Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

QUOTE(erilukaha @ 2010 08 02, 22:04)
Nu jo,cia vadinasi nieko...tik fantazija...ai kas cia...neblogas niekas... lotuliukas.gif


nea cia didelis reikalas blush2.gif bet kad dar reik del ilgio apsisprest... ir sugalvot, nusprest ar tiks prie suknios, jei tai dienai netiks tada veliau tik pirksiu ax.gif
ux.. kiek reikalu...
Atsakyti
QUOTE(ewidenta @ 2010 08 02, 22:12)
nea cia didelis reikalas  blush2.gif bet kad dar reik del ilgio apsisprest... ir sugalvot, nusprest ar tiks prie suknios, jei tai dienai netiks tada veliau tik pirksiu  ax.gif
ux.. kiek reikalu...

"ta" diena tai čia vestuvės? ax.gif aš ir norėčiau tokią dieną troliais pasipuošti wub.gif kada nors... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(hylk @ 2010 08 02, 20:45)
sveiko merginos, skubu pasirodyti Fontenay pirktu agatu. man jis labai grazus  blush2.gif, o kaip Jums?

neblogas mirksiukas.gif

QUOTE(Laisvė @ 2010 08 02, 22:08)
Aš irgi pasyvi - dabar "rankinis užtrauktas". Nors merginą savo jau išmokyklinau, bet atostogos dar nesibaigė. Be to, naujas mašiniukas po langais  ax.gif  Ale naujienas seku  mirksiukas.gif

Laisve,nenervuok-atiduociau visus kankolus ,kad tik masina pakeisciau doh.gif -nors turiu ne tokia ir bloga,ale jau uzejo bizas pakeisti-jau vyrui smegenis uziu-parduodam sita,ieskom kitos rolleyes.gif .Noreciau ziema su kitais ratais buti,ale nzn ar gausis-krize ir pas mane darbe-bent jau vasara unsure.gif
Atsakyti
Nenervuoju - nuotraukos nedėsiu hihihi.gif
Atsakyti
o kadangi naujos masinos neturiu ir neturesiu,uztai turiu nauju troliu
user posted imageuser posted imageuser posted image
Papildyta:
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 02, 22:18)
Nenervuoju - nuotraukos nedėsiu  hihihi.gif

o kodel?Parasyk man bent jau ka isigijai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tacita: 02 rugpjūčio 2010 - 21:22
QUOTE(Tacita @ 2010 08 02, 22:22)
o kadangi naujos masinos neturiu ir neturesiu,uztai turiu nauju troliu
o kodel?Parasyk man bent jau ka isigijai blush2.gif

Kokius isigijai... g.gif
Ir kodel tau parasyk, o as tai tuscia vieta... blink.gif Man irgi idomu... blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 02, 22:18)
Nenervuoju - nuotraukos nedėsiu  hihihi.gif

Ne kiek nesupykciau... mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ewidenta @ 2010 08 02, 22:12)
nea cia didelis reikalas  blush2.gif bet kad dar reik del ilgio apsisprest... ir sugalvot, nusprest ar tiks prie suknios, jei tai dienai netiks tada veliau tik pirksiu  ax.gif
ux.. kiek reikalu...

Nu nieko, apdirbk...tuos reikalus ir sugrysk...mes lauksim... mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba vakara 4u.gif
QUOTE(hylk @ 2010 08 02, 20:45)

Labai grazus agatai spalvos sodrios grazu wub.gif
QUOTE(ewidenta @ 2010 08 02, 22:01)

Tavo kasakas neralus matit ir myli trolius wub.gif
erilukaha kur tavo foto ka ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 02, 22:32)
Ir kodel tau parasyk, o as tai tuscia vieta...  blink.gif  Man irgi idomu... blush2.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
siandien nefotkinsiu,ryt,ok?user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 02, 23:00)

Prie šitų sūpuoklių tik dar ramunių į plaukus ir verandos biggrin.gif Ir sėdi sau kaip braškė.

Trolių neperku, kaupiu babkes katinui. Ryt va gausiu siuntinį iš Rasidos, galėsiu pasimaivyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 02, 23:00)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
siandien nefotkinsiu,ryt,ok?user posted image

Ir as nefotkysiu, niekaip diena neprisiruosiau...maziukas nedave fotkyt, atiminejo, karolius... ax.gif Nors tikrai bandziau, bet gal nieko gero nesigavo...nu paziurau, gal kokia viena gavosi,...Julija fotkijau,...
Papildyta:
Niu va..mano Julija... wub.gif :

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
zodziu ryt turesim daug daug potograpijuuser posted image-,rodysimes ir girsimesuser posted imageuser posted image-smagumelis.O
dabar einu miegot,ikiukasuser posted image


o jerguteliau,dabar neuzmigsiu-erilukaha,as apakus nuo tavo kankolu sviesosuser posted image-visas derinukas labai jau grazus,sveikinu wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Song @ 2010 08 02, 23:23)
Prie šitų sūpuoklių tik dar ramunių į plaukus ir verandos biggrin.gif Ir sėdi sau kaip braškė.

Trolių neperku, kaupiu babkes katinui. Ryt va gausiu siuntinį iš Rasidos, galėsiu pasimaivyt biggrin.gif

Song,pagarba dideliausia-katinas-jega thumbup.gif .Verta del jo nepirkti torliu.Laukiam pasirodantuser posted image
Atsakyti
Julija yra tikra gražuolė thumbup.gif
Atsakyti