mergaite?
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 02, 23:35)
Ir as nefotkysiu, niekaip diena neprisiruosiau...maziukas nedave fotkyt, atiminejo, karolius... ax.gif Nors tikrai bandziau, bet gal nieko gero nesigavo...nu paziurau, gal kokia viena gavosi,...Julija fotkijau,...
Papildyta:
Niu va..mano Julija... wub.gif :



grožis wub.gif
Atsakyti
Ir coliuke tinka per viduri toks trapus grozis wub.gif
Atsakyti
Erilukaha nuostabus karolis wub.gif
Atsakyti
Laba ryteli, mergytes... 4u.gif

Ir aciu uz pagyras, is pat ryto, taip apsipatenkinau.... blush2.gif
Taip Julyte kiek mazesne uz kudiki mergaite...bet tie burbuliukai kompensuoja, ir vizualiai nera taip,kad labai kristu i aki...
Vienu zodziu, taip dziaugiuosi,ja....kad jus zinotumet...man ji nereali... wub.gif
Atsakyti
As ir truputi imesiu tik foto nelabai kai leidziasi saule geriau darit ax.gif siandien taip pasipuosiau wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 03, 09:12)
Laba ryteli, mergytes... 4u.gif

Ir aciu uz pagyras, is pat ryto, taip apsipatenkinau.... blush2.gif
Taip Julyte kiek mazesne uz kudiki mergaite...bet tie burbuliukai kompensuoja, ir vizualiai nera taip,kad labai kristu i aki...
Vienu zodziu, taip dziaugiuosi,ja....kad jus zinotumet...man ji nereali... wub.gif


tai kad labai labai gražu,ir mes džiaugiamės už tave wub.gif

ech...o mano troliavimas atsideda..nu nieko,patroliausim kitą dieną ax.gif
Papildyta:
QUOTE(dzaska @ 2010 08 03, 09:28)
As ir truputi imesiu tik foto nelabai kai leidziasi saule geriau darit  ax.gif siandien taip pasipuosiau wub.gif



wow,kvepia prabanga wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dzaska @ 2010 08 03, 09:28)
As ir truputi imesiu tik foto nelabai kai leidziasi saule geriau darit  ax.gif siandien taip pasipuosiau wub.gif

karsta.gif blink.gif swoon.gif Nerealu...Oi ir as pradedu noret deimantinio... doh.gif
O su savo tom lelijos, is vis mane nuzudysi... karsta.gif Reik vaziuot daigu raut, bet kaip...ten gi gylis... doh.gif As tikrai nelipsiu i ta baseina,karpis uzpakalin ikas... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 03 rugpjūčio 2010 - 08:37
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 03, 09:35)
O su savo tom lelijos, is vis mane nuzudysi... karsta.gif Reik vaziuot daigu raut, bet kaip...ten gi gylis... doh.gif As tikrai nelipsiu i ta baseina,karpis uzpakalin ikas... unsure.gif

Ir varle zaba gyvena lotuliukas.gif kaip labradorito spalva taikaus ja nufotkint su apyranke bet reiks apyranke pririst dar i dugna patrauks.. lotuliukas.gif
Atsakyti
dzaska,koki ten parka su prudeliu salia namu turi-vis erzini su savo nuotraukom.grazu.viskas grazu.apyranke tikrai prabangi,zodziu nezinau,ar cia vyras,ar kas,ale tikrai tave garbina wub.gif
Atsakyti