Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

QUOTE(Fontenay @ 2010 08 02, 15:14)
maciau sita, visai noreciau  ax.gif  ale tiek nemokeciau  schmoll.gif

Ojoooj koks grožis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 02, 16:14)
maciau sita, visai noreciau  ax.gif  ale tiek nemokeciau  schmoll.gif

Nu joo..matai kaip iskilo... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 02, 16:05)

Man šitas labai labai gražus wub.gif laaabai wub.gif
Atsakyti
sveiko merginos, skubu pasirodyti Fontenay pirktu agatu. man jis labai grazus blush2.gif, o kaip Jums?

user posted image

o cia is kitos puses

user posted image

o cia abu turimi

user posted image


Aciu didelis Fontenay, be jos tokio grozio netureciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(hylk @ 2010 08 02, 20:45)
sveiko merginos, skubu pasirodyti Fontenay pirktu agatu. man jis labai grazus  blush2.gif, o kaip Jums?

Aciu didelis Fontenay, be jos tokio grozio netureciau  4u.gif

niu liabai gražu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 02, 20:50)
niu liabai gražu  4u.gif



aciu, aciu uz palaikyma aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 02, 08:30)
Aplamai, kazko senbuves labai pasyvios pasidare... ax.gif

Aš pasyvi, bet aš turiu priežasčių. Pirma, atostogauju, tik vakarais inetą matau, antra, vaikus mokyklai ruošiu, neturiu laisvų babkių... tai ir naujų kankolų. Pareisiu, nu, dabar negaliu, oras pliažinis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(hylk @ 2010 08 02, 20:45)
sveiko merginos, skubu pasirodyti Fontenay pirktu agatu. man jis labai grazus  blush2.gif, o kaip Jums?

Labai grazu wub.gif
Atsakyti
as tai jei tureciau para su daugiau valandu tai tikrai paplepeciau cia... bet ziurkius prasosi demesio nors taip
user posted image
atsiparasau uz foto kokybe...

cia mano savaites apyranke kazko norejos tuscios, gal del karscio...
nu jau agatu groziai... as norejau to agato kur fontenay hylk paeme bet ale kol susizgribau kol paskaiciau jau buvo saukstai po pietu... nu super agatas 4u.gif

as tai dabar nauju konkolu nepirksiu kad ir kaip noreciau... nu gal dar fantazija didziajai dienai pasipuosti wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ewidenta: 02 rugpjūčio 2010 - 21:09
QUOTE(Noa @ 2010 08 02, 21:19)
Aš pasyvi, bet aš turiu priežasčių. Pirma, atostogauju, tik vakarais inetą matau, antra, vaikus mokyklai ruošiu, neturiu laisvų babkių... tai ir naujų kankolų. Pareisiu, nu, dabar negaliu, oras pliažinis rolleyes.gif

Nu kai toks rimtas reikalas, tai gerai,jau gerai... irnesakyk.gif svarbu sugrysk... lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ewidenta @ 2010 08 02, 22:01)
as tai dabar nauju konkolu nepirksiu kad ir kaip noreciau... nu gal dar fantazija didziajai dienai pasipuosti wub.gif

Nu jo,cia vadinasi nieko...tik fantazija...ai kas cia...neblogas niekas... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 02, 21:19)
Aš pasyvi, bet aš turiu priežasčių. Pirma, atostogauju, tik vakarais inetą matau, antra, vaikus mokyklai ruošiu, neturiu laisvų babkių... tai ir naujų kankolų. Pareisiu, nu, dabar negaliu, oras pliažinis rolleyes.gif

Aš irgi pasyvi - dabar "rankinis užtrauktas". Nors merginą savo jau išmokyklinau, bet atostogos dar nesibaigė. Be to, naujas mašiniukas po langais ax.gif Ale naujienas seku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 02, 22:08)
Aš irgi pasyvi - dabar "rankinis užtrauktas". Nors merginą savo jau išmokyklinau, bet atostogos dar nesibaigė. Be to, naujas mašiniukas po langais  ax.gif  Ale naujienas seku  mirksiukas.gif

Ooo... bigsmile.gif masiniukas gerai... thumbup.gif
Atsakyti