Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemų paieška

QUOTE(tute28 @ 2010 08 21, 17:16)

Yra va čia. Parašyk emeilą, atsiųsiu. Nors ir nevisiškai kokybiška.


veraiste@gmail.com

Būčiau dėkinga 4u.gif Gal bus geresnė nei turiu.
Atsakyti
Ačiū, tute28, bet nepriima į draugus, būčiau dėkinga, jei kas parsiūstų tą gražų laivą ir patalpintų čia arba atsiūstų e mailu
vilmine.k@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(sauluzee @ 2010 08 21, 12:39)
Ieškojau osinkoj šio laivo schemos
tačiau radau tik tokią, kurios viena pusė nesimato  schmoll.gif
Gal kuri nors netyčia turite gerą schemą?

Yra dar ir čia, bet nežinia kokia shemos kokybė, nes paveiksliuke lyg kryželių skaičius mažesnis atrodo.
Atsakyti
Sauluzee ir Giedrime išsiunčiau abiem. Jei negavot, šaukit biggrin.gif Peržiūrėkit pačios ar ten įžiūrima schema. Jei nea, tai gal Uodegyte kur paprašė įdės iš naujo ar dar gallery rasim. O į draugus tai kaip suprast nepriima, kiek aš prašiau visos priima. Užtenka vieną žodį parašyt friends? arba druzja? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 08 21, 18:37)
Sauluzee ir  Giedrime išsiunčiau abiem. Jei negavot, šaukit  biggrin.gif  Peržiūrėkit pačios ar ten įžiūrima schema. Jei nea, tai gal Uodegyte kur paprašė įdės iš naujo ar dar gallery rasim. O į draugus tai kaip suprast nepriima, kiek aš prašiau visos priima. Užtenka vieną žodį parašyt friends? arba druzja?  mirksiukas.gif


Aš kai kitas noriu pasikviesti, tai neleidžia verysad.gif
Atsakyti
tute28, ačiū už pagalbą, bet atsispausdinau vieną lapą ir prastai verysad.gif Gal osinkoj atnaujins g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 08 21, 15:39)
Aš kai kitas noriu pasikviesti, tai neleidžia verysad.gif

Tai greičiausiai pas tave yra 15nepatvirtintų draugų, todėl naujų neleidžia. Reikia, kad draugystė būtų abipusė, nes leidžia tik 15turėt, kurie tavęs nepatvirtino. Tai gali daryt taip, parašyk pirma žinutę tam, su kuo nori draugaut, kad tave patvirtintų. Užtenka vieno žodelio friends?. Tave patvirtins ir tada leis tau draugaut. Arba ištrink ką iš draugų, kas tavęs nepatvirtino.

Kaip gaila, kas schema nekokia verysad.gif Kompe lyg nieko. Gal kas dar ras kitą. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 08 21, 17:54)
Kaip gaila, kas schema nekokia verysad.gif Kompe lyg nieko. Gal kas dar ras kitą. mirksiukas.gif


Jei nerasiu geresnės, bandysiu pasinaudoti šia mirksiukas.gif Gal kaip nors su photoshopu pavyks pasiryškint g.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 08 21, 18:54)
Tai greičiausiai pas tave yra 15nepatvirtintų draugų, todėl naujų neleidžia. Reikia, kad draugystė būtų abipusė, nes leidžia tik 15turėt, kurie tavęs nepatvirtino. Tai gali daryt taip, parašyk pirma žinutę tam, su kuo nori draugaut, kad tave patvirtintų. Užtenka vieno žodelio friends?. Tave patvirtins ir tada leis tau draugaut. Arba ištrink ką iš draugų, kas tavęs nepatvirtino.



O kaip žinot kas nepatvirtino, nes ir ten ir ten rodo tokį pati skaičių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 08 21, 16:29)
O kaip žinot kas nepatvirtino, nes ir ten ir ten rodo tokį pati skaičių doh.gif

Kai atsidarai pagrindinį savo psl, tai kairiam šone, kur yra Ваши друзья paspausk друзья.
Tada Список друзей , tada Управлять списком друзе, kur mėlynam fone. Tada ten trys grafos:
Мой список друзей (...) Čia visi draugai, kurie tave patvirtino ir kuriuos tu patvirtinai. Abipusė draugystė. Tokių draugų gali turėti kiek tik nori.
Мой список неподтвержденных друзей (15 ) Nepatvirtinti draugai, kurie tavęs nepatvirtino. Jei skliausteliuose 15, tai tau daugiau ir neleis draugų turėt. Turi arba ištrint ką, arba geriausia parašyk žinutę, kad tave patvirtintų.
Друзья, запрашивающие подтверждения Čia draugai, kurie tave patvirtino, bet tu jų nepatvirtinai.

IR LABAI ATSIPRAŠAU, UŽ NE Į TEMĄ
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 21 rugpjūčio 2010 - 17:45
QUOTE(tute28 @ 2010 08 21, 19:43)

IR LABAI ATSIPRAŠAU, UŽ NE Į TEMĄ


Labai labai ačiū. Manau ne vienai man padėjai 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal kuri turitę šią schemą? bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti